FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان یک سوال
من و یکی از دوستام هر روز فیفا بازی میکنیم مدتها بود که من برنده میشدم و اون حتی نمیتونست توپ را ازم بگیره تا دیروز که حدود 10 بازی انجام دادم و همه را باختم
دلیلش هم تغییر فورمشن و تاکتیک بازیش بود
در قسمتی که فورماشن تیم را مشخص میکنی یک بخشی دارد که تاکتیک تیمت را تغییر میدی مثلا شما انتخاب میکنی که دفاع تو به صورت cover باشد یا offside trip من سوالم اینه بهترین شکل ممکن برای انتخاب و درجه بندی اونها چیست ؟
من میخواهم دفاعم جلو نره و هافبکها از گوشه حمله کنند و فورواردها هم کاملا روبه جلو بازی کنند میشه یکی بهترین شکل ممکن را به من بگه مرسی

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان یک سوال
من و یکی از دوستام هر روز فیفا بازی میکنیم مدتها بود که من برنده میشدم و اون حتی نمیتونست توپ را ازم بگیره تا دیروز که حدود 10 بازی انجام دادم و همه را باختم
دلیلش هم تغییر فورمشن و تاکتیک بازیش بود
در قسمتی که فورماشن تیم را مشخص میکنی یک بخشی دارد که تاکتیک تیمت را تغییر میدی مثلا شما انتخاب میکنی که دفاع تو به صورت cover باشد یا offside trip من سوالم اینه بهترین شکل ممکن برای انتخاب و درجه بندی اونها چیست ؟
من میخواهم دفاعم جلو نره و هافبکها از گوشه حمله کنند و فورواردها هم کاملا روبه جلو بازی کنند میشه یکی بهترین شکل ممکن را به من بگه مرسی

اگر بین دو نسخه PS3 , XBOX تاکتیک ها مشترک باشه طبیعتا ultra defense می تونه بهترین باشه برای دفاع کردن. فقط این سیستم باید روی تیم هایی به نظرم پیاده بشه که هافبک های سریع داشته باشن و سیستم ارنج تیم هم بار تهاجمیش بیشتر باشه تا وقتی این تاکیتک روش می زاری در کنارش حمله هم بشه کرد-
طبیعتا در این تاکتیک دفاعی رو به جلو بازی کردن سخته ولی اگر بازیکن های سریع به خصوص هافبک های سریع داشته باشی خیلی خوبه-

بقیه تاکتیک ها هم به نظر من خیلی تاثیراتش دیده نمی شه و بعد این حالت Balance خوبه که همون حالت پیش فرض هست -

بازم شخصی و بسته به سبک بازی و سیستم ارنج و تیم داره

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان میشه بدون وصل شدن به لایو بازی فیفا رو آپدیت کرد ؟!

بله میشه ، اول نرم افزار Xbox Backup Creator زو دانلود کنید. بعدا دیسک بازی تونو تو درایو قرار بدید و نرم افزار رو باز کنید و برید به Drive Tools و Get Region رو بزنید. بعدا Title ID رو کپی کنید و در سایت www.xbuc.net سرچ کنید و تایتل آپدیت رو دان کنید.

بعدا نرم افزار Horizon رو دان کنید و یه فلش رو به ایکس باکستون وصل کنید و برای شناسایی فلش به ایکس باکس مرحله 1 این آموزش رو بخونید.

بعدا فلش رو به کامپیوتر وصل کنید و Horizon رو باز کنید و تایتل آپدیت رو به فلشتون inject کنید.

( این کار رو برای هر بازی میشه انجام داد )

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
بله میشه ، اول نرم افزار Xbox Backup Creator زو دانلود کنید. بعدا دیسک بازی تونو تو درایو قرار بدید و نرم افزار رو باز کنید و برید به Drive Tools و Get Region رو بزنید. بعدا Title ID رو کپی کنید و در سایت www.xbuc.net سرچ کنید و تایتل آپدیت رو دان کنید.

بعدا نرم افزار Horizon رو دان کنید و یه فلش رو به ایکس باکستون وصل کنید و برای شناسایی فلش به ایکس باکس مرحله 1 این آموزش رو بخونید.

بعدا فلش رو به کامپیوتر وصل کنید و Horizon رو باز کنید و تایتل آپدیت رو به فلشتون inject کنید.

مثلا میشه پچ pes2013 رو با این روش ریخت؟
روش دیگه ای هم هست؟
تایتل آپدیت چی هست؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
مثلا میشه پچ pes2013 رو با این روش ریخت؟
روش دیگه ای هم هست؟
تایتل آپدیت چی هست؟

پچ که نه ولی میشه آپدیت بازی رو ریخت که باگ هایی بازی رو برطرف میکنه.

روش دیگه ای هم هست ولی راحت ترین راه همینه.

تایتل آپدیت همون آپدیت بازی هست مثلا اگه بازی اسکایریم رو آپدیت نکنید نمیتونید از رو اسبتون ضربه بزنید ولی با آپدیت اون قابلیت هم اضافه میشه.

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام من میخوام فیفا 13 آپدیت کنم رفتم تو بخش دانلود آپدیت بعد ازم خواست یه سری قوانین تایید کنم بعد ازم یه پسورد خواست اما هر پسوردی میدم قبول نمیکنه
اکانتم هم گلد نیست

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام من میخوام فیفا 13 آپدیت کنم رفتم تو بخش دانلود آپدیت بعد ازم خواست یه سری قوانین تایید کنم بعد ازم یه پسورد خواست اما هر پسوردی میدم قبول نمیکنه
اکانتم هم گلد نیست

با لایو میخواید آپدیت کنید؟

4m1r

کاربر سایت
Feb 13, 2013
10
نام
امیر
فیفا ۱۳ گرافیک خیلی خوبی داره و کیفیت اون ۱۰۸۰ پی است در حالی که پی ای اس فقط آپ اسکیلینگ داره.
من که فقط فیفا بازی می کنم.

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
فیفا ۱۳ گرافیک خیلی خوبی داره و کیفیت اون ۱۰۸۰ پی است در حالی که پی ای اس فقط آپ اسکیلینگ داره.
من که فقط فیفا بازی می کنم.

درسته.فیفا خیلی حرفه ای تره.اما pes برای این خوبه که چند تا دوست بشینید با هم بازی کنید توی خونه.فیفا اونطوری خیلی حرفه ای میشه!
برای تازه کار ها سخته!

matin76m

کاربر سایت
Jun 10, 2012
2
نام
متين

آقا من Title ID فيفا رو دان کردم ،ريختم روي فلش توي xbox هم نشونش ميده حالا برم توي بازي خودش ازش استفاده ميکنه يا جايي بايد معرفيش کنم؟

آخرین ویرایش:

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
با لایو میخواید آپدیت کنید؟
آره، مگه نمیشه . تو خود بازی یه گزینه داره "Download Update"
مشکل هم اینه که ازم می خواد یه پسورد واسه اکانت بهش بدم اما هر پسوردی میدم قبول نمیکنه البته بگم که منظورن اون پسورد که واسه آنلاین بازی کردن نیست

---------- نوشته در 07:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:26 PM ارسال شده بود ----------

آره، مگه نمیشه . تو خود بازی یه گزینه داره "Download Update"
مشکل هم اینه که ازم می خواد یه پسورد واسه اکانت بهش بدم اما هر پسوردی میدم قبول نمیکنه البته بگم که منظورن اون پسورد که واسه آنلاین بازی کردن نیست
داداش مشکلم حل شد
رمزی که میدی باید هم حروف کوچیک داشته باشه هم بزرگ بعلاوه باید عدد هم داشته باشه

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
بخش آنلاین FIFA 13 چرا انقد مشکل داره؟

۳ بر صفر جلویی, یارو ترک زمین می‌کنه بعدش به ما امتیاز نمیدن, یه بازی مونم کم می‌شه.

بخش داوری هم که افتضاحه

می‌خوام از EA شکایت کنم)x

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
آقا این لگندری رو هر ده تا بازی که باهاش میکنم هشت تاشو میبازم فقط دوتای اولی رو میبرم بعد از دوتای اولی حس میکنم قوی وقوی تر میشه من رئالم کامپوترم من سیتی جریان چیه همه اینطورین یا ما خیلی شاسکولیم:(

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا یک سوال نه چندان مهم
شما در بازی عقب هستی و داری میبازی من دیدم خود کامپیوتر زمانی که اینطوری است توپ که دست دروازبان است اشاره میکنه که برید جلو ایا میشه ما هم انجام بدیدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر