FIFA 14 l PS3

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,306
نام
Farzad
( البته برای اینکه من بیام نمیدونم چرا گفت داداششم چون نمی گفت هم من میومدم :| )
؟؟[/
چون داداش جوزه بوده هروقت بازی میکنه میگه که با خود جوزه اشتباه نشه
خیلی خفنه بازیش هم خوده جوزه هم داداشش

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
چون داداش جوزه بوده هروقت بازی میکنه میگه که با خود جوزه اشتباه نشه

خیلی خفنه بازیش هم خوده جوزه هم داداشش
از همه اعضای این تاپیک بخصوص تمام رفیق های عزیزم رضا،علی ،صادق،فرزاد،آرین،حمیدرضا،امیر،امیرمحمد،مهدی و سجاد و salar-dariush عزیزو.... از بابت اینکه رفیقشون داره همچین پستی میزاره عذر خواهی میکنم فقط شماها متوجه میشید از این کارم هیچ قصد بدی ندارم چون تا حالا ازم همچین چیزی ندیدید لطفا لایک نکنید
اما داش فرزاد امروز خودم داشتم باهاش میزدم،اما چرا گفتم داداششم:Dشب من با رضا داشتم بازی میکردم بعد بهش pm دادم اگه ناراحت نمیشی برم با ali که تازه اددش کردم و بهم pm داده چند دست بزنم رضا هم اوکی داد و بعد اون بازی 5-1 هرچی بهش گفتم من برای u ارزش قائل شدم یکی از رفیقام رو کنسل کردم بخاطر تو، بیا ادامه بدیم قبول نکرد همه منو میشناسید بحث انتقام گیری نبود تا اینکه امروز دیدم کسی نی گفتم بهش pm بدم دیدم هنوز تو 5-1 دیشب گیر کرده میگه نمیزنم.بعدش دوباره گفتم داداششم اگه میتونی با من بازی کن اونم قبول کرد یه 4-1 یه 5-0 و یه 2-1پذیرایی شد فرق من با اون این بود بعدگل نمیرفتم جلوی دوربین برای حرکات ژانگولر،یعنی فرزاد تو فکر میکنی اگه داداشم بود اینطوری باهاش بازی میکرد؟اون از من مستقیم تر بازی میکنه و با توپ ور نمیره تو گل زدن هم رحم نمیکنه رضا میدونه:d
و اینا همه همونطوری که گفتم از کودک درون انسان ها سرچشمه میگیره و منم برای اولین بار تو زندگیم دوست نداشتم جلوش رو بگیرم:dچه حال میده:dبخاطر اینکه برای خیلی ها درس عبرت بشه با یه برد، تاپیکی که بچه ها براش زحمت میکشن رو بهم نریزن

23712413366467128311.png

99139127408157878389.png

89390753556614574667.png

27155619813912414567.png

بازم میگم خواهشا هیچ کدوم از رفیقام لایک نکنن چون تو مرام منو شماها از این چیزها وجود نداره این فقط درس عبرتی بود برای بقیه
اما علی آقا با وجود همه ی اینا هیچ چیزی از ارزش رفاقت منو شما کم نمیکنه
مواظب خودت باش داداش گلم

__________________________________________________I am a special One_______________________________________________________

آخرین ویرایش:

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
علی دهنت سرویس:lol:
یعنی کاری که تو توی 2روز کردی من توی 2سال نمیتونستم اینجا انجام بدم,تخریب شخصیت,تفرقه و مهمتر از اون با همه درافتادن:d لامصب تو حقوق بدردت نمیخوره باید بری 30یاستمدار بشی:))
یعنی اگر فردا بازی ریمنم بری بگیری میری اونجارم با خاک یکسان میکنی اونم در حده هیروشیما=))
اون روز که توی لابی گفتی میخوام فیفا بگیرم گفتم 2روز دیگه میاد توی تاپیک فیفا شاخ بازی درمیاره:d
میخواستم بهت هشدار بدم که شارژ هدستم تموم شد و دیگه بعدش هم فراموش کردم:d
اون فلافله مگه هوشی برام گذاشت؟:d
ولی دمت گرم اومدی تاپیک از خواب زمستونی دراوردی:bighug: پایه کل کل میخوای خودم درخدمتم مثله تلو;;)
دوستان زیاد هم حساس نشین اون از 1نفر که به سبک مورتال میاد خوشامد میگه:-" بقیه هم که حکم تیرش صادر کردن:d
اینارو با توجه به این میگم که میدونم هیچی توی دلش+مغزش نیست:d محسنم میتونه بیاد شهادت بده:p
اره درست شده ولی دیگه شب از نیمه گذشته:|:d

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
یعنی کاری که تو توی 2روز کردی من توی 2سال نمیتونستم اینجا انجام بدم,تخریب شخصیت,تفرقه و مهمتر از اون با همه درافتادن:d لامصب تو حقوق بدردت نمیخوره باید بری 30یاستمدار بشی:))
یعنی اگر فردا بازی ریمنم بری بگیری میری اونجارم با خاک یکسان میکنی اونم در حده هیروشیما=))
اون روز که توی لابی گفتی میخوام فیفا بگیرم گفتم 2روز دیگه میاد توی تاپیک فیفا شاخ بازی درمیاره:d
ولی دمت گرم اومدی تاپیک از خواب زمستونی دراوردی:bighug: پایه کل کل میخوای خودم درخدمتم مثله تلو;;)
دوستان زیاد هم حساس نشین اون از 1نفر که به سبک مورتال میاد خوشامد میگه:-" بقیه هم که حکم تیرش صادر کردن:d
اینارو با توجه به این میگم که میدونم هیچی توی دلش+مغزش نیست:d محسنم میتونه بیاد شهادت بده:p
اقا من یه خوش امد گفتم چه جوی راه انداختینا :):d
چند وقته کمتر میرسم انلاین بشم، ولی خوشحالم تاپیک دوباره فعال شده و از دوستای خوبم خبردار شدم...
مراقبه خودتون باشین رفقا

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi

دهنت سرویس یه ربعه دارم می خندم :)) خوشحالم حداقل تاپیک زنده شد ;) آقا من می ترسم mhfifa ( علی احتمالا :d ) ادد کنم با این وضعیتی که شما گفتین ... ! :d

حرف تلو نزن که از دستت اعصابم خورده :| بخاطر توپ بازی با کله ی u وسط gta دارم اسنایپ بر میدارم اسنایپ زدن یادم نره :d امشب ما را فیض بده بیا بقیرو هم بیار !

بجه ها فعلا ببخشید دیگه ... :d الان من فکر کنم اکثرا ادد کردم اگه کسی مونده بود خودش بگه اددش کنم ;)

srhd021mhr

کاربر سایت
Jan 13, 2013
63
نام
مهران
سلام خدمت دوستان فیفا باز
خواهشا آیدی من رو هم اد کنین تا بازی کنیم
بازیم خیلی معمولیه ولی خیلی خوشحال میشم با تک تک تون بازی کنم و آشنا بشم
آیدی من
srhd021mhr

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
به به می بینم که دوباره با رفع شدن مشکلات EA تاپیک جون گرفته ، من به چند تا از دوستان پیام دادم اما قابل ندونستند که ادد کنند .
این آقا رضا هم rezi_71 که هر وقت از یکی می بازه میاد من رو می بره ، خلاصه که باید برم دعا به جون اینترنتش بکنم که قطع و وصل می شه و باعث شده یکی دو دست ازش اینجوری ببرم و الا آرزو به دلم می موند.
دو سه روزه دارم ورلد کاپ بازی می کنم ، همین که بعضی از باگ های فیفا 14 رو از بین برده خیلی خوبه و روی اعصاب نیست ، مهمترینش هم همین ضربه سر زدن هست که خیلی طبیعی تر شده و کلا گل زدن با سر سخت شده و منطقی تر
مخلص دوستان هم هستیم ، ادد کنید ببازیم ازتون ;-)

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
علی تو اینجاهم گردوخاک بپا کردی؟اونم با خوزه؟من اینهمه از خدا عمر گرفتم ندیدم این رفیقمون کل کل کنه.خدایی جز همون ادم گلای توی psnه.منم زیاد برده ولی جیکش در نیومده تو دیگه کی هستی:dباید بهت درس اخلاق بدیم:d
رضا پوکیدم از خنده=))
و حالا یک باگ دیگر در بازی منو رفیقمون خوزه
بازیکنان یونتوس از یک سیاره ی دیگر بدون پا رو مشاهده میکنید که بر جاذبه ی زمین قلبه کرده اند:d

2tgkfg28vezfyh3yjmjh.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر