FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
به باگ خوردم تو کریر درست بشو هم نیست:| تو فیفا های چندسال پیش دیده بودم همچین باگی رو که توپ غیب میشه ولی با بیرون اومدن درست میشد. با توپ فرضی دارم بازی میکنم فک کنم EAاز عمد این باگ رو گذاشته قوه تخیل ملت رو ببره بالا!
این استپ کردن توپ هم شده مایه مسخره و مضحکه !با تیم مثلا دسته 3 انگلیس که بازی میکنی توپ همش تو هواست دیگه عمه منم میتونه یه پاس آروم رو درست استپ کنه اینا 4متر توپ رو میارن رو هوا خدایی خیلی غیر طبیعی و مسخره است.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دیگه از بس اینجا در مورد مسخره بودن و غیر طبیعی بودن و ... FTC شنیدم خسته شدم. بابا به جای اینکه هی از این ایراد بگیرین بشینید ببینید کجای بازیتون ایراد داره, دو روش برای استپ هست که فقط عادت میخواد.
1- وقتی توپ داره به شما میرسه و نزدیکتون بازیکن حریف هستش از رو دکمه سرعت دستتونو بردارید.
2- از دکمه LT موقع استپ کردن استفاده کنید.
وقتی به این دو تا عادت کنید دیگه FT اصلا به چشم نمیاد.
یا اگر فکر میکنید بازیتون ایراد نداره و مشکل از بازیه game sliders رو به همین دلیل گذاشتن. برید از اون استفاده بکنید.
من نمیگم این ایراد نداره. به هر حال اولین سالی هستش که اجرا شده ولی بسیار ایراداتش کمن و اصلا به چشم نمیان. اگه ایراد بزرگ داشت این همه سایت بازی رو نقد کردن حتما بهش اشاره میکردن.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
شما VP رو بساز و در قسمت CM روی Player برو!
بعد از بازیکن شدنت احتمال داره بهت پیشنهاد مربی گری هم بدن;)

پس مثل قبل نیست
مشکل بعدی اینه که هنوز نتونستم فیسی که در سایت خود ea ساخته بودم و تو 12 ازش استفاده می کردم برای VP وارد 13 هم کنم

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا دم فیفا گرم امسال گل کاشته باور کنید برخلاف اونچه بچه ها ایراد میگیرن کنترل توپ کار سختی نیست من اونقدر تمرین کردم تا اوکی شدم من که مشکلی باهاش ندارم ما ازشون راضی هستیم انشااله خدا هم ازشون راضی باشه

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
از دیشب تا حالا دارم بازی میکنم و واقعا لذت میبرم!!
انصافا تمام باگ های مسخره فیفا 12 گرفته شده و چیزی که من خیلی تو این سری از فیفا دوست دارم هوش مصنوعی بازیکن هاست.. واقعا بازی خوبی شده ...

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
دیگه از بس اینجا در مورد مسخره بودن و غیر طبیعی بودن و ... FTC شنیدم خسته شدم. بابا به جای اینکه هی از این ایراد بگیرین بشینید ببینید کجای بازیتون ایراد داره, دو روش برای استپ هست که فقط عادت میخواد.
1- وقتی توپ داره به شما میرسه و نزدیکتون بازیکن حریف هستش از رو دکمه سرعت دستتونو بردارید.
2- از دکمه LT موقع استپ کردن استفاده کنید.
وقتی به این دو تا عادت کنید دیگه FT اصلا به چشم نمیاد.
یا اگر فکر میکنید بازیتون ایراد نداره و مشکل از بازیه game sliders رو به همین دلیل گذاشتن. برید از اون استفاده بکنید.
من نمیگم این ایراد نداره. به هر حال اولین سالی هستش که اجرا شده ولی بسیار ایراداتش کمن و اصلا به چشم نمیان. اگه ایراد بزرگ داشت این همه سایت بازی رو نقد کردن حتما بهش اشاره میکردن.

من مشکلی با این قضیه ندارم اتفاقآ بازی طبیعی تر میشد اگه طبیعی درست میشد,میگم خیلی غیر طبیعی این مسئله رو گنجوندن تو بازی آخه از نظر فیزیکی هیچ توجیهی نداره پاس به این آرومی 4متر بره رو هوا اشکال از فیزیک بازی هست.
ربطی به سبک بازی هم نداره شما وقتی پاس تو عمق میدی برا بازیکنی که از آفساید فرار کرده دستت رو از سرعت برمیداری؟حتماشما سبک بازیت اینجوریه .من کسی رو ندیدم همچین کاری بکنه! من پاس تو عمق میدیم 10 متر جلوتر بازیکن میفته بازیکن که بهش میرسه بجای اینکه حفظش کنه بره تک به تک بشه با دروازه بان یه کاری میکنه که من خودم درحالت عادی نمیتونم بکنم,توپ رو تازه دومتر از رو سر خودش رد میکنه میفته پشتش.
البته احتمالآ شما بیشتر با بارسلونا بازی میکنی به عمق فاجعه پی نبردی یه بار با شرزبوری تاون تو انپاور لیگ 1 بازی کن خودت از شدت غیر طبیعی بودنش خنده ات میگیره.
منم به هر حال خیلی ساله دارم فیفا بازی میکنم اما میام اینجا ایرادش رو میگم متاسفانه یه توهم ایجاد شده که فیفا هیچ مشکلی نداره و هرکی بیاد ایراد بگیره فکر میکنن میخواد فیفا رو ترول کنه در جوابش جوابیه صادر میکنید از خودتون!

Igneous

کاربر سایت
Nov 14, 2009
31
این سیستم استپ برای من که لذت بخش ترین بخش بازی شده.
من خودم 95 درصد مواقع با میلان بازی می کنم و برادرم با رئال و بارسا و اسپانیا. هنوز به سختی
میتونه توپا رو کنترل کنه ولی برعکسش, من خیلی راحت توپ رو استپ میکنم و کلی بازیم بخاطر
این موضوع نسبت بهش بهتره. این یک دلیل محکم داره. من علاوه بر اینکه خودم تو زمین چمن بازی میکنم
و خیلی فوتبال نگاه میکنم دید فوتبالی خیلی وسیع تری نسبت به برادرم دارم که نه بازی میکنه و نه نگاه میکنه
فقط عاشق بازی کردنشه! به عنوان مثال من میدونم اصلا وقتی داری با تمام سرعت میدوی امکان نداره که پاس رو
چه هوایی باشه و چه زمینی بتونی خوب استپ کنی حتی اگه مسی باشی. هیچ وقت نمیتونی توپ رو به راحتی
بر خلاف حرکت بدنت و استپ کنی. تکنیک بالایی میخواد و کاره همه نیست. حتی شما وقتی یک توپ با قدرت زیاد
برای کسی مثل مکسس و یا پیکه یفرستید تو استپ دچار مشکل میشه. حتی زمانی که در حال فرار هستید و میخواین
توپ استپ کنید باید برای چند لحظه کوتاه سرعتتون و کم کنید و فوتبال واقعی هم به همین صورت هست.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان این مشکله ترکیب که قفل میشه و نمیتونی توش بری یکی دو بار واسه منم شده ولی هنوزم میگم دوستانی که بازیشون disمیشه همون اولش یا وسطش مشکل از اینترنتشون هست
واینکه تعجب میکنم کسایی میگن مسی و رونالدو باگایه بازینو اعصابمون خورد شده خب اگه بازی بالانس میخواین برین شطرنج بازی کنین که همه چی توش بالانسه این فوتباله دیگه همینجوریه رونالدو و مسی ساله گذشته دو نفری حدودان 200 تا گل زدن بعد شما میگی فیفا غیره طبیعیهو طرف مایه داده قوی بسازنش عجب حرفی:-o

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,743
من همچنان این مشکل مسخره رو تو آنلاین دارم.هر تیمی انتخاب میکنم حتما و 100% با تیمی که به عنوان حریف تو پروفایل انتخاب شده بازی میکنه.همه بازیهام با بارسا با رئال میشه.با منچستر یونایتد که بازی میکنم من سیتی میاره.فقط یه بار لیورپول که آوردم به جای اورتون یه تیم دیگه اورد.اینم حتما اون لجظه کسی اورتون رو انتحاب نکرده بوده.تنظیمات رو هم دستکار کردم ولی فایده نداره.دیگه از بس با رئال بازی کردم حالم داره بد میشه

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
من همچنان این مشکل مسخره رو تو آنلاین دارم.هر تیمی انتخاب میکنم حتما و 100% با تیمی که به عنوان حریف تو پروفایل انتخاب شده بازی میکنه.همه بازیهام با بارسا با رئال میشه.با منچستر یونایتد که بازی میکنم من سیتی میاره.فقط یه بار لیورپول که آوردم به جای اورتون یه تیم دیگه اورد.اینم حتما اون لجظه کسی اورتون رو انتحاب نکرده بوده.تنظیمات رو هم دستکار کردم ولی فایده نداره.دیگه از بس با رئال بازی کردم حالم داره بد میشه
آره دقیقا منم همین مشکلو دارم وقتی چلسیو برمیدارم با آرسنال بازی میکنه بارسارو میگیرم با ریال مادرید این خیلی بده

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
سلام دوستان
من بازی کردم خدایی کنترل توپ اونقدر که میگید بد نیست ولی روش دیگه زیادی تاکید شده با جهت بهتر میشه استپ کرد که توپ نپره
خرید بازیکن عالی شده... چهره ها به نظرم شاید فقط 5% بهتر شده باشن چمن بازی افتضاحه... گیم پلی خیلی بهتر شده بخصوص تو پاس دادن ها که خیلی خیلی طبیعی شده با پنالتی ها
گذارش ها بد نیست ولی خیلی صوتی داره مثلا به دیگو میلیتو گفت گابریل میلیتو (که داداششه)
خیلی هم آسون شده من تو بازی دومم تو لجندری 6-2 شالکرو با اینتر بردم
در کل خوبه ولی نمیدونم چرا اینا موتور گرافیکی بازی رو عوض نمیکنن
هنوزم تو خوشحالی ها باگ هست ولی نه به اندازه 12
راستی دوستان برا من بازیش مشکل داشت الان دارم دنبال ورباتیم خام میگردم بدم برام رایت کنن میدونید از کجا میتونم پیدا کنم؟ قبلا از ایران میخریدم که جدیدن رفتم گفتن اصلا نداریم
اگه شما جایی رو میشناسید بگید که برم بخرم قیمتشم مهم نیست دلم فیفا میخواد :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر