FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
منم حق رو به دوستان میدم در مورد پاسکاری غیر طبیعی تیمای ضعیف !
تو دمو این طوری نبود ... تو دمو بازیکنا توپ بیشتر لو میدادن بیشتر خطا میکردن ... ولی تو این یکی اصلا این طوری نیست ...
تو دمو یکم شوت سخت بود ...گل زدن واقعا سخت بود ...اگر یکم از شدت ـش کم میکردن واقعا خوب میشد ولی باز مثل فیفا 12 ـه ....
البته بد نیست ولی خُب اون طور طبیعی تر بود ....
در کل همه چیش خوبه نسبتا و نمره 9/10 رو بهش میدم

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
يه مشكلي پيش اومده من كه بارسا رو ميگريم وقتي تيم حريف از دروازه ميخواد شروع مجدد داشته باشه به طور اتفاقي هر بار يكي از دفاع هام كه دفاع راست و چپ باشن ميرن تا ١٨ قدم تك تنها . يه بار الوز ميره يه بار البا . براي شما هم اينطوريه ؟

كسي نبود :d ?

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
من امروز هرجا خواستم بخرم گفت اوردیم ولی مشکل داره فقط میتونی kick of رو بازی کنی!
عزیز من با چه زبونی باید بگن!!!اگه چند صحفه قبلو بخونی متوجه میشی
اگر میخوای هم کریرمد یا هر چیز دیگه رو بدونه مشکل بازی کنی فقط و فقط باید بری برنر مکس 100% رو تهیه کنی.حالا هر نوع دی وی دیه دیگه هم تهیه کنی بازم به مشکل بر میخوری!!!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دیشب تونستم بالاخره بازی رو بگیرم. :d:| بعد از اینکه چند دست بازی کردم رفتم سراغ CC و تیم هایی که درست کرده بودم رو دانلود کردم. ایران رو انتخاب کردم و با کره بازی کردم و 1-0 باختم. :d البته چند بار هم رحمتی نجاتمون داد ولی بالاخره نتیجه آبرومندانه ای گرفتیم. :d چند تا عکس هم گرفتم:

اینم برای تراختور: :d (2-0 بردم. :d)

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
دیشب تونستم بالاخره بازی رو بگیرم. :d:| بعد از اینکه چند دست بازی کردم رفتم سراغ CC و تیم هایی که درست کرده بودم رو دانلود کردم. ایران رو انتخاب کردم و با کره بازی کردم و 1-0 باختم. :d البته چند بار هم رحمتی نجاتمون داد ولی بالاخره نتیجه آبرومندانه ای گرفتیم. :d چند تا عکس هم گرفتم:

اینم برای تراختور: :d (2-0 بردم. :d)

میشه یه توضیح راجع به این cc وتیمهای ایرانی و.... بدی؟؟
ممنون

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
میشه یه توضیح راجع به این cc وتیمهای ایرانی و.... بدی؟؟
ممنون

CC ادیتور آنلاینی هستش که EA برای فیفا تهیه کرده و میتونید اونجا تیم, تورنمنت و بازیکن بسازید و پس از اینکه بوکمارکش کردید تو کنسول دانلودش کنید و ازش استفاده بکنید. برای اینکار اول به این آدرس برید:
http://www.ea.com/uk/football/creation-centre
پس از اینکه log-in کردید از قسمت جستجوش تیمهایی که میخواید رو جستجو بکنید و انتخابش بکنید. البته سرچش یکم مشکل داره و بعضی وقتها نتیجه ای نمیاره که با چند بار تکرار سرچ بالاخره نتایج رو نشون میده.
تو قسمت سرچ تیمها اگه HDV7 رو وارد بکنید و جستجو بکنید میتونید از تیمهایی که من ساختم استفاده بکنید. ;)
اگه بازم سوالی دارید در خدمتم.

x_yashar_x

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
آپدیت FIFA 13

سلام خدمت همه زحمت کشان.آقا من Microsoft Xbox 360 Slim 250GB دارم و تا حالا FIFA بازی نکردم و فقط PES باز هستم. البته نسخه های 2006 2005 فیفا رو روی PC بازی میکردم که از اون موقع دیگه خداحافظی کردم با فیفا !!!
میخواستم بدونم که:

1- FIFA 13 چه برتریهایی نسبت به PES 2013 داره ؟؟؟
2- آیا FIFA 13 هم مثل نسخه های PES 2013 و PES 2012 و PES 2011 مشکله ناقص بودن پیراهنه تیم ها و لوگو و به روز نبودن رو داره ؟؟؟
3- آیا واسه FIFA 13 آپدیتی عرضه میشه واسه بروز کردنش ؟؟؟
4- آپدیت کردن نسخه PC FIFA 13 و PES 2013 PC (کامپیوتر) خیلی راحته و با دانلود کردن یه Patch سریع به روز میشن ! اما واسه مایی که Xbox 360 داریم چه جوری میشه به روزش کنیم ؟؟؟ مشکله اصلی همه افراد اینه و به نماینده همه این سوالات رو مطرح کردم. لطفا" راهکار بفرمایید
با تشکر...

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام خدمت همه زحمت کشان.آقا من Microsoft Xbox 360 Slim 250GB دارم و تا حالا FIFA بازی نکردم و فقط PES باز هستم. البته نسخه های 2006 2005 فیفا رو روی PC بازی میکردم که از اون موقع دیگه خداحافظی کردم با فیفا !!!
میخواستم بدونم که:

2- آیا FIFA 13 هم مثل نسخه های PES 2013 و PES 2012 و PES 2011 مشکله ناقص بودن پیراهنه تیم ها و لوگو و به روز نبودن رو داره ؟؟؟
4- آپدیت کردن نسخه PC FIFA 13 و PES 2013 PC (کامپیوتر) خیلی راحته و با دانلود کردن یه Patch سریع به روز میشن ! اما واسه مایی که Xbox 360 داریم چه جوری میشه به روزش کنیم ؟؟؟ مشکله اصلی همه افراد اینه و به نماینده همه این سوالات رو مطرح کردم. لطفا" راهکار بفرمایید
با تشکر...

1-برتری هاش خیلین نمیشه نام برد.
2-نه به روزه همه چیزش.لایسنس همه چی رو داره.حتی لیگ های دسته دوم و سوم و...
3-بلی.اگر به لایو وصل باشی اپدیت میشه.
4-باید به لایو وصل باشید.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
میخواستم بدونم که:

با تشکر...

1-در این مورد باید بگم fifa خیلی برتر از pes هستش از هر نظری بگی برتره . هیچ موقع هم به فیفا نخواهد رسید در حال حاضر فیفا بهترین شبیه ساز فوتباله.
2--فیفا هیچ موقع مشکل ناقص بودن پیراهن و لوگو نداشته و همیشه همه چیزش لایسنس شده بوده اما pes ........ :)) مطمئنی تا حالا فیفا بازی کردی؟؟!:d
3-بله عرضه میشه.
4-به روز کردن ترکیب تیم ها و نقل و انتقالات خیلی راحته .اگه به لایو وصل باشی براحتی میتونه ظرف 1 دقیقه آپدیتش کنی.
موفق باشی;)

آخرین ویرایش:

Sarukhan

کاربر سایت
Sep 9, 2009
62
جان :o ؟
تیم های درجه دو و سه مانند بارسلونا :o ؟
منظورم اینه که سبک بازی همه ی تیم ها شبیه بارسلونا شده، همه شون به سرعت و بدون کمترین درصد خطایی پاسکاری می کنن
یک نکته ی دیگه هم اینکه cpu به راحتی بازیکن های شما رو بدون حرکات نمایشی و دریبلینگ دریبل می کنه، یعنی فقط با چپ و راست کردن توپ بازیکن های شما رو جا می زاره، یه جورایی شبیه pes شده
واقعا گرفتن توپ از cpu کار بسیار دشواری شده
انیمیشن هایی که پیش از تعویض نشون میده، همونی که روی بازیکنی که می خواد تعویض بشه زوم می کنه واقعا ازار دهنده ست، هم زمان نشون دادن بازیکن خیلی زیاده و هم اینکه نمیشه اون صحنه رو با زدن دکمه رد کرد و مجبورید تا اخر نگاه کنید
(توی کرییر مود اشکان دژاگه رو بخرید، بازیش عالیه، مخصوصا شوت های راه دورش)

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
خب ما هم امروز با رفقا یه سه دست بازی کردیم... زدیم ترکوندیمشون (<{Altair}> :d) خیلی حال داد ! :d.. چند تا چیز خیلی نظرم رو جلب کرد:
ضربه آزاداش خیلی خوب شده و انواع و اقسام حرکات رو با دیوار دفاعی و کسی که میخواد شوت بزنه میتونی انجام بدی.
یه صحنه روی ریبری خطا شد، توپ افتاد اونطرف تر بعد روبن توپ رو پاس داد به ریبری که سریع بازی رو شروع کنه.. خیلی حال کردم.
یه صحنه دیگه هم توپ رفت بیرون، اشلی کول توپ رو با دست انداخت واسه تورس که تورس توپ رو پرتاب کنه.. اینم خیلی باحال بود..
نکته قابل توجه دیگه لباس چسبان روبن بود.... خیلی باحال بود!!! کفیدم :d...
فقط بعضی از اورال های بازیکنا خیلی رو مخ راه میره .... توی آپدیت باید درست کنن :|. چند تا از اورال ها که خیلی منو آزار داد :
چک -> 84
تری -> 84
کیهیل و لوئیز -> 79 !!! :| لمپارد هم 83....!
کلا چلسی رو بیخیال شدن !!! البته ماتا و هازارد رو خیلی خوب ساختن !
راستی قیافه ماتا هم وحشتناک شبیه خودش بود !!
استپ هم واقعی تر شده ولی خب چون اولین سال هست، یکم باگ داره که امیدوارم سال بعد درست بشه !

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
این first touch control خیلی رو اعصابه.راهی برای استپش هست یا فقط به بازیکنش بستگی داره؟آخه من چند دستی آنلاین هم زدم همه همین مشکلو داشتن.درصد اشتباه بازیکنها تو بازی خیلی بالا رفته یه جوراای آدم گیج میزنه تو بازی هی باید دور خودمون بچرخیم.مثلا طرف رئال بود یه پاس ساده رو به عقب داد کاسیاس همچین استپش کرد که 10 متر توپ فاصله گرفت از پاش, افتاد زیر پای من زرتی زدم تو گل.آخه بازیکنهایی مثل اینیستا که در واقعیت اگه پاس 60 متری هم بهشون بدی مثل کیک کنترلش میکنن چطوری از فاصله نزدیک نمی تونه یه توپ ساده رو درست استپ کنه؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
این first touch control خیلی رو اعصابه.راهی برای استپش هست یا فقط به بازیکنش بستگی داره؟آخه من چند دستی آنلاین هم زدم همه همین مشکلو داشتن.درصد اشتباه بازیکنها تو بازی خیلی بالا رفته یه جوراای آدم گیج میزنه تو بازی هی باید دور خودمون بچرخیم.مثلا طرف رئال بود یه پاس ساده رو به عقب داد کاسیاس همچین استپش کرد که 10 متر توپ فاصله گرفت از پاش, افتاد زیر پای من زرتی زدم تو گل.آخه بازیکنهایی مثل اینیستا که در واقعیت اگه پاس 60 متری هم بهشون بدی مثل کیک کنترلش میکنن چطوری از فاصله نزدیک نمی تونه یه توپ ساده رو درست استپ کنه؟

ای بابا اقا حمید همون این مشکل را دازیم به نظر من باید باهاش بسازیم تا فبفا 2014 بیاد درستش کنن

---------- نوشته در 02:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:34 PM ارسال شده بود ----------

اقا من سوال دارم بازم
توی قسمت setting / visual / این یعنی چی : otp gamertag indicator : fade
همینطور اینکه جایی نیست تعداد ذخیره ها را بیشتر کرد
و اینکه دز قسمت skill games رسیدم به lob pass 2/8 قسمت gold دروازه جلومه نمیدونم باید چی کار کنم
مرسی اگر جواب بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر