FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
یعنی یه 82 .. 83 میشه یا 86 میشه 84 .. انننقدررر توبازیتون تاثیر داره یعنی ؟ یا اون دروازه بانا ! .. تو تاپیک ps3 هم بحث شده راجع به کیکینگ و قدرت پرتاب و شروع مجدد و اینکه واییی 82 بوده چرا شده 80 الان ؟!! یعنی چی آخه ؟!! خاکک بر سر فیفا و فلان ! که فلانی چرا 78 بوده رو چرا کردنش 77 .. ای دااد ! هوواررر ! "" مولر همون 84 هم در حقش نبوده و 82 هست ""‌!!!! یعنی چی این جمله ؟!!

بابا بییی خییاال ...... خیییلی حرفه ای یید شماها .. :/
اینجا تاپیک فیفا13 و صحبت از اورال بخش جدایی ناپذیر از بازی فیفا هست و شما که خوشت نمیاد حرف از اورال امد نخونش و راهت ازش بگزر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اینقدر سخته.
بعدم من اصلا به اینکه چنده کار ندارم من دارم میگم رو چه حسابی دارن نمره میدن اگر از رویه کارشناسی هست چطور تیمی که تو بهترین دوران تاریخش از لحاظ نتیجه بجایه پیشرفت پسرفت میکنه؟رو چه معیاری این کار میکنن برایه من مسجل شد که کلن با المانی جماعت سر لجن و این حرکت از اولین فیفا تا همین شماره ادامه داره.
بنده اگر اورالایه بایرن همشون زیره 80 بشه بازم فقط با بایرن بازی میکنم برام مهم نیست اما حرفم اینکه چرا همیشه با تیمه ما اینجوری میکنن و بجایه اینکه قویر کنند چون بهتر نتیجه گرفته اما وقتی که ضعیف میشن حسابی بازیکنارو ضعیف میکنن.رویه این قضیه وقتی خیلی حساس شدم که اورال ونبومل که سالها تو بایرن بود 79 بود اما ساله اخرش که بایرن به نوعی بیرونش کرد رفت میلان اورالش از 79 شد 82 اخه روچه حسابی؟من خیلی حساس کرد به این قضیه

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
توهم توطعه ؟ :D
اگه با آلمانی جماعت لج بودن که این دورتموند رو این شکلی نمیساختن که برادر من ! بهترین تیم 4/5 ستاره فیفا دورتمونده الان
بایرن مونیخ رو هم من بعضی وقتا تو سیزن برمیدارم واقعن تیم خیلی خوبیه .. حالا شما فن این تیمی و رو این تیم حساسی و رو این کم و زیاد شدن overall ها دقیقی نمیشه ازش ایرادی گرفت ولی انصافن تو کلیت ساختار تیم و اینا تغییری به اونصورت میبینی اصلن ؟

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
دوست عزیز ( نوید) بالاخره اون بنده خدایی هم که اسکیل داده کارشناس فیفا بوده...کشکی که پیدا نکردن بگن بیا واسمون اسکیل آپدیت کن
.
.
.
در مورد بحث قبلی هیچی نمیگم فقط میگم عیار بازیکن....دوباره میگم عیار بازیکن نه تیم...تو چمپونز اندازه گیری میشه که با این اوصاف باید اون بازیکنایی رو که گفتی کم میکردن چون هافبک دفاعی یووه آمارش از مولر بهتر بوده تو چمپیونز!!!!!!!!!!!!!!:D
.
.
.
.
.
.
راستی نویر هم 2 برابر بوفون گل خورده تو چمپیونز پس طبیعیه که اسکیلش رو از بوفون حداقل یکی کمتر بدن که ناحقی نشه!!!
.
..صرفا جهت اطلاع بوداااا

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوست عزیز ( نوید) بالاخره اون بنده خدایی هم که اسکیل داده کارشناس فیفا بوده...کشکی که پیدا نکردن بگن بیا واسمون اسکیل آپدیت کن
.
.
.
در مورد بحث قبلی هیچی نمیگم فقط میگم عیار بازیکن....دوباره میگم عیار بازیکن نه تیم...تو چمپونز اندازه گیری میشه که با این اوصاف باید اون بازیکنایی رو که گفتی کم میکردن چون هافبک دفاعی یووه آمارش از مولر بهتر بوده تو چمپیونز!!!!!!!!!!!!!!:D
.
.
.
.
.
.
راستی نویر هم 2 برابر بوفون گل خورده تو چمپیونز پس طبیعیه که اسکیلش رو از بوفون حداقل یکی کمتر بدن که ناحقی نشه!!!
.
..صرفا جهت اطلاع بوداااا
اصلا دوست ندارم الکی بحث کنم اما وقتی صرفا جهت اطلاع میدین لطفا اطلاعاتتون مثل امار اخبار نباشه .
فقط امار چمپیونز میزارم ببینم کدوم بازیکنتون بهتر بوده که من خبر ندارم
مولر7بازی 4گل 1 پاس گل
Mirko Vučinićباز6 گل زده 2 پاس گل0
سباستین جووینکو 6بازی 2گل زده پاس گل0
Arturo Vidal بازی:7 گل زده:3 پاس گل:1
پیر لو 7 بازی گلزده 0 پاس گل 3
Alessandro Matri بازی 6 گل زده 1 پاس گل 2
Mauricio Isla بازی 3 گل زده 0 پاس گل 2
کلودیو مارکیزیو 6 بازی گل زده 2 پاس گل 3
لئوناردو بونوچی 7 بازی گلزده 1 پاس گل 0
Paul Pogba بازی 5 گل زده 0 پاس گل0
Stephan Lichtsteiner بزی 5 گلزده 0 پاس گل 0
!!!!!!!!!!!!!
امارشون از لیگ قهرمانان نیست بزرگتر از ریبری که تو تیممون نیست 7 بازی 1 گل 1 پاس گل با این تجزیه تحلیل شما باید ریبری زیره 80 بشه اصلا به این چیزا نیست مولر بهترین فصلش داره سپری میکنه این بح ثم نمیخوام بیخودی کش پیدا کنه به هر حال نظرات دوستان برام قابل احترامه
خوب عزیز من هافبک دفاعی تیممون مارکیزیو و ویدال هستن دیگهههههه
2_ چرا بزرگتر از ریبری هم داریم....ببخشید پس پیرلو و بوفون و کیلینی اون وسط کشک تشریف دارن؟؟؟؟
داداش گلم ویدال مارکیزیو کجاشون امارشون بهتره تو چمپیونز الان مولر 12 جدول لیگ قهرمانانه .ویدال رتبه29 ومارکیزیو رتبه 61. اقا معنی بهتر بودنم فهمیدیم.
امارشون از لیگ قهرمانان نیست بزرگتر از ریبری که تو تیممون نیست 7 بازی 1 گل 1 پاس گل با این تجزیه تحلیل شما باید ریبری زیره 80 بشه اصلا به این چیزا نیست مولر بهترین فصلش داره سپری میکنه این بح ثم نمیخوام بیخودی کش پیدا کنه به هر حال نظرات دوستان برام قابل احترامه

اقا من نگفتم ریبری بزرگتر از تیمایه دیگس من مثل شما اینقدر اعتماد به نفس ندارم که ندونسته نشناخته بازیکن تیمم با تیمه دیگه ای مقایسه کنم من هیچوقت بازیکنام با تیمایه دیگه مقایسه نمیکنم چون من فقط شناخت کاملی از تیم و بازیکنایه خودم دارم.کاریم ندارم بوفون کلینی x,y بهترن از ریبری یا نه!اصلا منظورم این نبود شما گفتی معیار لیگ قهرمانانه منم گفتم فکر نکنم اینجوری باشه اماره مولر دادم و گفتم بزرگتر از ریبری که نداریم(منظورم تو تیم خودمون بود)که 7 بازی کرده 1 گل زده و 1 پاس گل اگر اینجوری باشه گه ریبری باید زیره 80 نمره بگیره

آخرین ویرایش:

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
اصلا دوست ندارم الکی بحث کنم اما وقتی صرفا جهت اطلاع میدین لطفا اطلاعاتتون مثل امار اخبار نباشه .
فقط امار چمپیونز میزارم ببینم کدوم بازیکنتون بهتر بوده که من خبر ندارم
مولر7بازی 4گل 1 پاس گل
Mirko Vučinićباز6 گل زده 2 پاس گل0
سباستین جووینکو 6بازی 2گل زده پاس گل0
Arturo Vidal بازی:7 گل زده:3 پاس گل:1
پیر لو 7 بازی گلزده 0 پاس گل 3
Alessandro Matri بازی 6 گل زده 1 پاس گل 2
Mauricio Isla بازی 3 گل زده 0 پاس گل 2
کلودیو مارکیزیو 6 بازی گل زده 2 پاس گل 3
لئوناردو بونوچی 7 بازی گلزده 1 پاس گل 0
Paul Pogba بازی 5 گل زده 0 پاس گل0
Stephan Lichtsteiner بزی 5 گلزده 0 پاس گل 0
!!!!!!!!!!!!!
خوب عزیز من هافبک دفاعی تیممون مارکیزیو و ویدال هستن دیگهههههه
2_ چرا بزرگتر از ریبری هم داریم....ببخشید پس پیرلو و بوفون و کیلینی اون وسط کشک تشریف دارن؟؟؟؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان از کجا میتونم کفشای بازیکنان رو عوض کنم؟
سلام.
دوست عزیز برایه تغییر کفش بازیکنا اول از همه تو منویه اصلی برید به قسمت CUSTOMISE FIFA بعد EDIT PLAYER انتخاب کرده بازیکن مورد نظرت انتخاب میکنی بعد یک صفحه باز میشه RT بزن به قسمت ACCESSORIES میری اولین گزینه که select boots انتخاب میکنی هر کفشی خواستی بزایه بازیکنت انتخاب میکنی.
برای نقل انتقال یک بازیکن دوباره تو منو اصلی CUSTOMISE FIFA انتخاب میکنی بعد EDIT TEAM بعد CHANGE SQUAD در نحایت CLUB TRANSFER بازیکن موردنظر به هر تیمی که خواست انتقال میدی

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
FIFA 13

:Squad Update
25/02/2013

DOWNLOAD

این آپدیت دقیقا چه کارهایی میکنه؟

آپدیت Squad تغییراتی از جمله به روز شدن: قدرت بازیکنان، ترکیب، نقل و انتقالات، همچنین تغییرات چهره و مدل موی بازیکنان رو داره.

لینک آموزش آپدیت اسکواد توسط Dante :​
http://forum.bazicenter.com/thread61390/page253/#post2469717

آموزش با نقل قول:

برنامه ها:
Horizon

بعد از دانلود Horizon، یک فلش رو به Xbox وصل کنید! به منوی Setting برید و Storage رو انتخاب کنید. حالا فلش رو انتخاب کنید و در منوی Configure به بخش Custome برید. خط سبز رنگ رو به نصف تبدیل کنید.
حالا پروفایل خود را در فلش کپی کرده و به PC وصل کنید. برنامه Horizon را بیاورید. حالا فایل Squad را به وسط برنامه کشیده و رها کنید. در پایین سمت چپ پنجره جدید باز شده روی Manage کلیک کنید و پروفایل خود را انتخاب کنید؛ حالا Change را بزنید و بار دیگر پروفایل را انتخاب کنید.
بر روی Rehash & Risign کلیک کنید، سپس روی Save To Device رفته و فلش را انتخاب کنید. کمی صبر کنید تا پیغام کپی شدن نمایش داده شود. فلش را به Xbox وصل کنید!​

پ.ن: برای فعال شدن این آپدیت فایل Squad 1 رو حتما" از هارد کنسول پاک کنید.

آخرین ویرایش:

musicloveline

کاربر سایت
Jun 20, 2010
96
سلام...دوستان می خواستم بدونم که کریر هم اپدیت میشه یا نه؟
و اینکه چجوری تو گریر میشه به یک تیم بزرگ تر به عنوان مربیی پیوسن؟
ممنون

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
FIFA 13

:Squad Update
25/02/2013

DOWNLOAD

آپدیت Squad تغییراتی از جمله به روز شدن: قدرت بازیکنان، ترکیب، نقل و انتقالات، همچنین تغییرات چهره و مدل موی بازیکنان رو داره.
شما بعد از دریافت فایل فقط آپدیت اسکواد رو انجام بدید.

لینک آموزش آپدیت کردن اسکواد توسط Dante :​
http://forum.bazicenter.com/thread61390/page253/#post2469717

آموزش با نقل قول:

پ.ن: برای فعال شدن این آپدیت فایل Squad 1 رو حتما" از هارد کنسول پاک کنید.
من آپدیت کردم کفشهایه همه بازیکنها یکی شده چکار کنم درست بشه؟

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
پوشه ی Data partition رو باز میکنید تا برسید به Squad اتون :

حال روی آن کلیک راست زده و گزینه extract را انتخاب کرده و آن را در مسیری اکسترکت کنید .

خب ، حالا برنامه MODIO رو باز کنید و از گوشه سمت چپ گزینه open save را انتخاب کنید :[/SPOILER]

ممنون از راه حلتون اون یکی واسه من کار نکرد(دستگاهم جیتگه) ولی با روش شما تونستم آپدیتارو اینجکت کنم
فقط این تیکه شو متوجه نشدم دلیلش چی بود؟بکاپ آیا؟

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
آقا میگم من آپدیت که دادین و گفتین مویه بعضیا تغییر می کنه رو کردم.اما مویه هیچکی فرقی نکرد .چجوریه جریان؟؟؟

mohammad.r

کاربر سایت
Jun 24, 2008
6
ازدوستان کسی میدونه چه جوری میشه ایبوک مخصوص فیفا13 روپیداکرد؟هرساله بعدازانتشاربازی این ایبوک برای فروش دراینترنت گذاشته میشه که شامل همه زیروبم های بازی هستش برخی از رازهای گیم پلی وکنترل بازی روفقط دراین ایبوک میشه پیداکردوگرنه ازقسمت راهنمای خودبازی خیلی ازاین جزئیات وجودنداره.
چندی پیش یکی ازسایتهای خارجی فکرکنم 19 دلارزده بودش.دوستان کسی تواین مورداطلاعی داره؟
بعنوان مثال شما احتمالانمی دونیدوقتی دارید اوت میندازیدچه جوری بازیکن دوم روکنترل کنید وبه هرجا که خواستین ببرینش یااینکه به صورت آکروباتیک توپ هارودفع کنید(البته نه باهربازیکنی) متاسفانه اینها وخیلی دیگرازجزئیات توخودبازی بهش اشاره نشده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر