FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

آقا این online pass رو نتونستم بگیرم. نه تونستم چیز پی ان شیر کنم نه با لپتاپ نه با کامپیوتر و دو تا lan. نه با مودمی که روی خودش میشد PPTP تنظیم کرد هم نشد.

خواهش میکنم اگه اگه راه ساده تری هست بگید. (یکی از دوستانمون گفت میتونه این کار و بکنه گفت 20 هزار میگیره)

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
راست میگی دوست عزیز منم همینطور اکثر کسایی هم که میان میگن ما رولگندری 10 تا جام میگیریمو توهمه بازیا 6 تا میزنیمو.... اینا ز... زیادی میزنن شما باور نکن
رو 13 یا 12؟
13 رو نمی دونم.ولی اگهر 12 هم منظورت بوده...باید بگم فقط زر زنه که زر زن رو می شناسه>:d

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
تو هم که به خودت گرفتی !!!!!!!!!!!!! درضمن شعر تو امضا تو خودتم یه دور بخونی بد نیست!!!!!!!!!!!
خب من یکی از افرادی بودم که همچین ادعایی کردم دیگه:d 6تا نه ولی 5تا بردم تو یه فصل...شعر امضام...هیچ کدوممون دیگه معرفت نداریم...

mahdiyar72

کاربر سایت
Jun 8, 2012
38
نام
Amir
دوستان شما چطوری سریع بازیکن میگیرید من فقط بنزما رو تونسطم بگیرم
بعد ترانسفر بوجتو رو چه حالتی بزارم بیشتر می تونم بازیکن بخرم

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
من با دریبل زدن و موقعیت های تک به تک مشکل دارم.کسی راهنمایی توصیه ای چیزی نداره؟
بخش دریبل زدن نسبت به 12 بهتر و واقعی تر شده.به همین دلیل سخت تر شده بستگی داره با کدوم بازیکن میخوای دریبل بزنی...
تک به تک می تونی باRB بشوتی.در کل بهتره محکم بشوتی یعنی یه مقداری قدرتو زیاد کنی در اون صورت بدون RB و با RT بشوت البته من این طوری میشوتم.

باریک به امضا=d>

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
بعضی ها تنها بازی که انجام میدن همین فیفا هست . پس اگر میبینید چیزهایی میگن که شما تا به حال نتونستید انجام بدید دلیل بر دروغ گویی دیگران نمیشه .
متاسفانه نسخه ای که من دارم با الدترافورد مشکل داره . عجیبه .

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
من و چند نفر دیگه هم مشکل داریم درست توضیح ندادید اگه میاد بیرون بازنده میشید که اشکال از نت شماست ولی فکر میکنم شما هم مثل ما باشید مثلا من بارسا بر میدارم میرم ترکیب بچینم اسامیه ارسنال میاد جالبه میگرده تیم پیدا کنه با بازیکنه منچستر پا به توپم و زود میپره بیرون اکثر مواقع همین طوریه ولی باخت حساب نمیکنه بعضی اوقاتم تا دقیقه 2 میاد بیرون که اونم مال سروراشه که باخت حساب نمیشه
من هر 1 ساعت فقط 1 دست بازی میکنم که کاملا این مشکل رو اعصابه ادمه.
با دوتا اکانت تست کردم همینجوری بود .
آره دقیقا مال منم همین مشکل رو داره نمیدونم اشکال از نت هس یا از سرور های EA ؟؟؟؟؟؟؟؟ :(

---------- نوشته در 10:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 PM ارسال شده بود ----------

پینگت بالاست
پینگ بگیر ببین در چه وضعه
با کجا تست بگیرم؟ اروپا ؟ یا اینکه بزارم اتوماتیک خودش تست بگیره؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
درود

آقا این online pass رو نتونستم بگیرم. نه تونستم چیز پی ان شیر کنم نه با لپتاپ نه با کامپیوتر و دو تا lan. نه با مودمی که روی خودش میشد PPTP تنظیم کرد هم نشد.

خواهش میکنم اگه اگه راه ساده تری هست بگید. (یکی از دوستانمون گفت میتونه این کار و بکنه گفت 20 هزار میگیره)
چه خبره!خیلی زیاد میگیره!
من که یکی برام مفت گرفت درخواست بده تو سایت یکی برات این کار رو میکنه!
یه تایپیک تو قسمت لایو بزن صد در صد یکی پیدا میشه این کار رو مفت انجام بده!

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
دوستاااان كمك : http://forum.bazicenter.com/thread68981/

درود

اقا اگه اين مشكلم حل شه اين كد رو مجاني اصلا ميدم بهت .

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
چه خبره!خیلی زیاد میگیره!
من که یکی برام مفت گرفت درخواست بده تو سایت یکی برات این کار رو میکنه!
یه تایپیک تو قسمت لایو بزن صد در صد یکی پیدا میشه این کار رو مفت انجام بده!

از بچه های سایته حالا اسمشو نمیارم ( تو لیگ بازیسنتر هم بود) انتظار نداشتم... کاسبی راه انداخته.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
از بچه های سایته حالا اسمشو نمیارم ( تو لیگ بازیسنتر هم بود) انتظار نداشتم... کاسبی راه انداخته.

این خیلی بده ، دوستان صلواتی بهم کمک کنین و لذت ببرین خوب . وقتی مجانیه برا چی هزینه میگیرین .

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من میدونم اینکه 20 میگیره آنلاین پس میگیره کیه اما نگیم بهتره اما کاملا مشخصه کاسبی راه انداخته . بابا این کارا چیه.یه با معرفت لطف کنه واسه من و poma عزیز آنلاین پس بگیره ممنونش میشیم.
در ضمن من روی Legendary اوایل اینقدر مشکل داشتم که اعصابم خورد میشد اما الان با فکر بازی میکنم و راحت با 4 , 5 گل برنده میشم البته گاهی مواقع 1 , 2 گل میخورم .کلا دستم اومده باید چکار کنم. من فقط فیفا بازی میکنم .
چلنج قبلی که مربوط به بازی دورتموند و هامبورگ بود نتونستم بگریم همش 3-3 میشد.اما این چلنج جدید که امروز اومده و مربوط به بازی منچستریونایتد و تاتنهام هستش رو Legendary بار اول براحتی نتیجه 1-3 باخته رو به 4-3 تبدیل کردم و بردم و اچیومنتشم گرفتم. فقط یبار میشه اچیومنت این مسابقه رو گرفت یا اگر روی world class هم برم باز اچیومنت میده؟

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
من میدونم اینکه 20 میگیره آنلاین پس میگیره کیه اما نگیم بهتره اما کاملا مشخصه کاسبی راه انداخته . بابا این کارا چیه.یه با معرفت لطف کنه واسه من و poma عزیز آنلاین پس بگیره ممنونش میشیم.
در ضمن من روی Legendary اوایل اینقدر مشکل داشتم که اعصابم خورد میشد اما الان با فکر بازی میکنم و راحت با 4 , 5 گل برنده میشم البته گاهی مواقع 1 , 2 گل میخورم .کلا دستم اومده باید چکار کنم. من فقط فیفا بازی میکنم .
چلنج قبلی که مربوط به بازی دورتموند و هامبورگ بود نتونستم بگریم همش 3-3 میشد.اما این چلنج جدید که امروز اومده و مربوط به بازی منچستریونایتد و تاتنهام هستش رو Legendary بار اول براحتی نتیجه 1-3 باخته رو به 4-3 تبدیل کردم و بردم و اچیومنتشم گرفتم. فقط یبار میشه اچیومنت این مسابقه رو گرفت یا اگر روی world class هم برم باز اچیومنت میده؟
قضیه این چلنجا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟برای انجامش باید چیکار کنیم؟؟؟؟اصلا کجا هست؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر