FIFA 14 l PS3

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
اووووووووووف چقدر دلم تنگ شده واسه چند دست فرندلی:d
الان 2دستی سیزن بازی کردم گیم پلی 1کمی سرعتش بیشتر نشده؟:-/
راستی اون 1کی اکانتم پرپر شد(حیف شد زیاد دوسش میداشتم:(:d ) میدونم الان نصفتون دارین تو دلتون درود می گین به من:d
والا من پاکه پاکم این سونی ول کن من نیست:-"
ایندفعه دیگه خودم ادد میکنم شما قبول:( دفعه بعد شما ادد کنید من قبول,باشه؟:d
همون قبلیه فقط 1دونه A اولش اضافه کنید که میشه AIN1EST8
با این 2دستی که الان سیزن بازی کردم باید بگم منتظر گل های گرمتان هستم:-s

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
رضا جان من بی صبرانه منتظر گل های قشنگ ات هستم .
امروز قسمت شد با darksidefury , خوزه مورینیو 2 بازی کردم ، هر دو تا استاد هستند و زدند بنده رو پرپر کردند .
ایول

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
دوستان من میخوام از دسته کامپیوتر بعنوان دسته دوم توی بازی استفاده کنم اما وقتی Side رو قبل از ورود به بازی انتخاب میکنم اخطار میده که باید از وایرلس کنترلر استفاده کنی و نمیزاره که برم توی بازی.
و وقتی دسته رو از دستگاه میکشم بیرون (یعنی با دسته اصلی کنسول) وارد بازی میشه !!

خواستم بدونم راهی داره که بتونم این مشکل رو حل کنم یا حتما باید یه دسته Ps3 دیگه براش بخرم ؟
آخه یادمه توی Fifa 13 این مشکل وجود نداشت.

ممنون میشم دوستان کمک کنن که اگه راهی داره دقیقا باید کجا برم درستش کنم.

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
راهی نداره رفیق! قبلا میشد با هر دسته ای بازی کرد اما این امکانو حذف کردند حالا چرا دیگه ...

تو Fifa 13 هم اینطوره؟ فکر نکنم چندان فرقی با Fifa 14 داشته باشه.
چون اگه یه بازی بریزم به نفع تره تا یه دسته بخرم ...

Sent from my C6603 using Tapatalk

smirdex

کاربر سایت
Jun 24, 2014
30
سلام و خسته نباشید
میخواستم بگم اگه بشه فایل نقل و انتقالات تابستانی fifa 14 که تازه منتشر شده رو واسه دانلود بزارین...ممنون
2014.07.24 منتشر شده که کروس توی رئال.لواندوسکی توی بایرن.سانچز توی آرسنال و....خیلی گشتم ولی نتونستم پیدا کنم
اینآدرس ماله نقل و انتقالات زمستانی هستش ولی تابستان جدید رو پیدا نکردم
FIFA 14 Winter Squad/Roster/Team/Player/Transfer Update

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
سلام و خسته نباشید
میخواستم بگم اگه بشه فایل نقل و انتقالات تابستانی fifa 14 که تازه منتشر شده رو واسه دانلود بزارین...ممنون
2014.07.24 منتشر شده که کروس توی رئال.لواندوسکی توی بایرن.سانچز توی آرسنال و....خیلی گشتم ولی نتونستم پیدا کنم
اینآدرس ماله نقل و انتقالات زمستانی هستش ولی تابستان جدید رو پیدا نکردم
FIFA 14 Winter Squad/Roster/Team/Player/Transfer Update
والا من امروز انلاین بازی کردم هیچ اپدیتی نیومده و تغییری توی Squad تیمها ایجاد نشده....و با توجه به اینکه چند وقتی مونده به انتشار 15 بیاد ترکیب تیمها توی نقل و انتقالات اپدیت کنه خیلی بعیده!!!(بخون محال)

smirdex

کاربر سایت
Jun 24, 2014
30
والا من امروز انلاین بازی کردم هیچ اپدیتی نیومده و تغییری توی Squad تیمها ایجاد نشده....و با توجه به اینکه چند وقتی مونده به انتشار 15 بیاد ترکیب تیمها توی نقل و انتقالات اپدیت کنه خیلی بعیده!!!(بخون محال)

سلام بر آقا رضا
جناب اگه به سایت فیفا برین نوشته که منتشر شده..الان 5-6 روزه.اینم خبرش
نقل و انتقالات تابستان برای عنوان FIFA 14 منتشر شد | Suarez هنوز هم در Liverpool ! | وب سایت خبری ، تحلیلی بازی های کامپیوتری | گیمفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر