FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یعنی منظورتون اینه که وقتی میخوام برم تو مسابقه ارور Unreadable Disk میده مشکل از دیسکم نیست؟ یا اینکه تا میرم تو کریر بازی کلا مشکل داره؟
من منظورم اطلاعات دیسک بود نه دیسکی که کلا اجرا نمیشه :D

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
این بازیکنایی که آکادمی هم یه بخش مبهم هست برای من.یه اورال دارن که پوتنتیال.کدومش ملاکه؟

سمت راستی بازه ای رو نشون میده که در نهایت به این اورال می رسه
پس هرچی بیشتر باشه ( مخصوصا حد اقلش که با بیشتر تحت نظر موندن بازیکن دقیق میشه ) یعنی بازیکن با آینده ایه

سمت چپی لولی که الان اون بازیکن داره و باهاش قرارداد ببندی با اون لول به تیمت میاد رو نشون میده

هرچی بیشتر ازشون بازی بگیری سریع تر پیشرفت می کنن ( البته اگه استعدادشو داشته باشن " بستگی به سمت راستیه دار " )

پس بازیکنی خوبه که جفتش بالا باشه
من الان بازیکنی دارم که بین 90-94 پتانسیلشه و الان بینه 71-73 هستش و 15 سالشه
می خواستیم بیاریمش تیممون که الان کریر مودمون هنگ میکنه منتظریم ببینیم فیفا بلاخره درستش می کنه این مشکل و یا .......

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اول شما باید شبکه استعدادیابی درست کنی.بالای youth squad فک کنم باشه.سه تا میتونی درست کنی و بفرستی هر کشوری که خواستی بعد یه مدت بهت گزارش میدن استعدادهایی که پیدا کردن و شما از بینشون هرکدوم که خوب بود رو وارد تیم جوانانت میکنی

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
یه سری تیما هدفشون پرورش استعداده...متاسفانه تو فیفا 13 تو هر تیمی میری و یه فصل باهاش خوب نتیجه میگیری،فصل بعد 6تا قهرمانی میخواد:|

---------- نوشته در 02:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:54 PM ارسال شده بود ----------

بعدش اینکه بازیکن حتما باید بازیکنه تا قدرتاش افزایش پیدا کنه؟؟؟؟
اره.بازیکنای بالای 70 هم اگر بازی نکنن،اورالشون میاد پایین.سنشونم بره بالا اورالشون میاد پایین.

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
Patch جدید FIFA 13 به زودی منتشر می شود

EA اعلام کرد که Patch جدید بازی FIFA 13 را در این هفته منتشر می کند که مشکلات بازی در بخش آنلاین و برخی از Glitchها را برطرف می کند. این Patch مشکلات زیر را برطرف می کند:

Online Connectivity in the Arena when loading an Online Seasons match

The rare occurrence of the ball becoming invisible during gameplay

Audio commentary of player names when the game is set to Czech, Hungarian, Italian, or Polish

Connectivity after selecting a position on Online Team Play and Clubs

Pass responsiveness in the Passing ‘Skill Challenge’ Skill Game. The leaderboard for this specific Skill Game has been reset due to a scoring glitch

Rare cases of physics elasticity when two players collide

In: Ligo Do Brasil, Vasco Da Gama and Palmeiras get authentic kits and team names

Authentic kits for Botafago in Ligo Do Brasil

Visibility of the radar, indicators, and scoreboards in offline matches after playing in Online Team Play

Stability of FIFA Ultimate Team during single player tournaments

Softlock when playing a friend in FUT

Crashing in Pro Clubs kit selection screen

Replays saved to web will not overwrite previously save replays

Career Mode items including: Stability when editing a Virtual Pro if the squad is full. Stability when the loaning team rejects the loan buy of a transferred player at the end of a season. Player contracts increased by 1 did not take effect in player’s profile. Penalty Kick Takers can be selected prior to a penalty shootout when playing as a Manager. Continuation of player stories after the player istransferred/sold. General stability during gameplay

mostafahi67

کاربر سایت
Jun 20, 2012
112
سلام.ببخشید یه سوال داشتم.ایا بخش انلاین گزینه trial هم داره که بشه به صورت محدود لایو بازی کرد و سرورهاشتو تست کنیم تا اگر خوب بود بریم online pass شو بخریم؟ممنون

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
یکی از نکات جالبی که دیروز دیدم این بود که George Evans بازیکن آکادمی منچسترسیتی که تا چند روز پیش تو ترکیب نبود با آپدیت خودکار squad مثل واقعیت به ترکیب منچسترسیتی اضافه شد

آخرین ویرایش:

mahdips3

کاربر سایت
Mar 4, 2008
53
سلام

دوستان بنده برای داداشم خواستم online pass بگیرم.800 پوینت ماکروسافت هم خریدم و به اکانت اضافه کردم.V*_P*_N رو هم شیر کردم ولی بازم error 80,... میده.میتونم با ایجاد یه ایمیل جدید تو لایو و انتقال پوینت ها به اون خرید رو انجام بدم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی رو قبلا نصب کرده بودم و بازی میکردم حالا چنر روز بود AC3 اومده بود fifa رو پاک کردم دیشب اومدم از رو دیسک بازی کنم اصلا خوشم نیومد برای شما هم این فرق بوده یعنی بازی وقتی از روی هارد اجرا میشه بهتر دیده میشه؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
با سلام آقا خواهش میکنم بهم کمک کنید دیگه نمیدونم چیکار کنم
من یه ultimate team دارم که همینجوری الکی ساخته بودم .الان میخوام از اول دوباره یه دونه تازشو بسازم
هر کاری کردم نشد که نشد رفتم از داخل ستینگ خود فیفا همه چی رو پاک کردم از داخل خود کنسول پاک کردم بازم وارد بازی میشه همونو میشناسه و میره تو جدول
لطفا بگید من چیکار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر