FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
هر ایکس باکس 3 ماه گلد مجانی دارد که با اکانت هند فعال میشه(من 2 ماه پیش گرفتم)
2)ببرا اینکه لاینسس های ایکس باکس رو انتقال داد.

---------- نوشته در 10:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:59 PM ارسال شده بود ----------

از این طریق هم میشه اما کریدت کارد میخواد.https://live.xbox.com/en-US/Subscriptions/ChoosePaymentOption?returnUrl=https%3a%2f%2flive.xbox.com%2fen-US%2fHome&abortUrl=https%3a%2f%2flive.xbox.com%2fen-US%2fHome&offerId=80000039-0000-4000-8000-0000fffe07d1

فکر نکنم 3 ماه گلد بده دوستان میگفتن اون 1 ماهم قطع کرده اول میدادن .

Hamid24601

کاربر سایت
May 1, 2013
27
دوستان من تو کریر مود به End of the season رسیدم اما وقتی میخوام برم برای فصل بعد یه صفحه سیاه در میاد و دستگاه ریستارت میشه ! هر کاری کردم درست نشد ... کسی نمیدونه مشکل از کجاس ؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
سلام به دوستان.

آقا من از کسانی که تو کار Creation Center هستن و تخصص دارن،یه خواهش همچین کوچولو دارم:d

من میخوام با اینترمیلان یه کریر برم.حتما میدونید که دوربین ورزشگاه سن سیرو باگ داره و نمیشه کاستومایزش کرد.من خواهشم اینه که یه عزیزی،اینتر همین فصل رو با همین بازیکنا بسازه.ورزشگاهش رو فقط بزاره یه جای دیگه.جوراب تیم رو هم سفید بکنه.بودجه نقل و انتقال هم 20 میلیون بزاره.اگر همچین جوانمردی پیدا میشه و حاضره که اینکارو بکنه،یه ندا بده که من بگم چه استادیومی بزاره:d

انصافا اگر کسی وارد هست دریغ نکنه.از طرفی من رفتم تو خود سایت و چندتا اینترمیلانی که کاربرها ساخته بودن رو دانلود کردم.ولی احمقها یا بازیکنای تخیلی گذاشته بودن،یا ورزشگاه بازم همون سن سیرو بود:|

mamad7

کاربر سایت
Sep 25, 2012
68
نام
محمد
سلام به دوستان.

آقا من از کسانی که تو کار Creation Center هستن و تخصص دارن،یه خواهش همچین کوچولو دارم:d

من میخوام با اینترمیلان یه کریر برم.حتما میدونید که دوربین ورزشگاه سن سیرو باگ داره و نمیشه کاستومایزش کرد.من خواهشم اینه که یه عزیزی،اینتر همین فصل رو با همین بازیکنا بسازه.ورزشگاهش رو فقط بزاره یه جای دیگه.جوراب تیم رو هم سفید بکنه.بودجه نقل و انتقال هم 20 میلیون بزاره.اگر همچین جوانمردی پیدا میشه و حاضره که اینکارو بکنه،یه ندا بده که من بگم چه استادیومی بزاره:d

انصافا اگر کسی وارد هست دریغ نکنه.از طرفی من رفتم تو خود سایت و چندتا اینترمیلانی که کاربرها ساخته بودن رو دانلود کردم.ولی احمقها یا بازیکنای تخیلی گذاشته بودن،یا ورزشگاه بازم همون سن سیرو بود:|

من میتونم واست درست کنم فقط خرج داره داداش :dدیگه زندگی و خرج بالا و تورم و ...نترس خسیس پول نمیخوام:dفقط یه کار کوچیک دارم که پ.خ. میکنم
در ضمن بر و بچ عزیز یه چند تا تیم ساختم از جمله استقلال و پرسپولیس و سپاهان و ستارگان رونالدو و ستارگان مسی که واسه دانلود نذاشتم اگه استقبال بر و بچ خوب باشه شیر کنم;)

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
من خودم فیفا رو روی ایکس باکس بازی میکردم .ولی چند روز پیش نسخه pc رو دان کردم و بازی کردم .خیلی بهم چسبید
البته باید پچ ها رو بگیرید و بازی خیلی متحول شده و انگار داری یه فیفای دیگه بازی میکنی.بازیش شده تلفیقی از pes و fifa
به دوستانی که هنوز روی ایکس باکس بازی میکنن پیشنهاد میکنم برن کامپیوترشو هم بازی کنن
الان دیگه رمق فیفا بازی کردن رو ایکس باکسو ندارم

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
من خودم فیفا رو روی ایکس باکس بازی میکردم .ولی چند روز پیش نسخه pc رو دان کردم و بازی کردم .خیلی بهم چسبید
البته باید پچ ها رو بگیرید و بازی خیلی متحول شده و انگار داری یه فیفای دیگه بازی میکنی.بازیش شده تلفیقی از pes و fifa
به دوستانی که هنوز روی ایکس باکس بازی میکنن پیشنهاد میکنم برن کامپیوترشو هم بازی کنن

میتونی بیشتر از تغییراتش بگی؟
ما که چیز خاصی تو نسخه کامپیوتر ندیدیدم.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر

من که روی هر دوتا امتحان کردم ،واقعا تفاوت خاصی نداره .تازه کیفیت توی xbox شاخ تر بود

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
تایید میشه بعده حرف mori923 من رفتم بازیو تو لپ تاپم ریختم بازی کردم بنظرم xbo x 360 کمی سرتر بود از همه نظر . اما اگه از نظر پچ منظورته که امتحان نکردم

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
میتونی بیشتر از تغییراتش بگی؟
ما که چیز خاصی تو نسخه کامپیوتر ندیدیدم.
ولی من حس میکنم بهتر شده
حرکات جدید بازیکنان که تو ایکس باکس ندیدم(منظورم نوع حرکات بازیکنا و اتفاقات غیر قابل پیش بینیه)
مثلا یه شوت زدم خورد به دو نفر تغییر مسیر داد رفت تو گل،خیلی واقعی تر شده گل زدن
امکانات بیشتر نسبت به نسخه ایکس باکس،البته با گرفتن پچ ها
ورزشگاه نیوکمپ ، تابلو تبلیغات جدید،فیس های جدید،کفش های جدید،پیراهن های چهارم و بعضی تیمها 5 تا لباس دارن
مثلا دورتمند پیراهن و شورت و جوراب کاملا زرد داره که خیلی قشنگ شده
اپدیت ترکیب تیمها.لوگوی اعلام نتایج هر لیگ مثل خودشه
مثلا ایتالیا اسکای هست و حتی لیگ قهرمانان
توپ های جدید.داوران واقعی از جمله هاوارد وب و روشن ایرماتوف
احساس میکنم فیزیک بازی و بازیکنا کمی تغییر کرده
چمن جدیدکه رنگشو واقعی تر کرده و دیگه تو ذوق نمیزته
تغییر دستکش(دستکش های مارکدار) دوزازبان ها و قابلیت تعویض کفش و تنگ گردن لباس بازکنا اضافه شدن تیمهای ملی از کل قاره ها از جمله ایران
و حتی بورکینوفاسو با پیراهن های اصلی
تیم های اسیایی بیشترشون هستن
بهنظر شما این همه امکانات تو ایکس باکس هست
خود دانید دیگه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر