FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

دفاهات خیلی کندند.کشینلی و ررتونگن/فرمالن یا ..... بگیر که جا نمانند.;)
cm هات هم که مهاجمند !؟:|
هافبک خلاق بزار موقعیت ایجاد کنند.:bighug:
ممنون چندتا هافبک خلاق معرفی می کنید بعد بیشتر موقع ها بازیکنم فرار نمی کنن برای چی . همش یه جا وایس می شن

ممنون چندتا هافبک خلاق معرفی می کنید بعد بیشتر موقع ها بازیکنم فرار نمی کنن برای چی . همش یه جا وایس می شن
دادا شما ترکیبت 1-4-4 هست و این یه ترکیب دفاعیه و بیشتر روی مالکیت توپ میچرخه شما اگه میخوای از wing بیشتر نفوذ کنی وسرعت بازیتو بیشتر کنی 3-3-4 فکر کنم خیلی خوب باشه خود منم با همین ترکیب بازی میکنم.;)
هافبک خلاق: ویلشیر نسبت به قیمتش عالیه،لمپارد و جرارد هم بد نیستن،رمزی هم خوبه گرون هم بگم :d
چون من خودم ارسنالی هستم کلا با هافبک هاش خیلی حال میکنم.:d

im come back with a BPL team...:d
خب منم بعد از دو هفته بازی نکردن امروز شروع کردم دوباره و ی تیم انگلیس ساختم
الان محمد میاد میگه تو گیر 3 پیچ بودی المان حالا خودت رفتی انگلیس؟:دی
در جواب سوال احتمالی (:دی) باید بگم که بنا به ی سری دلایل که ارین هم میدونه و علاقه ی شدید خودم به اوزیل انگلیس بستم دیگه
البته پول کم اوردم نیمکت نتونستم بخرم دیگه:دی
ی lb ,cb rm ,lm باید بخرم :دی
اینم تیمم
http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=bUFkdxblnKF5q:ps3

درود.:d
دوستان یه تیم خیلی عالی (لیگش هم فرقی نمیکنه;)) با 25k به من معرقی میکنید بی زحمت ؟؟؟؟؟ :">
آره ایتالیا خوبه ، البته میتونی با نصف اینم بری پرتغال یه تیم خوب ببندی
خدایا این مانگالا رو یکی از تیمای معروف بخره از پرتغال
آمین

من فیفا 13 که میزدم باور کنید حتی میشد که روزی 5 با دیویژن 1 رو میبردم و 70-80 هزار کوینز تو یه روز جمع میکردم

ولی تو 14 نمیدونم چی شده از روز اول شروع کردم به بازی یه با هم نتونستم حتی برسم به دیویژن 1

با همون بازیکنا و ترکیبی که بازی ها رو به راحتی میبرم یهو 7-8 تا بازی رو میبازم پشت سر هم

هر کاری هم میکنم جواب نمیده

حتی تو یه سیزن همه بازی ها به 11 بازیکنم کارت میدادم فقط تونستم 10 امتیاز بگرم و سقوط کردم دیویژن پایین

تورو خدا بگین چطوری میشه برد؟ همه ترکیب ها رو هم تست زدم فرقی نکرد 4 تا بازی رو میبری بعد از او هر چی بازی میمونه پشت هم میبازم

دیگه کلافه شدمممممممممممممممممممممممم........................

من فیفا 13 که میزدم باور کنید حتی میشد که روزی 5 با دیویژن 1 رو میبردم و 70-80 هزار کوینز تو یه روز جمع میکردم

ولی تو 14 نمیدونم چی شده از روز اول شروع کردم به بازی یه با هم نتونستم حتی برسم به دیویژن 1

با همون بازیکنا و ترکیبی که بازی ها رو به راحتی میبرم یهو 7-8 تا بازی رو میبازم پشت سر هم

هر کاری هم میکنم جواب نمیده

حتی تو یه سیزن همه بازی ها به 11 بازیکنم کارت میدادم فقط تونستم 10 امتیاز بگرم و سقوط کردم دیویژن پایین

تورو خدا بگین چطوری میشه برد؟ همه ترکیب ها رو هم تست زدم فرقی نکرد 4 تا بازی رو میبری بعد از او هر چی بازی میمونه پشت هم میبازم

دیگه کلافه شدمممممممممممممممممممممممم........................

psn ات چیه ؟

سلام بر دوستان.
من خیلی وقت بود تو سایت فعالیت نداشتم، تا اینکه دوباره برگشتم و تازه این تاپیکو دیدم و خیلی خوشحال شدم.
دوستان میتونن هر سوالی داشتن بپرسن ازم. اعم از خرید بازیکن مناسب با توجه به بودجتون یا هر چیز دیگه.
خودمم الان دیویژن دو آنلاین اولتیمیت تیم و دیویژن یک سیزنز هستم.
اکانت پی اس ان ام هم اینه اگه خواستید اد کنید:
nima_pi

درود.:d
دوستان یه تیم خیلی عالی (لیگش هم فرقی نمیکنه;)) با 25k به من معرقی میکنید بی زحمت ؟؟؟؟؟ :">

برای تیمت چه معیارایی داری؟میخوای سرعتی باشه؟ دفاعای خوبی داشته باشه؟ مهاجمای تموم کننده داشته باشه؟ هافبک محور باشه و....

Last edited by a moderator:
برای تیمت چه معیارایی داری؟میخوای سرعتی باشه؟ دفاعای خوبی داشته باشه؟ مهاجمای تموم کننده داشته باشه؟ هافبک محور باشه و....
ممنون دادا نمیخوام تیممو عوض کنم دیگه.:x
یه زحمتی میکشی بری تو فیفا تیم مارو یه نگاه بندازی نظر بدی؟؟؟؟ :">
ادد کردمت.ایدیم هم زیر اواتاره.

آخرین ویرایش:
ممنون دادا نمیخوام تیممو عوض کنم دیگه.:x
یه زحمتی میکشی بری تو فیفا تیم مارو یه نگاه بندازی نظر بدی؟؟؟؟ :">
ادد کردمت.ایدیم هم زیر اواتاره.

خب گلر یا لوریس رو بخر یا چکو. ولی انصافا چک خیلی خوب جواب میده و الانم ارزون شده.دفاع چپ ارزون اگه میخوای بینز و اورا گزینه های خوبین. اشلی کولم هست یکم گرونتره. اگه فقط برات سرعت مهمه برو کلیچی بخر. تری خوبه ولی کنده، اگه پول خوب داری کمپانی بخر که بدجور حاجت میده. اگه میتونی یه ویدیچ بخری که اونم نسبت به بقیه گرونتره. ولی خب اگه زیر ده هزار تا میخوای پول بدی داوید لوییز بگیر. ورتونگن و یونس کابولم اونجوری که شنیدم از ورمالن بهتر جواب میدن.

من خودم برا راست زابالتا رو گذاشتم ولی خب کایل واکر هم عالیه.

هافبک وسط فقط فلایینی. عالییییه! البته یحیی تورم هست که خیلی گرونه. ولی خب تو تیمت ویلشرو بذاری جای فلچر بهتره. اگه خواستی هم میتونی با هزار تا یه کریک بخری که اونم هم سر زنه و هم دفاع و پاس خوبی داره. اریکسنو جای خوبی نذاشتی. هافبک تهاجمیه خوبیه ولی تو بقیه پستا زیاد خوب نیست.

والکات خوبه ولی یا بهش یه کارت چنج پوزیشن بخر یا جاش یه آرن لنون بگیر. پودولسکی تا اونجایی که من باهاش بازی کردم اصلا خوب نیست، اگه پول داری ویلیانو بگیر.

با پولی که بابت چیچاریتو دادی میتونستی یه نگردو و یه ژکو بخری. تو مهاجمای ارزون قیمت هیچکس از این دوتا بهتر نیست. سولدادو هم خوبه. ولی تو همین ترکیبت لوکاکو از بنتکه بیشتر جواب میده.

کلا تیمت خوبه ولی تو همه ی پستا گزینه ی بهتر و ارزونترم وجود داره برای جایگزین کردن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or