FIFA 14 | Xbox 360

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان تا حالا موفق شدین تو Career Mode با بازیکن های بزرگ بیش از یک سال قرارداد امضا کنید ؟ اگه آره ممنون میشم رمز موفقیتتون رو بگید :)

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان تا حالا موفق شدین تو Career Mode با بازیکن های بزرگ بیش از یک سال قرارداد امضا کنید ؟ اگه آره ممنون میشم رمز موفقیتتون رو بگید :)

منظورتون وقتی هست که قراردادش تموم شد یا وقتی که میخوایم بخریمش ؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
منظورم زمان تمدید قرارداد دوست عزیز

من تا حالا چند بار این کارو انجام دادم ! :D یبار با رونالدو و یبارم با هوملز اگر اشتباه نکرده باشم.باید مبلغ دستمزد رو به شدت ببری بالا ...

Reza-7

کاربر سایت
Sep 14, 2013
5

دوست عزیز میشه بگید بازیکنی که میخواید باهاش قرارداد ببندید چقدر از قراردادش مونده؟!
تا جایی که من میدونم بازیکنی که 4-5 سال از قراردادش مونده تمدید نمیکنه!
نیازی هم نیست خیلی قراردادشو بالا ببرید معمولا خود بازیکن مقدار پول درخواستی+مدت زمان تمدید رو میگه
اگه سوالی داشتید بگید راهنماییتون کنم چون خودم فقط فیفا بازی میکنم!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوست عزیز میشه بگید بازیکنی که میخواید باهاش قرارداد ببندید چقدر از قراردادش مونده؟!
تا جایی که من میدونم بازیکنی که 4-5 سال از قراردادش مونده تمدید نمیکنه!
نیازی هم نیست خیلی قراردادشو بالا ببرید معمولا خود بازیکن مقدار پول درخواستی+مدت زمان تمدید رو میگه
اگه سوالی داشتید بگید راهنماییتون کنم چون خودم فقط فیفا بازی میکنم!

من تا حالا چند بار این کارو انجام دادم ! :D یبار با رونالدو و یبارم با هوملز اگر اشتباه نکرده باشم.باید مبلغ دستمزد رو به شدت ببری بالا ...

آهان شاید مشکل کار منم همین باشه
به نظرتون وقتی ۲ سال از قرداد طرف مونده میتونم مثلا ۴ یا ۵ ساله باهاش تمدید کنم ؟

Reza-7

کاربر سایت
Sep 14, 2013
5
آهان شاید مشکل کار منم همین باشه
به نظرتون وقتی ۲ سال از قرداد طرف مونده میتونم مثلا ۴ یا ۵ ساله باهاش تمدید کنم ؟

نمیتونی پیشنهاد تمدید 4-5 ساله بهش بدی چون با 2 سال مونده میشه 7 سال!ولی میتونی پیشنهاد 2-3 ساله بدی که بشه 5 سال در مجموع.کلا مگه تمدید سال به سال چشه؟!
حواست به بازیکنای مجانی هم باشه که نیم فصل میتونی باهاشون قرارداد ببندی!دیگو از اتلتیکو مادرید-اگر از لیورپول-کابول از تاتنهام....

Reza-7

کاربر سایت
Sep 14, 2013
5
دوستان یه سوالی دارم... میخواستم بدونم وقتی که تاکتیک رو بذاری روی Ultra Attack، سرعت بازیکنا زیاد میشه؟

فکر نکنم!اینجوری تیمت با نفرات بیشتری حمله میکنه که تو زد حمله خطرناکه.
خودم زیاد اینجوری گل خوردم چون دفاع میاد جلو با یه پاس تو عمق تک به تک میشه.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
فکر نکنم!اینجوری تیمت با نفرات بیشتری حمله میکنه که تو زد حمله خطرناکه.
خودم زیاد اینجوری گل خوردم چون دفاع میاد جلو با یه پاس تو عمق تک به تک میشه.
منم همینو میگم منتهی یکی اومده به من میگه من ادیت نکردم به خاطر این که گذاشتم رو الترا سرعت بازیکنام زیاد شده:|

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
گلد دارم وارد کنسول کردم دوباره باید تو بازی کدشووارد کنم ؟
اکانت اوریجین چیه ؟!!!
نه تو بازی نمی خواد گلو وارد کنی .
تکانت توربین هم نمی خواد با اکانت اکس باکس خودش وارد میشه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر