FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا من یه فلش میزنم به ایکس باکس...فرمت ایکس باکس میکنه

بعد آهنگ میریزم روش ولی اصلا نمیاد....و اصلا نمیتونم تو فیفا پیداش کنم/

ممنون میشم اگه تاپیک راهنمایی باشه یا اگه خودتون میتونید راهنمایی مختصری کنید

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آقا من یه فلش میزنم به ایکس باکس...فرمت ایکس باکس میکنه

بعد آهنگ میریزم روش ولی اصلا نمیاد....و اصلا نمیتونم تو فیفا پیداش کنم/

ممنون میشم اگه تاپیک راهنمایی باشه یا اگه خودتون میتونید راهنمایی مختصری کنید
نه دیگه کارت موشکول داره:D
باید روی یه CD خام آهنگ رایت کنی و بذاری تو دستگاه و تو قسمت Music آهنگ هات رو انتخاب کنی و Rip رو بزنی تا توی هارد کپی بشه! فقط با همین روش می‌شه آهنگ روی هارد ریخت! فقط هم فیفا از روی هارد آهنگ می‌خونه!
در حالت عادی هم (بیرون از بازی بخوای آهنگ گوش بدی) می‌تونی فلش یا هر چیز دیگه ای (موبایل و....) وصل کنی و تو قسمت Music پخش کنی!

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
نه دیگه کارت موشکول داره:D
باید روی یه CD خام آهنگ رایت کنی و بذاری تو دستگاه و تو قسمت Music آهنگ هات رو انتخاب کنی و Rip رو بزنی تا توی هارد کپی بشه! فقط با همین روش می‌شه آهنگ روی هارد ریخت! فقط هم فیفا از روی هارد آهنگ می‌خونه!
در حالت عادی هم (بیرون از بازی بخوای آهنگ گوش بدی) می‌تونی فلش یا هر چیز دیگه ای (موبایل و....) وصل کنی و تو قسمت Music پخش کنی!

خیلی ممنون از پاسختون
.
.
من رو دی وی دی کپی کردم...گذاشتم تو ایکس باکس...فقطططط..هارد ندارم!!!به جاش از فلش استفاده میکنم....نمیشه ریخت رو فلشی که به عنوان هارد استفاده میکنم و همون کار رو بکنم؟؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خیلی ممنون از پاسختون
.
.
من رو دی وی دی کپی کردم...گذاشتم تو ایکس باکس...فقطططط..هارد ندارم!!!به جاش از فلش استفاده میکنم....نمیشه ریخت رو فلشی که به عنوان هارد استفاده میکنم و همون کار رو بکنم؟؟
تا جایی که می‌دونم فقط روی هارد می‌شه!

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
خیلی ممنون از پاسختون
.
.

من این کارو میکنم مستقیم میریزم رو فلش بعد خودش پخش میکتنه.هاردم نمیخواد

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
FIFA 13

Update
15/02/2013

DOWNLOAD

این آپدیت دقیقا چه کارهایی میکنه؟

آپدیت Squad تغییراتی از جمله به روز شدن: قدرت بازیکنان، ترکیب، نقل و انتقالات، همچنین تغییرات چهره و مدل موی بازیکنان رو داره.
شما بعد از دریافت فایل فقط آپدیت اسکواد رو انجام بدید.

لینک آموزش آپدیت کردن اسکواد توسط Dante:
http://forum.bazicenter.com/thread61390/page253/#post2469717

آموزش با نقل قول :D:
درود
ممنون باری راهنما ولی کار خیلی آسون تری هم وجود داره!
برنامه ها:
Horizon
Squad
بعد از دانلود Horizon، یک فلش رو به Xbox وصل کنید! به منوی Setting برید و Storage رو انتخاب کنید. حالا فلش رو انتخاب کنید و در منوی Configure به بخش Custome برید. خط سبز رنگ رو به نصف تبدیل کنید.
حالا پروفایل خود را در فلش کپی کرده و به PC وصل کنید. برنامه Horizon را بیاورید. حالا فایل Squad را به وسط برنامه کشیده و رها کنید. در پایین سمت چپ پنجره جدید باز شده روی Manage کلیک کنید و پروفایل خود را انتخاب کنید؛ حالا Change را بزنید و بار دیگر پروفایل را انتخاب کنید.
بر روی Rehash & Risign کلیک کنید، سپس روی Save To Device رفته و فلش را انتخاب کنید. کمی صبر کنید تا پیغام کپی شدن نمایش داده شود. فلش را به Xbox وصل کنید!

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
FIFA 13

Update
15/02/2013

DOWNLOAD

آپدیت Squad تغییراتی از جمله به روز شدن: قدرت بازیکنان، ترکیب، نقل و انتقالات، همچنین تغییرات چهره و مدل موی بازیکنان رو داره.
شما بعد از دریافت فایل فقط آپدیت اسکواد رو انجام بدید.

لینک آموزش آپدیت کردن اسکواد توسط Dante:
http://forum.bazicenter.com/thread61390/page253/#post2469717

آموزش با نقل قول :D:

سلام
دوسته عزیز این همون اپدیته نقل انتقالات زمستانه؟
اینی چرا اورالایه این بایرن مونیخ کم کردن این چه وضعه نمره دادن مولر که نیمفصل ترکونده از 84 کردنش 83 نوئر که همش تا الان 8تا گل خورده از 87 کردنش 86 بدشتوبر هم از 83به 82 تنها دانته که از 81به 82 تغییر دادن شقیری رم از 78 به 79 تغیرر دادن که کاش نمیدادن خیلی کند شده بجایه اینکه بهتر بشه بدتر شده
ویرایش:
اقا دانلودش کردم یه فایلش مچ دی بود ریختم تو سیوم اما نتونستم در قسمت کیک اف مچدی استفاده کنم ایا راهی هست؟بعد این سیو مچدی از کجا گرفتی دوسته عزیز سایتش میزاری که اخرین سیو مچدی از اونجا دانلود کنم

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان کسی اپدیته این تایتل ایدیرو داره:7915E389 هرچی گشتم پیدا نکردم
داداش خوب راسته دیگه...مولر همون 84 هم در حقش نبوده و 82 هست....نویر که تو یک لیگ به این مسخرگی بازی میکنه و هیچ توپی رو گلش نیست که گل بخوره و حقش نیست اسکیل بوفون و کاسیاس رو بهش بدن....بدشتوبر شاید خوب باشه ولی به خاطر همسترینگی که پاره کرده باید کم شه
@-)جانم!!!!!!!!!!!!!!!!!
اقا هرکسی یه نظری داره اما لطفا با این نظراتتون تکل دوپا تو چشممون نرید تورو خدا.
درمورد مولر قبله اپدیت اورالش84 بودok بعده اپدیت که نیمفصل تمام شد اورالش شد 83!!!!رو چه حسابی توماس مولری که داره روند پیشرفتش نجومی ادامه بده بهترین گلزن جام جهانی بهترین بازیکن جوان جام حالا اینا هیچ همین نیمفصل روبن یک نیمکت نشین بی مصرف کرده تا همین الان 18تا گل زده(11تا بوندسلیگا 1 سوپر کاپ 4تا لیگ قهرمانان 2تا هم دوستانه)و12تا پاس گل!!!!!!!!!!!!!!!! بیخیال تروخدا با همچین اماری اورالش باید از 84 به 83 تنزل پیدا کنه بعد روبن که یک نیمکت نشینه همون 88 بمونه.
لیگ هرچقدر هم مسخره باشه الان این لیگ مسخره بالاتره از سری ا حالا حالا هم باید بدوون تا 4تا سهمیه رو پس بگیرن و هز سه نماینده تو لیگ قهرمانان شانس اول صعودن.
درمورد نوئرم هیچی نگم بهتره فقط بیانات بوفن کافیه درمورد نوئر لطفا خواهشا بدون هیچ اطلاعاتی تکل دوپا به چشمانمون نرید به خدا یاده خیابانی افتادم یه لحظه فکر کردم دارم به جواد جواب میدم.
خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
سلام
دوسته عزیز این همون اپدیته نقل انتقالات زمستانه؟
اینی چرا اورالایه این بایرن مونیخ کم کردن این چه وضعه نمره دادن مولر که نیمفصل ترکونده از 84 کردنش 83 نوئر که همش تا الان 8تا گل خورده از 87 کردنش 86 بدشتوبر هم از 83به 82 تنها دانته که از 81به 82 تغییر دادن شقیری رم از 78 به 79 تغیرر دادن که کاش نمیدادن خیلی کند شده بجایه اینکه بهتر بشه بدتر شده
ویرایش:
اقا دانلودش کردم یه فایلش مچ دی بود ریختم تو سیوم اما نتونستم در قسمت کیک اف مچدی استفاده کنم ایا راهی هست؟بعد این سیو مچدی از کجا گرفتی دوسته عزیز سایتش میزاری که اخرین سیو مچدی از اونجا دانلود کنم
داداش خوب راسته دیگه...مولر همون 84 هم در حقش نبوده و 82 هست....نویر که تو یک لیگ به این مسخرگی بازی میکنه و هیچ توپی رو گلش نیست که گل بخوره و حقش نیست اسکیل بوفون و کاسیاس رو بهش بدن....بدشتوبر شاید خوب باشه ولی به خاطر همسترینگی که پاره کرده باید کم شه

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
یعنی یه 82 .. 83 میشه یا 86 میشه 84 .. انننقدررر توبازیتون تاثیر داره یعنی ؟ یا اون دروازه بانا ! .. تو تاپیک ps3 هم بحث شده راجع به کیکینگ و قدرت پرتاب و شروع مجدد و اینکه واییی 82 بوده چرا شده 80 الان ؟!! یعنی چی آخه ؟!! خاکک بر سر فیفا و فلان ! که فلانی چرا 78 بوده رو چرا کردنش 77 .. ای دااد ! هوواررر ! "" مولر همون 84 هم در حقش نبوده و 82 هست ""‌!!!! یعنی چی این جمله ؟!!

بابا بییی خییاال ...... خیییلی حرفه ای یید شماها .. :/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر