FIFA 14 | Xbox 360

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
دوست عزیز میشه بگی اکانت ارجین چه جوری باید بسازم کجا باید برم
اگه میخوایید بازی های EA رو به صورت آنلاین بازی کنید باید غیر از اکانت گلد ماکروسافت ، یک اکانت مجانی Origin هم داشته باشید
این اکانت هم با هر بازی EA که آنلاین بشین به طور اتوماتیک پیشنهاد ساختنش رو بهتون میده ....
اگر به هر دلیلی بهتون پیشنهاد اتوماتیک نداد ، به سایت origin.com برید و اونجا یک اکانت بسازید و بعدا توی همون سایت اکانت Origin و xboxlive تون رو با هم لینک کنید.
هر اکانت xboxlive رو هم میشه فقط با یک اکانت اوریجین لینک کرد

mohammad-javad

کاربر سایت
Jul 7, 2014
64
اگه میخوایید بازی های EA رو به صورت آنلاین بازی کنید باید غیر از اکانت گلد ماکروسافت ، یک اکانت مجانی Origin هم داشته باشید
این اکانت هم با هر بازی EA که آنلاین بشین به طور اتوماتیک پیشنهاد ساختنش رو بهتون میده ....
اگر به هر دلیلی بهتون پیشنهاد اتوماتیک نداد ، به سایت origin.com برید و اونجا یک اکانت بسازید و بعدا توی همون سایت اکانت Origin و xboxlive تون رو با هم لینک کنید.
هر اکانت xboxlive رو هم میشه فقط با یک اکانت اوریجین لینک کرد

ممنون اکانت ساختم چه جوری باید لینک کنم من مبتدیم زیاد چیزی نمیدونم

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
ممنون اکانت ساختم چه جوری باید لینک کنم من مبتدیم زیاد چیزی نمیدونم
برو به این لینک توضیح داده کامل
اینم چیزی که اونجا نوشته
In order to link a gamertag or PSN ID to your Origin account, you need to do this:1. Log in to your Origin account
2. Click Friends -> Add a friend in the menu bar
3. The pop-up will give you the option to connect to Facebook, XBOX Live or Playstation Network. Choose your preferred option
4. Fill in your log-in details and follow the steps on screen
You're good to go. If you are unable to connect, it could be a temporary issue with the servers. Try again later and if the issue persists for more than 24 hours, contact EA support.

If everything went fine, then you should be able to see your Xbox or PSN account listed under Connected Accounts in your account management page (click Account and Privacy in the menu bar).

emad1772

کاربر سایت
Sep 18, 2010
134
سلام دوستان

چند روزه که در FUT بعد از بردن بازی وقتی روی Leave Match دکمه رو فشار میدم پیغام Disconnect ظاهر میشه و بازی رو ۳-۰ به حریف میده. با انواع مشکلات مربوط به دیسکانکت و ... آشنا هستم ولی این اتفاق برام خیلی عجیبه چون دقیقا بعد از پایان بازی اتفاق میوفته. کسی تا حالا چنین چیزی رو تجربه کرده؟

با تشکر

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
چرا وقتی میخوام برم یک تیم دیگه برای مربیگری یک پیام برام میاد که نوشته your job application و هیچ کزینه برای تایید یا رد کردن وجود نداره ؟؟

AmirArdawan

کاربر سایت
Aug 11, 2007
1
با سلام. من حدود سه ماهه دارم فیفا 14 آنلاین بازی میکنم. ولی هنوز نمیدونم چطور میتونم قدرت تیممو افزایش بدم. چون بعضی وقتا با یک سری تیمهای نه چندان قوی بازی میکنم ولی اونا دارای قدرت بسیار بالایی هستن که واقعا بعید به نظر میرسه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

reza_bavaria

کاربر سایت
Oct 31, 2011
10
من قبلاً PES بازی میکردم اما الان مدتیه با فیفا کلنجار میرم و روی دسته بازی خیلی مشکل دارم و نمیتونم اون رو مثل دسته PES بچینم . تکل یه بار روی دگمه شوت میره ، یه بار روی سانتر !!! نمیدونم چکارش کنم !
میشه بفرمایید چطوری میشه درست تنظیمش کرد ؟؟

emad1772

کاربر سایت
Sep 18, 2010
134
به نظر من موقعی که منوی انتخاب Controller میاد با RB یا RT (دقیق یادم نیست) وضعیت controller رو بزار روی .Alternate شبیه PES میشه خودت دستکاری نکن.

- - -ویرایش - - -

با سلام. من حدود سه ماهه دارم فیفا 14 آنلاین بازی میکنم. ولی هنوز نمیدونم چطور میتونم قدرت تیممو افزایش بدم. چون بعضی وقتا با یک سری تیمهای نه چندان قوی بازی میکنم ولی اونا دارای قدرت بسیار بالایی هستن که واقعا بعید به نظر میرسه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
اگر Ultimate‌بازی میکنی باید با استفاده از پول‌هایی که درمیاری و Transfer‌بازیکن قدرت تیمتو افزایش بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر