FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
بعد از چند بازی بسیار ناراحت شدم اول اینکه همه ی بازیکنای بالای 80 اگه قدرت شوت با پای مخافشون 1 ستاره هم باشه فرقی نمیکنه مثل پای تخصصی شوت میزنه و دوم با بارسا بازی داشتم درجه سختی legendry بازی هم 5 دقیقه 10 گل به ثمر رسید و 6 بر 4 بردم علاوه بر این توپ رو که به کریس میدادم مثل سامول اتوو تو pes 2009 همه رو دریبل میزد و راحت گل مخصوصا بغل پا و سوم تو کریرمد تو نیم فصل شدم مربی کامرون و تا آخر فصل فقط دوستانه بازی میکردم به عنوان مربی ملی و به احتمال زیاد از تورنمنت های ملی خبری نیست.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
ما یه سوال پرسیدیم کسی جواب درست و حسابی بهمون نداد
بعد از گل زدن و موقع خوشحالی ، زاویه دوربین تغییر نمیکنه :(
تنظیمات خاصی داره که درست شه یا برم یه نسخه ی دیگه بگیرم ؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
برید با نیوکاسل بازی کنید یه بازیکن داره به اسم BA از مسی و رونالدو بیشتر اشکتون در میاره :biggrin1:
تو واقعیت هم این مردک با اون سیسه پدر همه رو درآوردن:D

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
ما یه سوال پرسیدیم کسی جواب درست و حسابی بهمون نداد
بعد از گل زدن و موقع خوشحالی ، زاویه دوربین تغییر نمیکنه :(
تنظیمات خاصی داره که درست شه یا برم یه نسخه ی دیگه بگیرم ؟

منم اول فکر میکردم مشکل از بازیه اما تو فیفا 13 دیگه شادی بعد از گل بازیکنان از نزدیک نشون داده نمیشه و هیچ تنظیماتی هم نداره که انجام بدی.
خیالت راحت مشکلی نیست

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
جان :o ؟
تیم های درجه دو و سه مانند بارسلونا :o ؟

متعصفانه دقیقا همینطوره من چند بازی با منچسترسیتی مقابل تیم های دسته 1و2 و حتی یبار با یه تیم یک ستاره از باشگاه های عربستان بازی داشتم اصلا نمیشود توپو ازشون گرفت درسته مثل 12 نیست اما بازم تیکی تاکا میکنن.
اصلا توپو از دست نمیدن و حفظ توپشون عالی شده و هر پاسیو راحت استوپ میکنن حتی آشغال ترین بازیکنا .جوری پاس های سریع میدادن که دهنم وا مونده بود.
داور هم که قربونش برم دیگه واسه من خطا نمیگیره فقط به نفع تیم حریف خطا میگیره. دفاع تیمم که شده مثل اتوبان بازیکنایی به سرعت داغون راحت میاد دفاع هامو جا میذارن.
راستی دیگه داور اگه ضربه ایستگاهی بشه و دفاع بیاد جلو بهشون کارت زرد نمیده؟؟
در کل نمره من 9 هستش.بازی با همه مشکلات بسیار اعتیاد آور شده.
دوستانی که آنلاین بازی میکنن بگن چطوری میشه استوک هایی که میخری ازشون استفاده کنی؟یعنی هیچ کس نمیدونه؟
من هر موقع از بازی میاد بیرون میرم تو profile manager تعداد بازی ها و گل ها و درصد بردها سیو نشده؟ مگه اتو سیو نداره؟ باید خودم سیوش کنم؟
ممنون میشم جواب بدین؟!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یعنی custom tactics اصلا تغییر نمیدی؟؟؟؟من زیاد ازش سر در نمیارم تو 12 شانسی یه تاکتیک گذاشتم جواب داد.
پس تو که میگی دقیقا مثل تاکتیک بارسا بازی میکنی و سعی میکنی تاکتیکو عین واقعیت بزاری کجا این تاکتیکو تغییر میدی و اعمال میکنی؟ میشه یه توضیح کامل بدی؟؟؟؟
من تو حمله زیاد مشکل ندارم بیشتر تو دفاع کردن مشکل دارم خیلی راحت تیم حریف بهم گل میزنه.اینم یه راهنمایی بکن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه اصلا تو قسمتش نرفتم تا حالا:D
من هیچ تاکتیکی رو تغییر نمی‌دم! سعی می‌کنم نوع بازیم مثل بارسا باشه! یعنی همش پاس کاری می‌کنم و به پشت محوطه جریمه می‌رسم، اونجا هم به پاس کاری هام ادامه می‌دم تا بالاخره یه جا برای نفوذ پیدا کنم و بتونم موقعیت گیر بیارم!
تو دفاع هم سعی کن اصلا با هیچ کدوم از دفاع های وسط و کناری جلو نری! برای اینکه بهتر دفاع کنی از نظر من با هافبک دفاعی بازی کن و سعی کن اون رو هم جلو نکشی!!!

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
گفتم یه چند تا عکس از روز فروش بازی بذارم
76179355019969663331.jpg

18828260073384057934.jpg

10186747683859716755.jpg

36612222328254288355.jpg

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
سلام.
من با این tactical defending بدجوری مشکل دارم.:d
توی season match ملت تا وقتی که دستشونو روی RT نزارن نمیشه توپو ازشون گرفت:d و همینجوری کل تیمو دریبل میزنن توی fifa 12 هم این مشکلو داشتم کسی میدونه چجوری میشه این مشکلو حل کرد؟؟؟

نبوووود؟؟؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر