FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
از بروبچ کسی قسمت ultimate team رو بازی کرده؟؟ من یه نموره بازی کردم ولی اگر کسی دقیقتر میدونه میتونه بیشتر توضیح بده که توی این گزینه چیکارا میشه کرد؟ اخه اول از من پرسید یکسری بازیکن رو باید انتخاب کنم در یک تایم مشخص؟ بعدش گفت کاپیتان رو حالا انتخاب کن؟؟ حالا اینا هیچی یدونه تیم در پیت به من داد که بتونم با این تیم پول در بیارم و این تیمو بسازم!!! تا اخرش همین شکلیه؟ کسی میدونه؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
برای من همینطوره!
دیشب این فیفا 13 رو نشستم یه 9 دست بازی کردم 3 تا مساوی 5 تا باخت 1 برد!
چند تا نکته در مورد بازی:
1-تیم محبوبم(برزیل)رو نابود کردن کاکا و روبینیو و رونالدینیو و لوسیو تو تیم نیست!پاتو قدرتش شده 82!!!
2-تو سیزن آنلاین ترکیب بارسلونا افتضاح(به تمام معنا)بود!این بازی کنها تو تیم نبودن!
1-مسی(باور نکردنیه!)2-اینیستا3-داوید ویا4-ماسکرانو5-آلبا
چرا اینقدر عجیب غریب هیچ کی که تو تیم نبود!
3-پاس تو عمق دیگه شورش رو در آوردن خیلی راحت میرسه به بازیکن ها!
4-بازی هم پر گل شده اصلا نمیشه دفاع کرد تو هر بازی حداقل 4 تا گل بود این که اصلا طبیعی نیست!
5-در حین اجرای بازی دیسک رو میچرخونه حتی اگه بازی روی هارد نصب باشه نمیدونم چرا!یک موقع وا میسته نمیچرخونه بعد از چند دقیقه باز میچرخونه!
فعلا که از بازی راضی نیستم امیدوارم در آینده راضی بشم!

عزیزم اینطورام که میگی نیستا
اول اینکه توی روی کدوم لول بازی میکنی باید بزرایش روی لجندری اون وقت ببین میتونی راحت بازی کنی یا نه
اینهایی که توی برزیل نیستن چون توی تیم ملی نیستن بعد پانو اصلا خوب کار نکرد و افت کرده بود
در مورد باخت هم باید بگم این بستگی به بازی خودت داره همینطور تیمت .
در مورد چرخش دیسکت هم عزیزم ممکنه اونجایی که خریدی بد رایت شده باشد.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
از بروبچ کسی قسمت ultimate team رو بازی کرده؟؟ من یه نموره بازی کردم ولی اگر کسی دقیقتر میدونه میتونه بیشتر توضیح بده که توی این گزینه چیکارا میشه کرد؟ اخه اول از من پرسید یکسری بازیکن رو باید انتخاب کنم در یک تایم مشخص؟ بعدش گفت کاپیتان رو حالا انتخاب کن؟؟ حالا اینا هیچی یدونه تیم در پیت به من داد که بتونم با این تیم پول در بیارم و این تیمو بسازم!!! تا اخرش همین شکلیه؟ کسی میدونه؟
اون فقط جنبه ی آموزشی داره ! یه بازی که کردی یه starter pack بهت میده مثل فیفا قیلیا یه mass effect که کلی آیتم و بازیکن داغون توشه ! (البته اگه فیفا 12 رو UT بازی کرده باشی استارتر بهتری بهت میده) بعد باید با این بازیکن داغونا آفلاین یا آنلاین بازی کنی و Coin جمع کنی تا بتونی بازیکنای بهتر یا مربیای بهتر و ... بخری ! مهمترین چیزم توی UT هماهنگی بازیکنا هست . کلا یه career آنلاین هست البته خیلی جالبتر از Career !

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
نمیدونم چجوری بعصی دوستان میگن گیم پلی بد شده یا ساده شده
به نظر من خیلی روون و عالی شده.پاس ها.شوت ها.حفظ توپ تم حریف و اشتباهات بازیکنا خیلی منطقی تر شده.بازی هام واسه من که کم پیش میاد پر گل باشه .تو 6دقیقه یکی2تا گل ردو بدل میشه گاهیم بیشتر..
فقط من از فرمان های کینکت انتظار بیشتری داشتم ولی با این وضع ترجیح میدم خودم ترکیب رو تغییر بدم..
از دوستان کسی میتونه یه لینک واسه آموزش شادی بعد از گل بزاره؟؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
عزیزم اینطورام که میگی نیستا
اول اینکه توی روی کدوم لول بازی میکنی باید بزرایش روی لجندری اون وقت ببین میتونی راحت بازی کنی یا نه
اینهایی که توی برزیل نیستن چون توی تیم ملی نیستن بعد پانو اصلا خوب کار نکرد و افت کرده بود
در مورد باخت هم باید بگم این بستگی به بازی خودت داره همینطور تیمت .
در مورد چرخش دیسکت هم عزیزم ممکنه اونجایی که خریدی بد رایت شده باشد.
ایراد از پیامم بود کامل میگم تا دوستان مثل ایشون اشتباه متوجه نشن!
اولا تمام اظهار نظر من در مورد بازی کردن تو مود آنلاین بود(سیزن)من کلا آفلاین بازی نمیکنم!اون جا پاس تو عمق ها خیلی راحت میرسه بازی ها هم خیلی پر گل هست!
دیسک هم میچرخه شما آنلاین بازی کن میبینی میچرخه موقعی که تیم رو انتخاب کردی و میزنی یه تیم سرچ کنه تا باهاش بازی کنی دیسک رو میچرخونه برای تست امنیت بازی بعد هنگام انجام مسابقه دیگه دیسک نمیچرخه!
هیچ ربطی هم به خراب رایت شدن بازی نداره!

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
راهی هست که بشه سرعت بازی رو کم تر از اسلو هم کرد؟
saeidrezay منم روی لجندری بازی میکنم و تازه قدرت شوت و ... کامپیوتر روی 3 درجه بیشتر کردم تا یکم تعادل برقرار بشه
ولی این پر گلی عذابم میده

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
خیلی از پارسال بهتر شده بازی،خیلی!

اولش یکمی تو ذوق میزد ولی الان دارم باهاش خیلی حال میکنم ... مخصوصاً هوش مصنوعی تیم روبرو که دیگه نگو مثل باقلوا توپ رو از آدم میگیرن:d

ولی ای کاش پاور توپ رو دست نمیزدن،چون چند سال بود تغییر نداده بودن،الان برای سانتر و شوت یکم باید کمتر قدرت توپ رو پر کرد.

تنها ایراد بازی نبود استادیوم نیوکمپ هستش،نمیدونم شاید آنلاین بشه دانلودش کرد !!

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
راهی هست که بشه سرعت بازی رو کم تز از اسلو هم کرد؟

شما چرا اینقدر با سرعت مشکل داری؟:d به نظره من سرعتش کم هم هست!:|
فقط جریان بازی تنده! که اینم شما بازی واقعی رو ببینی (بین تیم های شاخ) همینطوره!;;)

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
چند صفحه قبل کلی از بازی شاکی بودم ولی بعد از چند روز بازی کردن تازه متوجه شدم که با یه شاهکار ديگه طرف هستیم
تنها مشکلی که من دارم اینه که
نمیدونم توپهایی هوایی پشت دفاع رو چجوری در حال حرکت کنترل کنم و استارت بزنم
هرکار میکنم دفاع میاد و از پشت میرسه
خواهشا راهنمایی کنید؟
Sent from my MT15i using Tapatalk 2

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
چرا اینقدر بازیها پر گل میشه مثلا تا دقیقه 20 بازی3 بر 1 میشه و کلا بازی پر گل تموم میشه
و گل زدن راحت تر شده

پسر خوب بزار رو perfsional به بالا ببین گل میزنی یا میخوری پر گل پیشکش

---------- نوشته در 02:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:00 PM ارسال شده بود ----------

چند صفحه قبل کلی از بازی شاکی بودم ولی بعد از چند روز بازی کردن تازه متوجه شدم که با یه شاهکار ديگه طرف هستیم
تنها مشکلی که من دارم اینه که
نمیدونم توپهایی هوایی پشت دفاع رو چجوری در حال حرکت کنترل کنم و استارت بزنم
هرکار میکنم دفاع میاد و از پشت میرسه
خواهشا راهنمایی کنید؟
Sent from my MT15i using Tapatalk 2

این قابلیت جدید برای این نسخه اضافه شده و در نسخه های قبلی وجود نداشته .
توضیح اینکه وقتی توپ روی هواست میتونی با زدن دکمه های مختلف توپ رو با نقاط مختلفی از بدن استپ کنی و تصمیم با شماست که اگر مثلا به جای سینه جای دیگه رو انتخاب کنی به مشکل بر میخوری

---------- نوشته در 02:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:03 PM ارسال شده بود ----------

فقط جریان بازی تنده! که اینم شما بازی واقعی رو ببینی (بین تیم های شاخ) همینطوره!;;)

منم قبول دارم سرعت بازی در 2012 کم بود

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
سلام

بچه ها شما هفت شهر عشق و رفتین من هنوز اندر خم یک بازی فیفای درست رایت شده ام که هنگ نکنه تو رو خدا ادرس یا تلفن یا سایت فروشگاه مطمئن رو برام پ خ کنید

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
اره خیلی جریان بازی تنده
کجای دنیا بازی اینقدر سریعه
مثل فوتسال میشه گل زد.خیلی راحت تر شده
بمن که حال نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر