FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بريد مربي بخريد مثلاً دو تا مربي براي foot (پا)براي زانو(knee) و...
كلن برا هر قسمت يكي دو تا مربي بخريد ديگه مصدوم نميديد يا خيلي خيلي كم

اون مربیا ربطی به مصدومیتا ندارن فقط رو کارتایی که میزارین رو بازیکن تاثیر دارن!!!
مثلا کارتی میزاری که قدرت بازیکن رو 1 دونه زیاد کنه و مربی باعث میشه مثلا 2 تا زیاد شه

Sent from my C6903 using Tapatalk

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
اون مربیا ربطی به مصدومیتا ندارن فقط رو کارتایی که میزارین رو بازیکن تاثیر دارن!!!
مثلا کارتی میزاری که قدرت بازیکن رو 1 دونه زیاد کنه و مربی باعث میشه مثلا 2 تا زیاد شه

Sent from my C6903 using Tapatalk
نه ديگه اشتباه متوجه شدي كلي مدل مربي هست!!! يكه براي تاثير رو قرارداده بكي براي تاثير رو فيتنس و ...
اگه براي جلوگيري از مصدوميت نيست پس مربي كه باعث تقويت زانو ميشرو برا اينگذاشتن كه بازيكن ياد بگيره با زانو بره تو شكمه حريف؟(جناسي از حسين كعبي و فيگو:d)
در هر صورت من كه با اين روش نتيجه ميگيرم

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اگه براي جلوگيري از مصدوميت نيست پس مربي كه باعث تقويت زانو ميشرو برا اينگذاشتن كه بازيكن ياد بگيره با زانو بره تو شكمه حريف
نه دیگه مثلا شما کارتی میزاری که 3 روز مصدومیت زانو رو خوب میکنه اما اگه 50% مربی داشته باشی کارتت جای 3 روز میشه مثلا 4 روز!
حتی مربی اصلیتم تاثیری روی بازی نداره جز قراردادها

- - -ویرایش - - -

برای دفاع انگلیسی فقط diakite خوبه! قدرت بدنی خیلی بالا شدیدا سر زن سرعتی(الان مصطفی میاد میگه من کشفش کردم:D)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برای دفاع انگلیسی فقط diakite خوبه! قدرت بدنی خیلی بالا شدیدا سر زن سرعتی(الان مصطفی میاد میگه من کشفش کردم:D)
نکته جالب اینه ممد واسه تیمش 2میلیون خرج کرده ولی هنوز این بازیکنو داره و استفاده میکنه:))

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
نه بازیکنای من فیتنسشون از 95 پایین نمیومد ولی زارت و زورت مصدوم میشدن:| :D
قدرت بدنیشون کمه باریکن غول بگیر!!!

- - -ویرایش - - -

برا CDM ارتتا (Arteta) خوبه؟؟؟؟؟:-/

- - -ویرایش - - -

اینم تیم من.:x
England FIFA 14 Ultimate Team Squad | Futhead
جرارد واکر خوزه انریکه بنتکه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نکته جالب اینه ممد واسه تیمش 2میلیون خرج کرده ولی هنوز این بازیکنو داره و استفاده میکنه:))
من این فصل به هیچکس جز دیاکیته کاملا اعتماد ندارم! لوییز قدرت بدنی نداره! کابل خنگ میزنه کمپانی هم سرعت نداره!

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
دوستان این تیم من یه نظر در باره ش بدین یه مشکل که دارم اینه که دفاع همش عقب می مونه همش قدرت بدنی تیم حریف بالا تره
MFc FIFA 14 Ultimate Team Squad by milad1376 | Futhead
دفاهات خیلی کندند.کشینلی و ررتونگن/فرمالن یا ..... بگیر که جا نمانند.;)
cm هات هم که مهاجمند !؟:|
هافبک خلاق بزار موقعیت ایجاد کنند.:bighug:

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
نه دیگه مثلا شما کارتی میزاری که 3 روز مصدومیت زانو رو خوب میکنه اما اگه 50% مربی داشته باشی کارتت جای 3 روز میشه مثلا 4 روز!
حتی مربی اصلیتم تاثیری روی بازی نداره جز قراردادها
)
فك نكنم اينطوري باشه. اخه من پارسالم وقتي خيلي نربي خريدم ديگه مصدوم ندادم، امسالم همينطور

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
فك نكنم اينطوري باشه. اخه من پارسالم وقتي خيلي نربي خريدم ديگه مصدوم ندادم، امسالم همينطور
این قضیه رو چند بار خود ea تو فرومش گفته! هیچکدوم از مربیا تاثیر مستقیم ندارن و فقط تاثیرشون روی consumable ها هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر