FIFA 14 l PS3

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
Perfect ئی آقا ! مثل لبخند ژکوند مونالیزا :d
هر کی تونست ایشون رو ببره بیاد من رو هم ببره .. باهم بریم شابدوالعظیم دیزی بزنیم :bighug:
من بردمشون:d البته با نامردی:d بازی 3بر3 بود دقیقه 90 من یه استارت زدم کار داشتم بعد بازیرو شروع کردم داشتم حمله میکرم این دوستمون داشتن پیغام مینوشتن گل زدم(البته اصلا" از رو قصد نبود چون فقط چشمم به بازیکن خودم بود):d خب کی بریم دیزی:|:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
من بردمشون:d البته با نامردی:d بازی 3بر3 بود دقیقه 90 من یه استارت زدم کار داشتم بعد بازیرو شروع کردم داشتم حمله میکرم این دوستمون داشتن پیغام مینوشتن گل زدم(البته اصلا" از رو قصد نبود چون فقط چشمم به بازیکن خودم بود):d خب کی بریم دیزی:|:d

من گشنمه همین الان چطوره :d

Mani.Junior

کاربر سایت
May 21, 2013
43
نام
مانی
یادش به خیر، تا همین چند ماه پیش منم فیفا 14 بازی میکردم با بیشتر تون، ولی هیچ کدوم سراغی از دلیل غیبتم نگرفتید وفراموشم کردین:( دلم لک زده واسه آنلاین بازی کردن، حیف که کنسولم به دیار باقی شتافت و چراغ زرد مرگ شد. خیلی بازی های هیجان انگیزی با آرین و عبدالله داشتم، بازیشون حرف نداشت. خیلی دلم تنگشون شده:(

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
بچه ها دو نفره آنلاین بازی کردن لم خاصی داره؟من میرم add guest میزنم تو سیزن.بعد داخل بازی فقط یک نفره.یکسری امتحان کردم با پسر خاله ام شد.این سری نمیشد هر کار کردم.
کسی امتحان کرده؟

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من بدبخت بن شدم دارم اتيش ميگيرم واسه خودم كسي شده بودم ديو يك بودم همه كاپ ها رو گرفته بودم واقعا حالم گيره دست و دلم به ساخت اكانت جديد نميره

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
من بدبخت بن شدم دارم اتيش ميگيرم واسه خودم كسي شده بودم ديو يك بودم همه كاپ ها رو گرفته بودم واقعا حالم گيره دست و دلم به ساخت اكانت جديد نميره

چیزی از دست ندادی ! هنوز که هنوزه برا من فندلی بیشتر از بقیه قسمتها حال میده . یه اکانت جدید درست کن تو این تاپیک صفحه های قبلش رو بگرد و آی دی ها رو ادد کن
برو فرندلی بزن حالشو ببر .

SWORD-MASTER

کاربر سایت
Apr 28, 2012
72
نام
ALI
دوستان راه حلی برای کافی نبودن بازیکان(Not Enough match-fit players) در قسمت MANAGER CAREER دارند،یا اینکه باید قید جام رو بزنم و بازی را 3.0 واگذار کنم؟
کامپیوتر عمدا چند بازیکن را در بازی های قبلی مصدوم کرد و حالا بازیکن ندارم،به عقبم نمیتونم برگردم چه کنم؟:-s

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
سراغی از ما نگیرید؟:-/ نپرسین که چه حالیم:d

از این به بعد خیلی کم آن میشم:(
تازگیا به این نتیجه رسیدم فیفا 50% به عوامل خارجی بستگی داره مثل تنظیمات دسته و نحوه ی دفاع به وسیله کامپیوتر
ولی چه قدر بهتره این فیفا ، به نظرم خیلی بهتر از 13 هست ، مثلا قبلا بازیکن هایی مثل فالکائو و ون پرسی خیلی بی مصرف بودن ولی الان خیلی واقعی تر شده

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
هرنانس رفت اینتر .. مثلث گوارین هرنانس کامبیاسو خیلی خوبه ! تو فیورنتینا هم آکوئیلانی والرو پیزارو ..
این نقل و انتقالات رو کامل کسی داره کی کجا رفته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر