FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
ممنون چپمن عزیز
الان تو بازی 4 تا دسته بازیکن داریم
showing great potential
has that special something
An Exiting prospect
Has potential to be special
از بالا به پایین بهتر میشن
الان ترتیبش همینجوریه؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ممنون چپمن عزیز
الان تو بازی 4 تا دسته بازیکن داریم
showing great potential
An Exiting prospect
از بالا به پایین بهتر میشن
الان ترتیبش همینجوریه؟

تجربه من نشون داده بازیکنهایی که با جمله has that special something توصیف شدن خیلی رشد نمیکنن بلکه میتونن بواسطه یه مشخصه تکنیکی خاص مثل دریبلینگ یا قدرت زدن ضربه سر یا پاس دادن به تیم کمک کنن درواقع بازیکنهای متوسط رو به بالا هستن.

در واقع باید ترتیب رو به این شکل در نظر گرفت :
showing great potential
An Exiting prospect

آخرین ویرایش:

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
سلام
چطوری میشه تو بخش کریر Edit Player رو انلاک کرد؟؟
باید آنلاین وصل بشی در قسمت EFC Catalog با FCC هایی که بازی میده این قابلیت رو برای خودت بخری یا به عبارت دیگه آنلاکش کنی!
این راحت ترین روش ممکن هست البته شاید روش دیگه ای باشه من نمیدونم!
اگه آنلاین وصل شدی که فکر کنم بدونی FCC چیه اگه نه هم که خود بازی این ها رو همینطوری میده و نباید براش پول بدی ولی EFC Catalog همه چزش همون اول برات باز نیست و باید لول آپ بشی تا برات باز بشه و فکر کنم برای باز کردن Edit player حداقل باید لول 10 باشی!که با توجه به اینکه بازی روزی بیش از 2000 ایکس پی بیشتر نمیده حداقل 5 روز اینکار طول میکشه!
________
یه سوال برام پیش اومده برای دفاع کی از teammate contain استفاده میکنه یه جورایی حس میکنم تو دنیا فقط من از این روش برای دفاع استفاده میکنم!
فینال لیگ MLG رو هم اگه شد تا امشب میگزارمش دارم دانش میکنم اگه خوب بود میگزارم!

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
من کلن از فوت بال بدم میاد تا این حد که زنگ ورزش اصلا سراغ فوتبال نمیرم.
ولی یه بار رفتم تو خونه دوستم دیدم داره فیفا بازی میکنه بعد بهم گفت بیا یه دست فیفا بازی کن قبول کردم ومن هم کلی حال کردم.فک نمیکردم انقدر حال بده.

krlent

کاربر سایت
Aug 1, 2012
11
live

اقا من 800 تا پوینت دارم و *** هم ندارم share کنم یوزر پاسوردمو میدم یکی واسم اوکی کنه بخدا 6ماهه پوینت گرفتم ولی نتونستم فیفا لایو بزنم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
تجربه من نشون داده بازیکنهایی که با جمله has that special something توصیف شدن خیلی رشد نمیکنن بلکه میتونن بواسطه یه مشخصه تکنیکی خاص مثل دریبلینگ یا قدرت زدن ضربه سر یا پاس دادن به تیم کمک کنن درواقع بازیکنهای متوسط رو به بالا هستن.

در واقع باید ترتیب رو به این شکل در نظر گرفت :
showing great potential
An Exiting prospect
البته تو صدر این ها One of The Bests In The World قرار داره که فکر کنم فقط به بازیکن هایی با اُورال +90 می‌ده!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
آقا ما نخوایم ترکیب بارسا آپ بشه کی رو باید ببینیم؟:d یه هفته Deulofeu اومد تو تیم اصلی کلی حال کردیم EA دوباره آپدیت داد رفت بارسا B. :| من نمیخوام بره. :d

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
شورله بازيكن بايرن٠٤(لوركوزن)المان رو حتما بگيرين.البته براى پست مهاجم نوك!!عاليه يه تنه ميتونه بچرخونه.holtbyهم بازيكنه جوونه شالكه كه بعده يه فصل يه چيز خفنى ازش در مياد!!سرعت و شوتش عالى ميشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر