FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
خب،طبق معمول با بارسا رفتیم کریر.رو لجندری مثل همیشه بازی میکنم.چند بازی اول مشکل داشتم.ولی کم کم راه افتادم و همین چند دقیقه پیش 6-1 سویا رو ترکوندم:d
یه نکته هم بگم.دوستانی که مشکل گل خوردن دارن،باید man marking کنن.من چند بازی اول همش 2-3 تا گل میخوردم.ولی از وقتی man marking میکنم،دفاعم عالی شده.هیچ موقعیتی به حریف نمیدم.تو نسخه های قبلی،یارگیری اصلا لازم نبود.ولی تو این نسخه شدید لازمه.

mahdi.h.c

کاربر سایت
Aug 4, 2012
89
نام
نوک زبونمه ها ...
پس چرا هیچکی جواب منو نمیده )x
صد بار پرسیدم
از کجا بفهمیم ، بازی کمپلکسه یا ... ؟
دستور های کینکت چیه ؟
تیم های اضافی مثلا تیم های لیگ ایران رو چه جوری میتونیم بیاریم ؟
حتما ایکس باکس لایو میخواد ؟

---------- نوشته در 09:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:30 PM ارسال شده بود ----------

عذر خواهی کامل هیچی نخوندم فقط بگید :
نسخه عادی بازی اجرا میشه یا فقط برنمکس؟

من معمولی دارم و شده و تونستم بازی کنم
اگه منظورت از اجرا شدنه که اجرا شد

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza

اون موقع که دلار هزار تومن بود،آنلاین پس میشد 8 هزارتومن.الان که شده 3200،یعنی 25 تومن.بعد شما با 5 تومن میخوای بخری:d
منظورش اینکه 5 تومن هم میدم اضافه برقیمتش برا من یکی بخر !:D
بعد 10 دلار کجا میشد 8 تومن ؟ :D
گفتی دلار 1000 نومنی !:(

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان شما رو دوربین پیش فرض بازی میکنید؟ tale broudcast ? بعدش برم لایو بدون گلد اجازه میده اپدیت کنم ترکیبارو ؟

بهترین حالت دوربین همینه البته تو بعضی ورزشگاه ها حالتش عوض میشه. دست نزنی بهتره.
آره با سیلور میتونی رایگان آخرین نقل و انتقالات را آپدیت کنی

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
ای دلم میخواد اون گوساله ای که این سیستمم فرست تاچ رو اینطوری ساخته همچین بزنم که جونش دربیاد.آخه یکی نیست به این سازنده ها بگه برید فوتبال تیمهای درجه دو سه اروپایی رو ببینید که چطور مثل آب خوردن توپ رو کنترل میکنن که شما رفتید یه جوری ساختید که مسی و رونالدو هم نمیتونن یه توپ رو مثل آدم استپ کنن.بازی رئال-بارسا از بس توپ لو میره و استپ میکنی 60 متر میره اونطرف تر که تبدیل میشه به بازی شموشک نوشهر با گهر درود اونم تو زمین شموشک در حالی که بارون داره فقط تلپ میافته اینطرف تلپ میپره اونطرف.بیخود نیست که نمره 8 گرفت.الانم تا حرف میزنی یک عده جوگیر انگار فیفا مال باباشونه میان دهن آدمو آسفالت میکنن

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
میدونم اینجا جاش نیست ولی چاره ای ندارم... میبخشید.

الان یه کارایی انجام دادم برای شیر چی پی ان، بخوام بدونم ایکس باکس به چی پی ان وصل شده یا نه چه جوری تست کنم؟

اگه بدون چی پی ان وصل شم بعد بخوام online pass رو بگیرم بن میشم؟ یا اصلا نمیگیره
online pass رو؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اون اولیارو نفهمیدم.....ولی برای فروختن تو منو ها فکر کنم دومی..میزنی رو ترانسفر بعد sell players بعدم میزن Add to Transfer list بعد باشگاه ها بهت پیشنهاد میدن.....
دفاع وسط خوبم:متز هاملز دورتموند،چیلینی یووه ، ساخو پاریس سن ژرمن،تیاگو سیلوا،پاستاپولودوس و اسمالینگ، اوگبونا از تورینو

کیهیل و داوید لوییز رو هم نگیر که افتضاحن.......

---------- نوشته در 03:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:23 PM ارسال شده بود ----------

آقا محمدحسن، دریبل برای 3 ستاره ها، آنالوگ رو از چپ به راست یا از راست به چپ بیار،البته از پایین....از بالا هم بیاری خوب میتونی مسیر رو عوض کنی....

خوب چه کاریه برو یه تیم خوب که بازیکن با ستاره 4 یا 5 داشته باشه....آخه مجبوری بری اینتر؟؟؟؟

دوباره گیر دادی به اینتر ؟ خودت چرا یونتوس را انتخاب میکنی ؟ برو اورالشون را نگاه کن بازکنای اینتر بهتر از یونتوسن

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
دوستان شما رو دوربین پیش فرض بازی میکنید؟ tale broudcast ? بعدش برم لایو بدون گلد اجازه میده اپدیت کنم ترکیبارو ؟
قبلا که میداد.حالا رو نمیدونم

---------- نوشته در 10:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:18 PM ارسال شده بود ----------

ای دلم میخواد اون گوساله ای که این سیستمم فرست تاچ رو اینطوری ساخته همچین بزنم که جونش دربیاد.آخه یکی نیست به این سازنده ها بگه برید فوتبال تیمهای درجه دو سه اروپایی رو ببینید که چطور مثل آب خوردن توپ رو کنترل میکنن که شما رفتید یه جوری ساختید که مسی و رونالدو هم نمیتونن یه توپ رو مثل آدم استپ کنن.بازی رئال-بارسا از بس توپ لو میره و استپ میکنی 60 متر میره اونطرف تر که تبدیل میشه به بازی شموشک نوشهر با گهر درود اونم تو زمین شموشک در حالی که بارون داره فقط تلپ میافته اینطرف تلپ میپره اونطرف.بیخود نیست که نمره 8 گرفت.الانم تا حرف میزنی یک عده جوگیر انگار فیفا مال باباشونه میان دهن آدمو آسفالت میکنن
دوست عزیز یه مقداری تمرین کنی برات عادی میشه و میبینی که چقدر هم خوب کار شده تو این قسمت...
انصافا من که خیلی حال کردم با این قابلیت

---------- نوشته در 10:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:20 PM ارسال شده بود ----------

میدونم اینجا جاش نیست ولی چاره ای ندارم... میبخشید.

الان یه کارایی انجام دادم برای شیر چی پی ان، بخوام بدونم ایکس باکس به چی پی ان وصل شده یا نه چه جوری تست کنم؟

اگه بدون چی پی ان وصل شم بعد بخوام online pass رو بگیرم بن میشم؟ یا اصلا نمیگیره
online pass رو؟
ک
انکشن تست بده ببین به نت وصل میشه اگه شد حله اگه نشد بیخیل بده به کسی که بلده زیادن....

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
الان که هم کامپیوتر وصله به نت هم ایکس باکس. چی پی ان هم شیر شده کامپیوتر شیلتر رو رد میکنه ولی میخوام تست کنم ببینم ایکس باکس هم رد میکنه شیلتر رو؟ اونو نمیتونم تست کنم؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,825
دوست عزیز یه مقداری تمرین کنی برات عادی میشه و میبینی که چقدر هم خوب کار شده تو این قسمت...
انصافا من که خیلی حال کردم با این قابلیت
.
به خدا من از وقتی یادمه با کنسول های مختلف فوتبال بازی میکردم و عاشق فیفا هم هستم ولی قبول کن گند زدن دیگه.خوب معلومه تمرین کنیم بهش عادت میکنیم ولی این دلیل این میشه که این قابلیت خوبه؟دیگه یه چیزایی تابلوئه.وقتی تو واقعیت مسی پاس قطری 60 متری رو در حالی که دو نفر هم کنترلش میکنن مثل آب خوردن کنترل میکنه برای چی تو بازی طوری هست که یه توپ ساده رو اگه بخواد بگیره و سریع استارت بزنه چند متر اونطرف تر میره؟خوب من تمرین میکنم فوقش یاد میگیرم پاس آروم تر بدم.استارت انفجاری نزنم و... خوب اینا همش ایراده دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر