FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
سلام
من باچلسی یه فصل رو تموم کردم حالا میخواهم برم فصل دوم فریز میکنه و مجبور میشم کنسول رو خاموش کنم دیسک هم برنز مکس هست دیسک نصب کردم بازم مشکل داره ممنون میشم بگید باید چیکار کنم؟

لطفا جواب سوال مارو هم بدید:(

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
من چندین بار تست کردم و متوجه شدم که از توپی هست که استفاده میشه.بهتره که از یه توپ خاص استفاده کنید نه بصورت دیفالت

ارسال شده از Galaxy Nexus با استفاده از تپاتالک 2
اخه توی قسمت season توپ غیب میشه . اونجا هم نمیشه نوع توپ رو تغییر داد میشه؟

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
سلام به همگی
دوستان اگه کسی اهل اولتیمت تیم هست بگه
تا باهم مشورت کنیم
من تو یه جاهاییش گیر کردم
هر چی می خواهی همین جا بپرس
تا اونجایی که بدونم جواب میدم
البته اینجا جواب بدم بهتره چون بقیه هم بخونند

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
آقا امروز رفتم تو اولتیمت دیدم تمام بازیکنام فروخته شدن و نوشته you have purchased hall for 9600 coins دوستان کسی میتونه بگه منظورش از hall چیه؟ الان من موندم و۱۳۰۰ تا سکه و یک باشگاه بدون بازیکن یعنی ممکنه کسی هکم کرده باشه؟ لطفا کمکم کنید که دارم دیوونه میشم تمام چیزام فروخته شدن به جز چنتا قرارداد و سه تا بازیکن برنز و لباس های تیم

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
هر چی می خواهی همین جا بپرس
تا اونجایی که بدونم جواب میدم
البته اینجا جواب بدم بهتره چون بقیه هم بخونند

چرا کنتراکت ها به تعداد بازی بستگی داره
چرا مثل کریر مود فصلی نیست و همیشه نقل و انتقالات بازه
راستی برا هر آیتم مثل منیجر بدنساز
مربی دربازه بان چن تا مربی لازم داریم
تاثیری دارن؟
بازی کن ها چجوری پیشرفت میکنن
خودمون باس از اون آیتم های شوتینگ و . . . بخریم براشون
یا بازی ها رو که ببری قوی میشن
ممنون

---------- نوشته در 04:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:28 PM ارسال شده بود ----------

آقا امروز رفتم تو اولتیمت دیدم تمام بازیکنام فروخته شدن و نوشته you have purchased hall for 9600 coins دوستان کسی میتونه بگه منظورش از hall چیه؟ الان من موندم و۱۳۰۰ تا سکه و یک باشگاه بدون بازیکن یعنی ممکنه کسی هکم کرده باشه؟ لطفا کمکم کنید که دارم دیوونه میشم تمام چیزام فروخته شدن به جز چنتا قرارداد و سه تا بازیکن برنز و لباس های تیم

شاید خودت همه بازیکن هاتو برا فروش گزاشته بودی
شایدم هکت کرده بودن

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
چرا کنتراکت ها به تعداد بازی بستگی داره
چرا مثل کریر مود فصلی نیست و همیشه نقل و انتقالات بازه
راستی برا هر آیتم مثل منیجر بدنساز
مربی دربازه بان چن تا مربی لازم داریم
تاثیری دارن؟
بازی کن ها چجوری پیشرفت میکنن
خودمون باس از اون آیتم های شوتینگ و . . . بخریم براشون
یا بازی ها رو که ببری قوی میشن
ممنون
این یکی از قواعد التیمیت هست که تعداد بازی به قراردادها بستگی داره و باید برای بازیکن هایی که می خواهی قرارداد بخری یا داخل پک ها بدست بیاری
چون مدام تیمت در حال پیشرفت و پول بدست اوردن هست تو همیشه می تونی در حال نقل و انتقال و معامله کردن باشی.تو منیجر مود فقط خودت تکی در حال رقابت هستی اما اینجا همه آدم های دنیا که داخل التیمیت هستن رقابت می کنند.یکی در 1 روز مدام بازی می کنه و یکی هر چند روز به همین خاطر همیشه خرید و فروش بازیکن باز هست.تازه مثل 1 مزایده عمل می کنه و هر کی پول بیشتر بده بازیکن می خره
100 در 100 مربی های هر بخش تاثیر دارن و به مرور زمان متوجه میشی با داشتن بیشتر اینها تیمت بهتر بازی می کنه.هر چقدر بیشتر داشته باشی اون قسمت بهتر میشه مثلا سر مصدومیت بازیکن ها کاملا متوجه میشی اگه اون مربی ها رو بخری کمتر میشه.به نظر من تو پک بدست بیاری بهتر از خریدشون هست چون به مرور تو پک ها وجود دارن البته اگه بخری هم پول زیادی پای هر کدوم نمیدی.
بازیکن ها حالت رو فرم دارن که هر هفته 1 سری بازیکن که تو واقعیت اون زمان خوب بازی کرده باشن تو پک ها قرار می گیرن.رنگ کارت این بازیکن ها سیاه هست.البته بعدا رنگ های دیگه هم به مناسبت های مختلف فرق می کنه
بازیکن ها رو فرم البته میشه با قیمت های خیلی بیشتر از حالت عادی شون نقل و انتقالات از افراد دیگه هم خرید.1 بازیکن می تونه چندین بار حالت رو فرمش بیاد که هر بار قدرتش بیشتر میشه.برای مثال من الان یکی از 2 تیم من منتخبی از لیگ ایتالیا هست.همسیک قدرت اولش 85 بود .1 بار رو فروش آمد و 86 بود اما من نخواستمش و دی روسی 86 خریدم.اما این هفته رو فرم جدیدش با 87 آمده که اونو می خوام الان دارم پول جمع می کنم تا بخرمش
با بازی کردن بازیکن ها پیشرفت نمی کنند.اون آیتم های شوت و پاس و کلی و غیره به قدرت بازیکن اضافه می کنند اما فقط برای 1 بازی و برای بازی بعد به حالت عادی برمیگردند
اگر می خواهی تیم و بازیکن هایت خوب بازی کنه باید chemistry تیمت و خود بازیکن بالا باشه که یکی از مهم ترین چیز ها داخل التیمیت هست

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
این یکی از قواعد التیمیت هست که تعداد بازی به قراردادها بستگی داره و باید برای بازیکن هایی که می خواهی قرارداد بخری یا داخل پک ها بدست بیاری
چون مدام تیمت در حال پیشرفت و پول بدست اوردن هست تو همیشه می تونی در حال نقل و انتقال و معامله کردن باشی.تو منیجر مود فقط خودت تکی در حال رقابت هستی اما اینجا همه آدم های دنیا که داخل التیمیت هستن رقابت می کنند.یکی در 1 روز مدام بازی می کنه و یکی هر چند روز به همین خاطر همیشه خرید و فروش بازیکن باز هست.تازه مثل 1 مزایده عمل می کنه و هر کی پول بیشتر بده بازیکن می خره
100 در 100 مربی های هر بخش تاثیر دارن و به مرور زمان متوجه میشی با داشتن بیشتر اینها تیمت بهتر بازی می کنه.هر چقدر بیشتر داشته باشی اون قسمت بهتر میشه مثلا سر مصدومیت بازیکن ها کاملا متوجه میشی اگه اون مربی ها رو بخری کمتر میشه.به نظر من تو پک بدست بیاری بهتر از خریدشون هست چون به مرور تو پک ها وجود دارن البته اگه بخری هم پول زیادی پای هر کدوم نمیدی.
بازیکن ها حالت رو فرم دارن که هر هفته 1 سری بازیکن که تو واقعیت اون زمان خوب بازی کرده باشن تو پک ها قرار می گیرن.رنگ کارت این بازیکن ها سیاه هست.البته بعدا رنگ های دیگه هم به مناسبت های مختلف فرق می کنه
بازیکن ها رو فرم البته میشه با قیمت های خیلی بیشتر از حالت عادی شون نقل و انتقالات از افراد دیگه هم خرید.1 بازیکن می تونه چندین بار حالت رو فرمش بیاد که هر بار قدرتش بیشتر میشه.برای مثال من الان یکی از 2 تیم من منتخبی از لیگ ایتالیا هست.همسیک قدرت اولش 85 بود .1 بار رو فروش آمد و 86 بود اما من نخواستمش و دی روسی 86 خریدم.اما این هفته رو فرم جدیدش با 87 آمده که اونو می خوام الان دارم پول جمع می کنم تا بخرمش
با بازی کردن بازیکن ها پیشرفت نمی کنند.اون آیتم های شوت و پاس و کلی و غیره به قدرت بازیکن اضافه می کنند اما فقط برای 1 بازی و برای بازی بعد به حالت عادی برمیگردند
اگر می خواهی تیم و بازیکن هایت خوب بازی کنه باید chemistry تیمت و خود بازیکن بالا باشه که یکی از مهم ترین چیز ها داخل التیمیت هست
حالت رو فرم چیه نفهمیدم
اینکه خیلی مسخره میشه
اگه با برد و اون آیتم ها بازیکن ها قوی نشن که بدرد نمیخوره
هر بازی 600 تا میده میدونی چقد باس پول جمع کنی تا 10000
تا بدی یه بازیکن
اینکه بازیکن ها پیشرفت نمیکنن و هی باس یفروشی و بخری افتضاحه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان الان داشتم بازی میکردم خیلی جالب بود یه باگ توپ دیدم ترکیدم از خنده دیگه . ولی انصافا حال میده فیفا . فیفا عالیه . داریم کریر میرم .

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
من یه باگ دیدم به توره کامل ترکیدم! یکی از دفاع های ساراگوسا اومد تکل زد رو پای مسی! به محض برخورد مثل فشگ رفت تهه ورزشگاه! افتضاح بود اصلآ..

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
حالت رو فرم چیه نفهمیدم
اینکه خیلی مسخره میشه
اگه با برد و اون آیتم ها بازیکن ها قوی نشن که بدرد نمیخوره
هر بازی 600 تا میده میدونی چقد باس پول جمع کنی تا 10000
تا بدی یه بازیکن
اینکه بازیکن ها پیشرفت نمیکنن و هی باس یفروشی و بخری افتضاحه
هر هفته 1 تیم منتخب هفته داده میشه که توش 18 تا بازیکن رو فرم هست.این بازیکن ها از بین بازیکن های برنز و نقره و از همه مهم تر طلا هست
رنگ این کارت ها به رنگ سیاه هست.به این بازیکن ها رو فرم یا آماده یا آپگرید شده میگن.همون قوی شدن که میگی
اما خوب این ها رو باید خرید یا تو پک ها که باز می کنی به طور شانسی هست
با برد هیچ بازیکنی قوی نمیشه.با اون ایتم ها فقط 1 بازی می تونی بازیکن قوی کنی
درسته هر بازی 600 تا میده اما جام های مختلف هستند که چه انلاین چه تک نفره میشه تموم کرد و جایزه و پک بیشتر گرفت(الان جدیدترین جام 4000 تا برای قهرمانی میده)از طرفی می تونی season هم چه انلاین بری یا تک نفره که اون هم در صورت قهرمانی هم جایزه میده و هم پک
10000 تا که پولی نیست من الان می خوام همین همسیک رو فرم 87 بخرم باید نزدیک 130 هزار تا بدم
تازه بعضی بازیکن ها وحشتناک قیمت بالایی دارن
بازیکن چرا بفروشی؟اگه لازمشون داری نگه می داری و قراردادش تمدید می کنی هر وقت دیگه نیاز نداشتی می فروشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر