FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
چرا من همیشه باید 2تا گل بخورم ؟ چرا؟ نه واقعآ چرا؟
از 10 بازی که میکنم 8تاش 3-2 میشه اون 2تا هم 2-2!
یعنی شده دقیقه 95 دروازه بانه حریف بزنه میره توپ تو گل که بازی 3-1 بشه 3-2!

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
دوستانی که میخوان انتقاد هم بکنن لطفا یکم با میانه روی این کارو بکنن . یک چیزهایی ادم میبینه تو پست های دوستان رقبت نمیکنه بقیه پست رو بخونه ... !

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
خیلی جالبه ، بازیکن حریف پاس به عقب می اندازه برای دروازه بان ؛ ولی دروازه بان نمیتونه بگیره و توپ میره تو گل !!!... امشب دو دفعه اینطوری شد !! ...

13712000

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,787
نام
محمد
یه سوال
چرا گیم پلی دموی فیفا 13 فرق داره با نسخه کاملش ؟
توی اون کلا سرعت بازی کمتره . دریبل زدن سختتره و کلا فرق داره .
شما هم همین حسو دارین ؟
من از دمو بیشتر خوشم میاد . یجورایی واقعی تره . وقتی میخوای مدافعین رو دریبل بزنی روت خطا میکنن . یا مثلا وقتی کنار خط دریبل میزنی 10 متر از بازیکن جلو نمیزنی .
میخوام ببینم تنظیماتی توی نسخه کامل هست که بشه شبیه نسخه دمو ؟
اگه میدونید لطفا راهنمایی کنید .
ممنون

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یه سوال
چرا گیم پلی دموی فیفا 13 فرق داره با نسخه کاملش ؟
توی اون کلا سرعت بازی کمتره . دریبل زدن سختتره و کلا فرق داره .
شما هم همین حسو دارین ؟
من از دمو بیشتر خوشم میاد . یجورایی واقعی تره . وقتی میخوای مدافعین رو دریبل بزنی روت خطا میکنن . یا مثلا وقتی کنار خط دریبل میزنی 10 متر از بازیکن جلو نمیزنی .
میخوام ببینم تنظیماتی توی نسخه کامل هست که بشه شبیه نسخه دمو ؟
اگه میدونید لطفا راهنمایی کنید .
ممنون
دوست گرامی پستی رو که من در پیج 207 گذاشتم بخون ................. بازی بسیار به نسخه دمو نزدیک شده .بیشتر توضیح نمیدم تنظیمات اسلایدری هستش که سایت فیفا ساکر بلاگ گذاشته و ............

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خیلی جالبه ، بازیکن حریف پاس به عقب می اندازه برای دروازه بان ؛ ولی دروازه بان نمیتونه بگیره و توپ میره تو گل !!!... امشب دو دفعه اینطوری شد !! ...

جدا برا من اتفاق نیفتاده خیلی باحاله اگه اینجور بشه ، پس خفن باگ داری .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
2 3 روزه بازی خیلی جالب شده نمیدونم چرا . هرچی بازی میکنم 2-0 جلو میفتم 3-2 میبازم . از الهلال هم اینجوری باختم :))
یعنی حتی 4-2 هم نمیبازم یا مثلا اولش عقب نمیفتم . بازی قفل کرده کلا . وقتی 2 تا میزنم دیگه کنترل بازی از دستم خارج میشه . خیلی باحال شده :d

یعنی انقدر که مهاجم های خودم جلوی شوت هامو میگیرن دفاع حریف نمیتونه بگیره.یه بار دو بار هم نیست تو یه بازی 5 بار خودشنو پرت کردن جلوی توپ )x

این که نوبره دیگه . خیلی پیش اومده که من پا به توپ دارم میرم جلو مهاجم خودم دقیقا تو مسیری حرکت میکنه که من دارم میرم آخر هم توپ رو از دست میدیم . خُب عزیز من این همه جا برو اون طرف . یا شوت میزنم میان جلو توپ :d

13712000

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,787
نام
محمد
دوست گرامی پستی رو که من در پیج 207 گذاشتم بخون ................. بازی بسیار به نسخه دمو نزدیک شده .بیشتر توضیح نمیدم تنظیمات اسلایدری هستش که سایت فیفا ساکر بلاگ گذاشته و ............
یه سوال دیگه . چرا توی دمو شادی بعد از گل رو از نزدیک هم نشون میداد ولی تو این یکی نشون نمیده ؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
این بازی یه شاهکاره به تمام معناست و در این سری از بازی ها طرفدارن pes به کل توان کل کل کردن با fifa را ندارند

من هر دو نسخه رو دارم و با هاش کلنجار رفتم کاملا مشخصه اون چیزی رو که fifa با زحمت و البته ریسک بسیار در 2012 طراحی کرده بود در این نسخه با پیشرفت های بسیاری همراه بوده و به قول معوف پرچم فیفا بالاست

در تمامی بخش ها و در تمامی سایتها نمره بالایی گرفت و توانست بازی عرضه کنه که وقتی داری قرارداد بازیکن رو با خودکار امضا میکنی واقعا بهش اعتقاد داشته باشی

در این نسخه از fifa بازیکنان کلیدی نقش برجسته تری ایفا میکنند من یه مثال میزنم: boating در میلان 2012 بازی کنی ست که بود و نبودش فرقی برای ما نداره ولی برای مصدوم نشدن همین بازیکن در 2013 بعد از گرفتن نتیجه لازم او را تعویض میکنیم تا در بازی های بعدی استفاده کنیم در حالی که نبود یک بازی کن در بازی تیمی به چشم میاد /

در مورد pes چیزی زیاد نمیگم چون اینجا جاش نیست ولی همین کافیست که کونامی در باتلاقی 2012 دست وپا میزد و اکنون در همون باتلاق در حال قرق شدن است

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
گیم اسپات به فیفا 12 داده بود 9 وبه فیفا 13 داده 8
گیم اسپات به فورزا 3 داده بود 5/9 وبه فورزا 4 داده 5/8
به فیفا13 وفورزا 4 قابلیت کینکت اضافه شده
شماها ارتباطی بین این موارد نمیبینید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بله دیگه حالت دیگه ای نمیشه که! این قضیه هنگ کردن ربطی بهبرنر مکس و این چیزا نداره! رو همه نسخه ها هست! رو ps3 هم از همه بیشتر هست!
باگ خیلی زیاده! یه اچیومنت داره که اگه همه بازیهای هفته رو تموم کنی! انجامش دادم اما هیچی نداد! در حالی که تو قسمت اخبارش نوشت که این کار رو انجام دادم و 500 xp بهم داد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر