FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
اخه اکثر این مهارتارو تو فوتبال واقعی و فیفا کسی نمیزنه مثلا بعضی حرکتاشو میگما ولی در کل برا دیدن جالبه .

دریبل هایی که برای بازی طراحی شده به نحوی ست که برای هر شرایط خاص یک حرکت خاص جواب میده و با تجربه و بازی فراوان میشه بطور ضمنی پی برد که ددر اون لحظه از چچه دریبلی بهتره استفاده بشه در حالی که اگه از دریبل دیگه ای استفاده بشه ننتیجه ای نداشته و دفاع برنده ست

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
من هم دارم دانلود میکنم.. با تشکر از شما که اینجا گذاشتی و البته با تشکر از کاربر jamby که این فایل رو تو فروم xpgamesaves قرار داد.
اینطور که همه میگن فایل سالم هست.. هر کس تست کرده درست بوده..

ویرایش:
آقا آپدیت تست شد سالم هست..
در ضمن هر کس آپدیت رو نگرفته ضرر کرده چون واقعا" بازی بهتر شده.. بخصوص گیم پلی و از همه مهمتر برخورد بازیکن ها کاملا" طبیعی شده.

آره آپدیت سالمه
فقط من رویه سیوه کریر مودم که کرش داشتم این آپدیت نتونست درستش کنه و همچنان فریز میشه
الان کریر مودو دوباره شروع کردم شاید دیگه به مشکلی بر نخوره

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
دوستان اگر امکان داره اون آپدیتی که مخصوص نقل و انتقالات است رو آپلود کنن،با همین روش بریزیم تو کنسول ببینیم جواب میده یا نه!روش آپلود رو هم چندتا پست قبل توضیح دادم فقط روش نصبو برعکس برید

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
به نظرتون فالکائو رو ضعیف نساختن ؟ نه سرعت داره نه دریبل داره نه شوت قوی داره نه قدرت بدنی داره هیچی نداره !!!
الان نیاین بگین مگه توی واقعیت اینا رو داره ، این بازیه باید یه چیزی به یکی از بهترین مهاجم های فعلی جهان بدن که بشه باهش گل زد دیگه این جوری که نمیشه ...

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
به نظرتون فالکائو رو ضعیف نساختن ؟ نه سرعت داره نه دریبل داره نه شوت قوی داره نه قدرت بدنی داره هیچی نداره !!!
الان نیاین بگین مگه توی واقعیت اینا رو داره ، این بازیه باید یه چیزی به یکی از بهترین مهاجم های فعلی جهان بدن که بشه باهش گل زد دیگه این جوری که نمیشه ...

آره
موافقم
فقط یه Aerial Threat داره که برای سرزنی خوبه

ازونور ادینسون کاوانی Clinical Finisher داره که خیلی بدرد میخوره + Distance Shooter

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
آره
موافقم
فقط یه Aerial Threat داره که برای سرزنی خوبه

ازونور ادینسون کاوانی Clinical Finisher داره که خیلی بدرد میخوره + Distance Shooter

آره کاوانی خیلی خوبه همه چی داره
در حالی که تو واقعیت فالکائو از کاوانی بهتره
فقط به فالکائو یه اورال 89 دادن که من نمیدونم وقتی همه چیزش 70 و خورده ایه و فقط 3-4 تا 90 داره چه جوری شده 89 ، الکی بهش اورال 89 دادن ،اونوقت از اونور ابراهیموویچ هم 89ـه !

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
آقا من این آپدیتو ریختم ولی هنوز مشکلات آنلاینم رفع نشده و هنوز بعضی وقتا توپ غیب میشه :|

من چندین بار تست کردم و متوجه شدم که از توپی هست که استفاده میشه.بهتره که از یه توپ خاص استفاده کنید نه بصورت دیفالت

ارسال شده از Galaxy Nexus با استفاده از تپاتالک 2

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
سلام
من با رئال بازی میکنم
و سیستمم هم همون سیستم رئال هست
با سیستم رئال CUSTOM TACTICE رو چه جوری تنظیم کنم بهتر جواب میده؟
میخوام شدیدا پرس کنم

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
دوستان اگر امکان داره اون آپدیتی که مخصوص نقل و انتقالات است رو آپلود کنن،با همین روش بریزیم تو کنسول ببینیم جواب میده یا نه!روش آپلود رو هم چندتا پست قبل توضیح دادم فقط روش نصبو برعکس برید

اگه کسی هست آپلود کنه.

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
سلام
من باچلسی یه فصل رو تموم کردم حالا میخواهم برم فصل دوم فریز میکنه و مجبور میشم کنسول رو خاموش کنم دیسک هم برنز مکس هست دیسک نصب کردم بازم مشکل داره ممنون میشم بگید باید چیکار کنم؟

13712000

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,787
نام
محمد
برا من فالکائو 88 هست .
بهترین مهاجمی که پیدا کردم دامیائو بود . قدرت بدنیش بالا هست و شوت زنیش هم عالیه . البته اورالش 80 هست ولی خیلی بهتر از فالکائو و کاوانی و لواندوفسکی و حتی مسی بهم جواب داد .
یه سوالی داشتم .
من با lcd 40 اینچ که فیفا بازی میکنم سرعت بازی زیاده . کلا بازی یه حالت غیر عادی داره . یه دریبل لب خطی که میزنی 7-8 متر از مدافع حریف جلو می افتی و کلا خیلی راحت اینجوری میشه گل زد .
بعد با مانیتور که بازی میکنم یکم سرعت بازی پایین تر میاد و سختتر میشه مدافعا رو جا گذاشت .
موندم تغییر تلوزیون چه ربطی به بازی داره .
یه چیز دیگه هم هست . با lcd که بازی میکنم هارد ایکس باکسم یکم برق داره . طوری که وقتی دست میزاری کاملا اذیتت میکنه . ولی با مانیتور این شکل نیست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر