FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
بچه ها یکی جواب بده.موقع ضربه آزاد بخوای مثل فیفا 12 ضربه کات دار بزنی چجوریه؟؟؟؟توی فیفا 12 RB رو قبل زدن شوت میگرفتی بعد ضربه کات دار میرفت ولی تو این نسخه وقتی RB رو میگیری یه بازیکن میاد بغلت که ضربات تمرین شده بزنی مثلا دفاع حریف رو گول بزنی...الان توی حین بازی مثل 12 میمونه یعنی RB رو میگیری کات دار میزنه ولی توی ضربه آزاد با RB کات دار نیمشه کرد.با ضربه آزاد با کدوم دکمه باید کات دار زد؟؟؟؟؟!!!!!!
لطفا یکی جواب بده..ممنون

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
این که مشکل فیفا نیست:d
مشکل از اینترنت مبارک ما ـه.اصلا بخوای توی پارتی هم دیگه هم جوین بشین نمیشه.
اینترنت که کلا مشکل داره ولی این مشکل به انعطاف پذیری کم سرورای FIFA هم ربط داره، اگه از اینترنته چرا فقط تو فیفا مشکل داریم؟! :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اینترنت که کلا مشکل داره ولی این مشکل به انعطاف پذیری کم سرورای FIFA هم ربط داره، اگه از اینترنته چرا فقط تو فیفا مشکل داریم؟! :d
راس میگن بچه ها ... :D
برا منم دیروز اصلا به پارتی یکی از بچه ها جوین نمیشد ... :|

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
راس میگن بچه ها ... :D
برا منم دیروز اصلا به پارتی یکی از بچه ها جوین نمیشد ... :|
من هربار میگم کسی بحث غیرمتفرقه نکنه ولی خودم دارم میکنم:d
این مشکل مربوط به nat ـه:dبعضی اوقات با خاموش و روشن کردن مودم حل میشه ولی باید کلا درستش کرد:d
اگه سوالی دوستان داشتن بیان دیگه توی پروفایلم:d

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
آقا این آپدیت که میگن جدید اومده مشکلاتو برطرف میکنه از کجا باید دانلود کرد من یبار 3 روز پیش رفتم تو ultimate بعد خودش گفت دانلود کنم یه چیزی دانلود کرد اما فکر نکنم مربوط به این باشه چون 3 روز پیش دانلود کردم اما این آپدیت امروز اومده بود . بازیمو هم چون مشکل داشت پاک کردم و از یه دیسک دیگه نصب کردم . میخوام ببینم از کجا میشه دانلود کرد . ممنون میشم راهنمایی کنید؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان واسه آنلاین بازی کردن حتما باید اکانت لایو گلد باشه یا فقط آنلاین پس فیفا رو بخرم کافیه؟

واسه آنلاین بازی کردن باید حتما اکانت گلد و آنلاین پس را خریداری کنی. با اکانت سیلور فقط میشه ترکیب تیم هارو آپدیت کرد - ultimate team بازی کرد و در EAS FC رفت. برای استفاده از بقیه امکانات حتما باید گلد داشته باشی.

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
بچه ها یکی جواب بده.موقع ضربه آزاد بخوای مثل فیفا 12 ضربه کات دار بزنی چجوریه؟؟؟؟توی فیفا 12 RB رو قبل زدن شوت میگرفتی بعد ضربه کات دار میرفت ولی تو این نسخه وقتی RB رو میگیری یه بازیکن میاد بغلت که ضربات تمرین شده بزنی مثلا دفاع حریف رو گول بزنی...الان توی حین بازی مثل 12 میمونه یعنی RB رو میگیری کات دار میزنه ولی توی ضربه آزاد با RB کات دار نیمشه کرد.با ضربه آزاد با کدوم دکمه باید کات دار زد؟؟؟؟؟!!!!!!
لطفا یکی جواب بده..ممنون
کسی جواب نمیده؟:(

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
کسی جواب نمیده؟:(

تو 13 با آنلوگ سمت چپ باید به توپ کاد بدی که یکم مشکله چون با همین آنالوگ باید زاویه ضربه را تنظیم کنی. روش کارش اینجوریه که اول قدرت شوتو هر اندازه میخوای پر کنی و بلافاصله به چپ یا به راست نگه داری تا به همون سمتی که میخوای کاد بگیره .بهتره بری تو قسمت arena و کمی تمرین کنی تا راه بیوفتی من الان راحت میزنم .

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
واسه آنلاین بازی کردن باید حتما اکانت گلد و آنلاین پس را خریداری کنی. با اکانت سیلور فقط میشه ترکیب تیم هارو آپدیت کرد - ultimate team بازی کرد و در EAS FC رفت. برای استفاده از بقیه امکانات حتما باید گلد داشته باشی.
فکر کنم فقط ترکیب ها آپدیت میکنه چون تو 11 و 12 که اینجوری بود اینو امتحان نکردم بدون گلد

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
فکر کنم فقط ترکیب ها آپدیت میکنه چون تو 11 و 12 که اینجوری بود اینو امتحان نکردم بدون گلد

با اکانت سیلور علاوه بر ترکیب تیمها میتونی از قسمت ultimate team و EAS FC هم استفاده کنی چون من قبل اینکه گلد بگیرم با اکانت سیلور چک کردم این دو قسمت و همچنین match day رایگانه

t@ylor swift

کاربر سایت
Oct 3, 2012
30
آقا دو تا سؤال دارم یکی اینکه کجا باید ترکیب تیم ها رو آپدیت کنم توی match day رئال مادرید کلی قوی تر شده میخوام یه کاری کنم کلا همین طوری بمونه چون وقتی اینترنت رو خاموش میکنم دوباره همون قبلی میشه بعد دومین سؤالم هم اینه که من می خوام شادی بعد از گل های جدید رو بگیرم توی cataluge هم میرم ولی نمیدونم کجاش باید برم اینم یه راهنمایی کنید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر