FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
امیدوارم تو 14 یه فکری به حال زامبی شدن تیم حریف در دقایق اخر بازی وقتی که عقبه بکنن:| همچین AI بهت تو دقایق پایانی حمله میکنه که جز تسلیم هیچ راه دیگه ای نداری! انگار stamina شون دوباره ریست میشه مثل چیتا بازیکنهای AI میتازن تو زمینت:d

انگیزست دیگه...:D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
امیدوارم تو 14 یه فکری به حال زامبی شدن تیم حریف در دقایق اخر بازی وقتی که عقبه بکنن:| همچین AI بهت تو دقایق پایانی حمله میکنه که جز تسلیم هیچ راه دیگه ای نداری! انگار stamina شون دوباره ریست میشه مثل چیتا بازیکنهای AI میتازن تو زمینت:d
همشون هم به ژاوی و مسی تبدیل می‌شن:|
داری با مالاگا بازی می‌کنی یهو از دقیقه 80 به بعد پاس هایی می‌دن فک آدم می‌خوره زمین:|:D بعد توپ می‌رسه به طرف اونم دو تا دریبل می‌زنه و زارت(:D) می‌زنه تو گل:|

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
راهش حفظ توپ تو زمين اوناس+ودن سيستم تيم اولترا ديفنس.
====
معراج گفت زامبى منو به يه فكرى انداخت.كاش تو نسخه هاى بعدى تيم زامبى اضافه كنن:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
انگیزست دیگه...:D

در مقابل تیم های بزرگ آره انگیزست مثلا همین بازی رئال دورتموند توپ 1 دقیقه دست دورتموند نمیموند 10 دقیقه آخر اما داری با تیم انتهای جدول بازی میکنی نیاز به برد داری تا دقیقه 80 جلویی یوهو وحشی میشن و بخوای نخوای گل میزنن :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
راهش حفظ توپ تو زمين اوناس+ودن سيستم تيم اولترا ديفنس.
====
معراج گفت زامبى منو به يه فكرى انداخت.كاش تو نسخه هاى بعدى تيم زامبى اضافه كنن:d
خب آخه همین چند وقت پیش رئال با یه تیم ته جدولی بازی داشت تو 10 دقیقه آخر 4-3 تا بهش گل زدن؛ اما با همون تیم اینجا بازی کنی گل می‌خوری:|:D
در واقع می‌خوام بگم واسه چی باید با بارسا و رئال جلوی یه تیمی مثل گرانادا حفظ توپ کرد و توپ رو از دست نداد؟! تو واقعیت که این تیم ها کلا لوله هستن چرا باید اینجا انقدر یهو انگیزه بگیرن؟!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یکم رو تاکتیکاتون کار کنید و بازیتون رو قویتر کنید دقیقه 80-90 گل هم میزنید!
بعله قربان متوجه هستیم تو اینجا به اساتید فیفا داری درس میدی؟!:|:d من گفتم وقتی من دارم با الدرشوت تاون تو جام اتحادیه بازی میکنم و 1 گل جلو هستم این بازیکنهاش یه دفعه میشن سوپر انسان!! کی همچین چیزی اتفاق میافته تو دنیای واقعی؟:d
معراج گفت زامبى منو به يه فكرى انداخت.كاش تو نسخه هاى بعدى تيم زامبى اضافه كنن
:d
باید بدن بازی رو Tryarch فیفا رو بسازه تا فیفا زامبی هم درست کنه برات:d

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
همین الان داشتم بازی میکردم،اومدم اون 1 دققه اخو وقت بکشم با بازیکنم و توپ داشتم میرفت سمت دروازه که لحظه اخر پاس بدم بهش اونم شوتش کنه ، یه دفعه پای بازیکنم گرفت توگو ول کرد:)) ریختن سره دروازه بان ترکوندنش:d

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بعله قربان متوجه هستیم تو اینجا به اساتید فیفا داری درس میدی؟!:|:d من گفتم وقتی من دارم با الدرشوت تاون تو جام اتحادیه بازی میکنم و 1 گل جلو هستم این بازیکنهاش یه دفعه میشن سوپر انسان!! کی همچین چیزی اتفاق میافته تو دنیای واقعی؟:d

باید بدن بازی رو Tryarch فیفا رو بسازه تا فیفا زامبی هم درست کنه برات:d
این مشکل چرا برای من پیش نمیاد پس؟
بعدشم این اساتید الان کین؟؟ منظورت خودتی؟ :d

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این مشکل چرا برای من پیش نمیاد پس؟
بعدشم این اساتید الان کین؟؟ منظورت خودتی؟ :d
نه بابا من کجا استادم؟!:-??
منم نگفتم هربار که این اتفاق میافته من گل میخورم! گفتم بازیکنهای حریف فارغ از قدرتشون و قدرت تیمشون مثل یوزپلنگ میدوئن تو زمینت...هرچند باید کریر مود بازی کنی تا متوجه بشی تو که تو اولتیمیت زندگی میکنی درک نمیکنی من چی میگم:d

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
دوتا سوال:D
چجوری گلد مجانی میگیرید؟
این لایسنس ترنسفر چیه؟
هر ایکس باکس 3 ماه گلد مجانی دارد که با اکانت هند فعال میشه(من 2 ماه پیش گرفتم)
2)ببرا اینکه لاینسس های ایکس باکس رو انتقال داد.

---------- نوشته در 10:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:59 PM ارسال شده بود ----------

از این طریق هم میشه اما کریدت کارد میخواد.https://live.xbox.com/en-US/Subscriptions/ChoosePaymentOption?returnUrl=https%3a%2f%2flive.xbox.com%2fen-US%2fHome&abortUrl=https%3a%2f%2flive.xbox.com%2fen-US%2fHome&offerId=80000039-0000-4000-8000-0000fffe07d1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر