FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
سلام
دوستان من قبلا pes باز بودم ولی این ورژن فیفا شاهکاره منو جذب کرد
راستش به یه مشکل بر خوردم
تو Manager رو word class بازی میکنم خیلی سخته ولی رو pro خیلی اسون میشه برام
نمیشه تنضیماتشو طوری دست کاری کرد حد وسط این 2 بشه؟
خسته شدم همش رو word class بازی میکنم مفت مفت گل میخورم اصلا یه پاس هایی میده و گل هایی میزنه رویایی :))و فقط با شوت از پشت 18 میتونم گل بزنم :|

اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشه:x
دوست گلم اگه دوست داری رو worldclass بازی کنی و برات سخته میتونی بری تو منو Cpu setting و pass error و shot error رو از 50 به 53 تا 55 افزایش بده بازی یکم آسون تر میشه و اون پاسای فضایی cpu کمتر میشه.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خود نامردش منظورم بود :D
نه والا هادی !‌من فقط با ایرانیا بازی میکنم با خارجیا بازی نکردم تا حالا خیلی لگ دار میشم !‌ کسی رو ندیدم از این کارا کنه :D
دیوار دفاعی رو فقط اضافه کردنش رو بلدم که خودتم بلدی . مورد دوم رو اصلا ندیدم تا حالا !‌:D
سومی رو هم متوجه نشدم درست هادی :D
Red V :
کاری نکردیم که :D
فقط اگه میخوای هاقبک دفاعیه دوم رو یکم بیاری جلو باید خیالت از بندر راحت باشه :D من باهاش بازی نکردم تا حالا . ولی این ترکیب اگه یه هافبک دفاعیه خوب داشته باشی خفن جواب میده .

فکر کنم فقط بشه اضافه کرد:d
اینقدر نزن تا به یکی دیگه بده:d(الکی گفتم:d)
مطمئن نیستم ولی اگه تاکتیک هجومی از طریق جهت ها انتخاب کنی علامت میده.

1. کم هم میشه کرد. چون دیدم که بکنن.
2. نه قشنگ دیدم طرف توپ رو انداخت بازیکن دیگه اومد توپو برداشت پرتاب کرد. :|
3. اینم مثلا به بازیکن اشاره میکرد نزدیک تر بیاد یا مثلا جاشو عوض کنه.

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
یه چیزی هم که خیلی رو اعصاب هست این تعویض ها هست که بعضی وقتا نمیشه ردش کرد.یعنی قبل از تعویض بازیکنی که میخواد بیاد بیرون رو چند ثانیه نشون میده که اصلا نمیشه ردش کرد با دکمه.راهی چیزی نداره؟

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
یه چیزی هم که خیلی رو اعصاب هست این تعویض ها هست که بعضی وقتا نمیشه ردش کرد.یعنی قبل از تعویض بازیکنی که میخواد بیاد بیرون رو چند ثانیه نشون میده که اصلا نمیشه ردش کرد با دکمه.راهی چیزی نداره؟
رو اعصاب منم خیلی هست)x ولی فکر نکنم بشه کاریش کرد

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
این فیفا 13 هم که تو کریر مود باز فریز می کنه که
گندشو در آورده فیفا چه وضعشه دیگه

اواخر فصل دومم و داره فریز می کنه میرم سیو قبلی رو میارم از اون قسمتی که فریز می کنه رد میشم ولی جلو تر باز سره یه بازی فریز می کنه
آخرین آپدیت هارو هم دارم ولی بازم این مشکل که تو 12 هم بودش باز هست ( برنر مکس هم هستش )

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
این فیفا 13 هم که تو کریر مود باز فریز می کنه که
گندشو در آورده فیفا چه وضعشه دیگه

اواخر فصل دومم و داره فریز می کنه میرم سیو قبلی رو میارم از اون قسمتی که فریز می کنه رد میشم ولی جلو تر باز سره یه بازی فریز می کنه
آخرین آپدیت هارو هم دارم ولی بازم این مشکل که تو 12 هم بودش باز هست ( برنر مکس هم هستش )

مشکل از دیسکت هست
-------------------------------------------
تایتل آپدیت جدیدی تو راهه که فعلا برای pc اومده ولی گفتن بزودی برای کنسول هم میاد

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
برای بار 1000 هیچ دیسک مشکل داری وجود نداره هنگ ها رو همه دارن! متاسفانه ea مشکلات رو کامل حل نکرده

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
نه مشکل از دیسک نیستش
برو تاپیک های رسمی خوده EA رو بخون همه این مشکل رو دارن
مخصوصا حرفه ایی ها که هم بازیکن فری ترانسفر می کنن یا بازیکن زیاد قرضی میدن بره این تیم و اون تیم

برا همه این مشکل پیش خواهد اومد
فقط امیدوارم اگه بتونه مشکل رو حل کنه جوری باشه که رویه همین سیو درست بشه نه اینکه باز از اول بخوایم کریر رو شروع کنیم

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
برای بار 1000 هیچ دیسک مشکل داری وجود نداره هنگ ها رو همه دارن! متاسفانه ea مشکلات رو کامل حل نکرده

نه مشکل از دیسک نیستش
یعنی منظورتون اینه که وقتی میخوام برم تو مسابقه ارور Unreadable Disk میده مشکل از دیسکم نیست؟ یا اینکه تا میرم تو کریر بازی کلا مشکل داره؟
(پس اینایی که میگن این مشکلارو ندارن چی میگن؟)

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
یعنی منظورتون اینه که وقتی میخوام برم تو مسابقه ارور Unreadable Disk میده مشکل از دیسکم نیست؟ یا اینکه تا میرم تو کریر بازی کلا مشکل داره؟
(پس اینایی که میگن این مشکلارو ندارن چی میگن؟)
داداش تو بازیو رو هارد نصب کردی؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
داداش تو بازیو رو هارد نصب کردی؟
اول رو هارد نصب نکردم همین ارور رو داد، یکبارم رو هارد نصب کردم که اروری فجیع تر Autorize Disk داد که کنسول ریست میشد، تا حالا هم 3 بار دیسکمو عوض کردم هر سه بار هم همین ارورارو میداد

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
اول رو هارد نصب نکردم همین ارور رو داد، یکبارم رو هارد نصب کردم که اروری فجیع تر Autorize Disk داد که کنسول ریست میشد، تا حالا هم 3 بار دیسکمو عوض کردم هر سه بار هم همین ارورارو میداد
برنر مکس گرفتی تاحالا؟

ahmad6970

کاربر سایت
Oct 3, 2012
33
تو کریر بازیکنیایی که ایجنتا پیدا میکنن از کجا میشه فهمید بازیکنه اینده داره یانه؟؟؟؟
بعدش اینکه بازیکن حتما باید بازیکنه تا قدرتاش افزایش پیدا کنه؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر