FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

والا تیمت دیگه جا واسه بهتر شدن نداره :دی همینجوری خوبه اما اگه یه موقع خواستی 442 کنی واسه مهاجم دوم حتما اینفورم دیگو کاستا رو بگیر .
راستی داش حمید من نامه ای که کوین میخواستی رو امروز دیدم !
الانم میخوای بدم؟

ارین چرا واران نمیخری؟:-/
اقا ما چند وقت پیشا خواب دیدیم با کاوانی و فالکائو رفته بودیم فرانسه؟=))بعد سرچ کردم دیدم گرونن خیلی
واران ؟
جای راموس ، راموس خیلی سره
جای پیکه ، پیکه هم خیلی خوشتیپه هم تا حالا که دفاعمو بسته
جای میراندا هم که ، میراندا همه چیش بهتره

حمید یه تیمه شاخ از فرانسه چی میشه؟
با سرمایه همین تیم اسپانیام در نظر بگیر

حمید یه تیمه شاخ از فرانسه چی میشه؟
با سرمایه همین تیم اسپانیام در نظر بگیر

ligue 1 OP FIFA 14 Ultimate Team Squad by Danzukuka | Futhead

واسه دفاع راست هم اون ماریانو اگه از رنگ کارتش خوشت نمیاد ( تو بازی که بهترین دفاع راست برزیلی بعد از دنی آلوز هستش ) گزینه ای مثل ون در ویل هم هست .

ولی واقعا ترکیب فوق العاده ای میشه ، سانتر توی دروازه :دی

ligue 1 OP FIFA 14 Ultimate Team Squad by Danzukuka | Futhead

واسه دفاع راست هم اون ماریانو اگه از رنگ کارتش خوشت نمیاد ( تو بازی که بهترین دفاع راست برزیلی بعد از دنی آلوز هستش ) گزینه ای مثل ون در ویل هم هست .

ولی واقعا ترکیب فوق العاده ای میشه ، سانتر توی دروازه :دی
خب این تیمه آیندمه به احتمال زیاد
البته 41212 میکنمش با اجازت;):d

تو این ترکیب که چیدی میشه از دنی آلوز استفاده کرد

خب این تیمه آیندمه به احتمال زیاد
البته 41212 میکنمش با اجازت;):d

تو این ترکیب که چیدی میشه از دنی آلوز استفاده کرد

41212 رو من واقعا دوست دارم ، از فیفا 11 که آلتیمیت تیم میزنم همیشه 41212 رو استفاده میکردم اما تو این 14 هرکاری کردم واقعا نمیشه باهاش دفاع کرد ، خیلی سخت شده همش میرن سانتر می کنن ، البته ممکنه تو باهاش راحت باشی .

پ.ن : در مورد دنی آلوز هم حواسم نبود :دی

سلام به دوستان fut باز............دوستان من تو ایکس باکس fut بازی میکردم...........محمد جان در جریان هست 2 تا تیم خوبم داشتم..........ایکس باکس رو الان رد کردم ......دوستان ما رو اد کنن..........فعلا یه تیم با 10 کوین از لیگ ایتالیا بستم ...تا بعد یه کم پول دست بیاد....از همین تیم هم خیلی راضیم.................دوستان یه سوال بازیکن های من خیلی مصدوم میشن نمیدونم واسه چی ......با اینکه بهشون استراحت میدم و با تیم برنز هم بازی میکنم باز بازیکنای گلدم زیاد مصدوم میشن........

آی دی:alicd1362

آخرین ویرایش:
سلام به دوستان fut باز............دوستان من تو ایکس باکس fut بازی میکردم...........محمد جان در جریان هست 2 تا تیم خوبم داشتم..........ایکس باکس رو الان رد کردم ......دوستان ما رو اد کنن..........فعلا یه تیم با 10 کوین از لیگ ایتالیا بستم ...تا بعد یه کم پول دست بیاد....از همین تیم هم خیلی راضیم.................دوستان یه سوال بازیکن های من خیلی مصدوم میشن نمیدونم واسه چی ......با اینکه بهشون استراحت میدم و با تیم برنز هم بازی میکنم باز بازیکنای گلدم زیاد مصدوم میشن........

آی دی:alicd1362

ببین فیتنسشون بیاد زیر 70 مصدوم میشن

بريد مربي بخريد مثلاً دو تا مربي براي foot (پا)براي زانو(knee) و...
كلن برا هر قسمت يكي دو تا مربي بخريد ديگه مصدوم نميديد يا خيلي خيلي كم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or