FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
این سیو کردن ترکیب تو فیفا چطوریه؟
من هر وقت میخوام ترکیب حال حاضرمو تو بازی یه تغییر کوچیک بدم حتما باید سیوش کنم وگرنه اعمال نمیشه.چرا اینطوریه؟

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
دیروز توی آلتیمت بعد از فروخته شدن خودکار بازیکن هام دوباره با 1300تا سکه 3تا پک برنز خریدم و رمز اکانت origin ام رو تغییر دادم ولی امروز دیدم تمام بازیکنام فروخته شدن یعنی اشکال از کجاسس؟ :-s

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
این سیو کردن ترکیب تو فیفا چطوریه؟
من هر وقت میخوام ترکیب حال حاضرمو تو بازی یه تغییر کوچیک بدم حتما باید سیوش کنم وگرنه اعمال نمیشه.چرا اینطوریه؟
خوب باید auto save فعال باشه تو فیفا های قبلی که بود این سری رو نرفتم ببینم...ولی در کل به طور خودکار فعاله.مثلا توی کریر شما یه بار با یه اسم سیو میکنی بعد دیگه به صورت automatic سیو میشه که توی قسمت load واسه کریر 4 تا سیو هستش که 3تاش زده auto save با تاریخ های مختلف.کلا باید وقتی از بازی بیای بیرون خودش سیو کنه.شما از توی منوی اصلی برو توی تنظیمات کلی فیفا ببین گزینه auto save داره اگه غیر فعاله فعالش کن

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
توجه توجه :D
این ویدیو رو ببینید : https://www.you tu be.com/watch?v=QOvJ1LTdShc
هرکی میدونه چطور میشه همچین حرکات و همچین گل هایی رو زد به بنده بگه , حاضرم براش هزینه کنم هرکی بگه :D
پیشنهاد میکنم حتما ببینید , واقعا فوق العادست.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان من تو بازی بدجوری به مشکل خوردم یعنی بازی برام خیلی سخت شده !!! الان هم شماره سی پی یو و هم یوزر روی 50 هستش وقتی درجه سی پی یو رو حتی یه شماره کم میکنم بازی خیلی آسون میشهالان بدجوری توش گیر کردم ! یعنی هرکاری کنم یا بازی خیلی سخت میشه یا خیلی آسون !!! کسی هست به من بگه که درجه هارو توی تنظیمات رو چند بزارم که بازی متعادل بشه ؟!!

------------------------------------------
در ضمن من از یه دریبل کردن ساده هم عاجز موندم !!
به من بگید چجوری میتونم دریبل بزنم ؟!

خیلی ممنون

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان من تو بازی بدجوری به مشکل خوردم یعنی بازی برام خیلی سخت شده !!! الان هم شماره سی پی یو و هم یوزر روی 50 هستش وقتی درجه سی پی یو رو حتی یه شماره کم میکنم بازی خیلی آسون میشهالان بدجوری توش گیر کردم ! یعنی هرکاری کنم یا بازی خیلی سخت میشه یا خیلی آسون !!! کسی هست به من بگه که درجه هارو توی تنظیمات رو چند بزارم که بازی متعادل بشه ؟!!

------------------------------------------
در ضمن من از یه دریبل کردن ساده هم عاجز موندم !!
به من بگید چجوری میتونم دریبل بزنم ؟!

خیلی ممنون

در مورد سوال اولت بازی به نظر من کاملا بالانسه.
دستکاری تنظیمات بازی رو بدتر میکنه و باعث میشه بازی خودتم بد بشه به خاطر اینکه بازی از حالت بالانس در میاد و کمی آسون میشه.
اگر یه موقعی هم خواستی آنلاین بازی کنی اونوقت تند تند گل میخوری.
من خودم رو سختی لجندری اصلا مشکلی ندارم و تنظیمات هم دست نزدم. تو بازی با تیم های قوی هم بالای 3 گل میزنم و بازیو راحت میبرم نه اجازه پاسکاری و نه اجازه حمله به بازیکنان حریف میدم نهایتشم 1 گل میخورم.همیشه درصد مالکیت حریف زیر 40% هستش و بیشتر وقتها درصد مالکیت تیمم بالای 70% هستش. حتی رو درجه سختی ultimate که مخصوص قسمت ultimate team هستش و از لجندری سخت تره راحت بازی میبرم. کلا باید خیلی بازی کنی کم کم بازیت خیلی خوب میشه و دیگه مشکلی نداری.
من خودم اینقدر آنلاین بازی کردم که دیگه آفلاین بازی کردن واسم خیلی آسون شده پیشنهاد میکنم تو هم آنلاین بزنی هم خیلی جذاب تره و هم بازیت خوب میشه.وقتی با یکی که بازیش خوبه آنلاین بازی کنی تازه میفهمی سخت یعنی چی! :d
در مورد دریبل زدنم زیاد دنبال دریبل زدن نباش چون باید دقیقا به موقع بزنی و در موقعیت های مناسب خودش وگرنه راحت توپو لو میدی. کلا با حرکات و تغییر مسیر غیر منتظره بدون زدن تکنیک خاصی میتونی بازیکن حریفو جا بذاری و یکی دیگه از دریبل های آسون و کاربردی هم تو سر توپ زدنه.

آخرین ویرایش:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
در مورد سوال اولت بازی به نظر من کاملا بالانسه.
دستکاری تنظیمات بازی بدتر میکنه و باعث میشه بازی خودتم بد میشه به خاطر اینکه بازی از حالت بالانس در میاد و کمی آسون میشه.
اگر یه موقعی هم خواستی آنلاین بازی کنی اونوقت تند تند گل میخوری.
من خودم رو سختی لجندری اصلا مشکلی ندارم و تنظیمات هم دست نزدم و تو بازی با تیم های قوی هم بالای 3 گل میزنم و بازی راحت میبرم نه اجازه پاسکاری و نه اجازه حمله به بازیکنان حریف میدم.همیشه درصد مالکیت حریف زیر 40% هستش و بیشتر وقتها درصد مالکین تیمم بالای 70% هستش. حتی رو درجه سختی ultimate که مخصوص قسمت ultimate team هستش و از لجندری سخت تره راحت بازی میبرم. کلا باید خیلی بازی کنی کم کم بازیت خیلی خوب میشه و دیگه مشکلی نداری.
من خودم اینقدر آنلاین بازی کردم که دیگه آفلاین بازی کردن واسم خیلی آسون شده پیشنهاد میکنم تو هم آنلاین بزنی هم خیلی جذاب تره و هم بازیت خوب میشه.
در مورد دریبل زدنم زیاد دنبال دریبل زدن نباش چون باید دقیقا به موقع بزنی و در موقعیت های مناسب خودش وگرنه راحت توپو لو میدی. کلا با حرکات و تغییر مسیر غیر منتظره بدون زدن تکنیک خاصی میتونی بازیکن حریفو جا بذاری و یکی دیگه از دریبل های آسون و کاربردی هم تو سر توپ زدنه.

باور کنید برای من اینطوری بازی کردن مثل شما خیلی سخته ! چون من تازه از Pes به سمت Fifa روی آوردم !

شما هر مسابقه رو چند دقیقه بازی میکنی ؟

من خیلی مشکل دارم ! خیلی راحت گل میخورم و واقعا برام سخت شده بازی !

نمیدونم چرا کسی هم تنظیمات خاصی بلد نیست تا بازی متعادل تر بشه !!!

یعنی شما میگی اون شماره ها روی 50 و 50 بمونن ؟​

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی

باور کنید برای من اینطوری بازی کردن مثل شما خیلی سخته ! چون من تازه از Pes به سمت Fifa روی آوردم !

شما هر مسابقه رو چند دقیقه بازی میکنی ؟

من خیلی مشکل دارم ! خیلی راحت گل میخورم و واقعا برام سخت شده بازی !

نمیدونم چرا کسی هم تنظیمات خاصی بلد نیست تا بازی متعادل تر بشه !!!

یعنی شما میگی اون شماره ها روی 50 و 50 بمونن ؟​

خوب مشکل اصلیت اینه که تازه فیفا باز شدی واسه همین عادت به گیم پلی بازی نداری و مخصوصا دفاع کردن واست خیلی مشکل شده چون دفاع کردن کاملا واقعی شده و به مهارت خودت بستگی داره و دیگه نمیتونی با گرفتن یه دکمه توپو از بازیکن حریف بگیری. خیلی خیلی باید بازی کنی تا دستت بیاد . تنظیمات خاصی هم نداره . بله همه باید روی 50 باشه تا بازی بالانس و واقعی تر باشه.
پیشنهاد من اینه فعلا روی درجه world class بازی کن تا بازی یکم دستت بیاد بعد لجندری بازی کن نه از همون اول رو لجندری بازی کنی که سختت باشه. بازی هم معمولش اینه 6 دقیقه بذاری و همه هم همون 6 دقیقه رو بازی میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر