FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
خب مثل اینکه پستم افتادم آخر صفحه ، دوباره میزارم بچه ها استفاده کنن :D :
این برنامه تبدیل پول کریر مود به 999.999.999 رو میزارم اینجا دوستان حالشو ببرن :

[ به احترام کسایی که این بازیو درست انجام میدن پاک میشه لینک ، کسی میخواد پی ام بده ]

طرز کارش هم که راحته ، فقط سیو کریر مودتون رو انتقال میدید یجای کامپیوتر بعد با این برنامه بازش می کنید ، چند ثانیه صبر می کنید که برنامه کارشو انجام بده بعد هم دکمه سیو رو میزنید و سیو کریر مودتون رو انتقال میدید به 360 .

البته شروع نکنید بازیکنایی مثل رونالدو و مسی بخرید چون کاملا حس بازی رو نابود می کنن و بعد از چند بازی کلا خسته میشید ازش ، من که خدا شاهده به خاطر بی پول بودن باشگاه آرسنال (:biggrin1:) پولامو زیاد کردم که یه چنتا بازیکن جوون و آینده دار مثل یووتیچ و الشراوی و گوتزه و واران بگیرم :biggrin1:

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا من 3 فصله دارم Career بازی میکنم هیچ باشگاهی بهم پیشنهاد نداده کف کردم . چه گنیم ؟ :d
مربی کاملا موفقی هم بودم :d

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
دوستانی که کریر مود میزنن ، حتما این ایلکای گوندوگان رو از دورتموند بخرن ، فوق العادس این بشر ، تو همه پست ها کار میده ، سرعت عالی ، توپگیری عالی ، پاس هوایی و زمینی عالی ، خوب هم پیشرفت می کنه ، اصلا چیز عجیبیه .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
آقا من 3 فصله دارم Career بازی میکنم هیچ باشگاهی بهم پیشنهاد نداده کف کردم . چه گنیم ؟ :d
این از جمله اشکالات کریر موده نوید که قول دادن تو ورژن بعدی حلش کنن. البته من قبلا تو کریر مود پیشنهاد گرفتم ولی زیاد نیست کلا خیلی کم اتفاق میافته پیشنهادی از باشگاه های دیگه داشته باشی خصوصا اگر تیمت هم خفن باشه:d
خب مثل اینکه پستم افتادم آخر صفحه ، دوباره میزارم بچه ها استفاده کنن
:biggrin1:
:
پاک این کامنتت رو:| همه لطف بازی به همین مسائل بودجه و .... هست! تو چیت گذاشتی اینجا؟! در ضمن تو بخش فروشگاه بازی یا همون کاتالوگ میتونی گزینه خریده شدن باشگاه توسط یه مالک پولدار رو بخری و بودجه تیمت زیاد میشه...دیگه چیت لازم نداره که!

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
نوید فیاف13 مثه fifa 12 نیس باید خودت بری تو بخش منیجر افیس اخر فصل در خوات جداشدن از باشگاتو بدی . بعدشم تیمایی که بد نتیجه گرفتن بت درخواست میدین بعد اینکار .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید فیاف13 مثه fifa 12 نیس باید خودت بری تو بخش منیجر افیس اخر فصل در خوات جداشدن از باشگاتو بدی . بعدشم تیمایی که بد نتیجه گرفتن بت درخواست میدین بعد اینکار .

جایی نیست که درخواست کنم آخه . کجا دقیقا ؟ آخر فصل فقط loading فصل بعد رو میده :d منظورت همونجاست که نوشته End Season و 2 3 تا گزینه دیگه هم هستش ؟

این از جمله اشکالات کریر موده نوید که قول دادن تو ورژن بعدی حلش کنن. البته من قبلا تو کریر مود پیشنهاد گرفتم ولی زیاد نیست کلا خیلی کم اتفاق میافته پیشنهادی از باشگاه های دیگه داشته باشی خصوصا اگر تیمت هم خفن باشه:d

فیفا های قبلی خیلی عالی بود آخر هر فصل پیشنهاد میامد برات . البته تیم ملی آلمان بهم پیشنهاد داد برای مربیگری خیلی خرکیف شدم :d تیم مورد علاقمم که هستش

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
جایی نیست که درخواست کنم آخه . کجا دقیقا ؟ آخر فصل فقط loading فصل بعد رو میده
:d
منظورت همونجاست که نوشته End Season و 2 3 تا گزینه دیگه هم هستش ؟
Manager Office / My Jobs / Browse Jobs چنتا تیم هستن همیشه اونجا درخواست میدی که مربیشون بشی بعد بهت جواب میدن...البته اغلب میگن ما دنبال گزینه بهتری هستیم:d

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
نه
قسمت Browse job

من یبار با مالاگا تا نیم فصل بازی کردم
Villa+Luiz+Mekel رو خریدم
کل نیم فصل رو اول بودم

بعدش بارسلونا پیشنهاد منم قبول کردم :D

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
@ معراج :

معراج کاملا داری اشتباه میکنی !! :d محمد ( Sampler ) الان داره کاملا درست میگه در رابطه با این قضیه درخواست برای مربیگیری :d

ما اکثرمون داریم با تیم های بزرگ مثل رئال و بارسا و منچستر و ارسنال بازی میکنیم و وقتی باهاشون موفق میشیم ، چنان دستاورد بزرگی نبوده در نتیجه هیچ باشگاهی شما رو قبول نداره ولی خب همون طور که محمد گفت اگه کارتون رو با یه باشگاه به نسبت کوچک تر و کم حاشیه تر مثل دورتموند و مالاگا و تاتنهام و والنسیا و سویا و اورتون و این موارد شروع کنید و بتونید موفقشون کنید نسبت به اون هدفی که بهتون اوایل هر فصل میدن بعد از تمام فصل باشگاه های بزرگ و کوچیک بهتون پیشنهاد میدن :d

بعنوان نمونه من یه فصل دورتموند رو فقط قهرمان لیگ کردم و بعد از اتمام فصل ارسنال و بایرن مونیخ بهم درخواست کار دادن :d

مشکل ما اینه که از همون اوایل فصل با تیم های کت و کلفت شروع میکنیم بعدم توقع داریم برامون دست بزنن :d

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
نه معراج درست میگه
ولی اونیکه معراج گفت برای وقتیه که خودت میخوای از تیم بری
و ببینی چه تیمایی دنبال مربی میگردن

ولی در حالت دوم وقتی با تیم کوچیک شروع میکنی و موفق میشی پیشنهاد به صورت اتوماتیک میاد

فرقشون اینه

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
این financial takeover که از کاتالوگ میخری فقط یبار میشه استفاده کرد؟ من همون اول که لولام بازی شد 3 تا بود هر 3 تاشو خریدم اما فقط یبار استفاده کردم و اون 2 تا سوخت شد نمیشه دوباره خریدش. شماها راهی سراغ دارید که بشه دوباره این آیتم هارو خرید؟؟؟؟؟؟؟ بدجوری بهش احتیاج دارم

krlent

کاربر سایت
Aug 1, 2012
11
اقا من 800 تا پوینت دارم وارد xbox هم کردم ولی میخوام تو فیفا وارد کنم پوینتم رو نمیشه. یه چیزی دانلود نمیشه فیفا پس یه همچین چیزی یوزر پاسوردمو میدم یکی واسم اوکی کنه بخدا 6ماهه پوینت گرفتم ولی نتونستم فیفا لایو بزنم

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
امیدوارم تو 14 یه فکری به حال زامبی شدن تیم حریف در دقایق اخر بازی وقتی که عقبه بکنن:| همچین AI بهت تو دقایق پایانی حمله میکنه که جز تسلیم هیچ راه دیگه ای نداری! انگار stamina شون دوباره ریست میشه مثل چیتا بازیکنهای AI میتازن تو زمینت:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر