FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
با سلام آقا خواهش میکنم بهم کمک کنید دیگه نمیدونم چیکار کنم
من یه ultimate team دارم که همینجوری الکی ساخته بودم .الان میخوام از اول دوباره یه دونه تازشو بسازم
هر کاری کردم نشد که نشد رفتم از داخل ستینگ خود فیفا همه چی رو پاک کردم از داخل خود کنسول پاک کردم بازم وارد بازی میشه همونو میشناسه و میره تو جدول
لطفا بگید من چیکار کنم
ای بابا دوست عزیز نیاز به پاک کردن سیوهات و چیزای دیگه نبود که . باید بری قسمت my club بعدش یه قسمتش نوشته delet club وقتی داخلش میری بهت میگه یه کدو وارد کن وقتی وارد کردی پاک میشه و میتونی از اول وارد ultimate team بشی و یه دونه جدید بسازی

mahdips3

کاربر سایت
Mar 4, 2008
53
سلام

دوستان بنده برای داداشم خواستم online pass بگیرم.800 پوینت ماکروسافت هم خریدم و به اکانت اضافه کردم.V*_P*_N رو هم شیر کردم ولی بازم error 80,... میده.میتونم با ایجاد یه ایمیل جدید تو لایو و انتقال پوینت ها به اون خرید رو انجام بدم؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
کلا بازی زیاد باگ داره !! داور سخت گیر تر شده .... من نمیدونم چرا با اینکه دیسکم Burner max هستش بازم بازی وسطش ارور میده !!!!

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,835
من یه مشکلی دارم.هر چی ترکیب سیو میکنم باز دفعه بعد ترکیبم نیستش.بعضی وقتها هم میاد کلا اومد نیومد داره :d
چی کارش کنم؟من آخه فورمیشن رو خودم دستکاری میکنم جای بازیکنها رو برای همین خیلی دردسر داره هر دفعه بخوام از اول درست کنم

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
یه سوال پرسیدیم موند صفحه قبل ها

میگم نصب بازی روی هارد در کیفیت تصویری بازی تاثیر داره

تو هیچ بازی نصب بازی روی هارد رو تصویر و کیفیت تاثیری نداشته و فقط لودینگ سریعتر میشه.. فیفا 13 هم به نظرم همینطور هست :)

دوستان این آپدیتی که میگین رو XBOX 360 Update Center هنوز قرار نداده.. مطمئنین عرضه شده؟

rybdh

کاربر سایت
May 5, 2012
23
تو هیچ بازی نصب بازی روی هارد رو تصویر و کیفیت تاثیری نداشته و فقط لودینگ سریعتر میشه.. فیفا 13 هم به نظرم همینطور هست :)

دوستان این آپدیتی که میگین رو XBOX 360 Update Center هنوز قرار نداده.. مطمئنین عرضه شده؟

بله عرضه شده و به نظر من که خیلی از مشکلات رو حل کرده من دیگه بیخیال انلاین شده بودم ولی دیروز بعد از این اپدیت تقریبا مشکلی نداشتم

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دوستان این آپدیت جدید اگه لینکشو پیدا کردید برایه ما هم بزارید فعلا که رو سایت ها نیومده
گرچه تو فیس پوک ملت می گفتن هنوز مشکل داره

rybdh

کاربر سایت
May 5, 2012
23
دوستان این آپدیت جدید اگه لینکشو پیدا کردید برایه ما هم بزارید فعلا که رو سایت ها نیومده
گرچه تو فیس پوک ملت می گفتن هنوز مشکل داره

والله من که تقریبا مشکلام حل شد من از طریق خود ایکس باکس لایو اپدیت کردم

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
والله من که تقریبا مشکلام حل شد من از طریق خود ایکس باکس لایو اپدیت کردم
من کنسولم بن شده باید بیاد رو نت تا نصبش کنم
تو فروم و فیس همه می گفتن که مشکل فریز شدن کریر مود هنوز حل نشده

اگه برات راحت بود این تایتل رو زحمته آپلودشو بکش

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان یکی که بازیش قوی ما رو اد کنه تا آنلاین بازی کنیم . تا حالا با چند نفر از دوستان بازی کردم ولی قوی نبودن .

گیمرتگم تو امضام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر