FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
به نظرتون بهترین تاکتیک توی custom tactics چیه .من هنوز نتونستم تاکتیک خوبیو پیدا کنم کسی هست یه تاکتیک موفق بهم معرفی کنه؟؟؟

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
بچه ها بهترین تنظیمات برای cpu که با کامپیوتر بازی کنی و فوتبال واقعی داشنه باشیم چیه؟ الان همشون رو 50 تنظیمه رو چند بگذارم خوب بشه مثلاً در صد پاس اشتباه بیشتر بشه و اونها بتونن شوت بیشتری بزنن ممنون

mamad7

کاربر سایت
Sep 25, 2012
68
نام
محمد
دوستان چندتا سوال داشتم .
توی قسمت گیم مود قبل از اینکه وارد بازی بشیم . یه گزینه به نام pitch pattern هست . این گزینه مربوط به چی میشه ؟
یه قسمت هم هست به نام pitch wear که من اونو میزرام رو مدییوم . حالت دیفالتش چیه ؟
دریبل زنی هم کجای بازی آموزش میده ؟
ممنون
pitch pattern=مدل چمن مثل 4 خونه - راه راه - دوار
pitch wear =(پوشش چمن) کوتاه و بلند بودن چمنه که هر چی چمن بلند تر باشه سرعت بازی هم کمتر می شه

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi
اقا سلام
یه مشکله عجیبه واسه من :d
میخوام free kick بزنم بعد میخوام یکی دیگه بیاد کنارم بازی فریز میکنه هنگ میکنه اینا
بعد میرم league status رو چک کنم بازی اینا کار میکنه :d A رو میزنم advanced نمیکنه کلید home اینا همه کار میکنه ولی نه میتونم برگردم اینا باری burn max هست :d

13712000

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,787
نام
محمد
دمتون گرم که جواب دادید .
دریبل زدن رو توی خود بازی آموزش میده ؟
من وقتی وضعیت چمن رو روی حالت high میگذارم سرعت بازی خیلی زیاد میشه . دیگه نمیشه توپو بگیری . باید وایستی تا خودش توپو از دست بده .

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
این قسمتی که میتونی لباس قدیمی تیم ها و استوک ها و حرکات بعد گل و ....... بخری پولشو از کجا باید بدست بیاریم؟ این استوک ها که میخریم چجوری باید ازش استفاده کرد ؟؟؟ هرکی میدونه یه راهنمایی بکنه؟
هر سوالی میپرسم جوابی نمیگیرم؟؟

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
این قسمتی که میتونی لباس قدیمی تیم ها و استوک ها و حرکات بعد گل و ....... بخری پولشو از کجا باید بدست بیاریم؟ این استوک ها که میخریم چجوری باید ازش استفاده کرد ؟؟؟ هرکی میدونه یه راهنمایی بکنه؟
هر سوالی میپرسم جوابی نمیگیرم؟؟
باید انلاین بازی کنی .بعد هر بازی یه مقدار سکه می گیری.باهاشون می تونی خرید کنی انلاین .

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
بچه ها بهترین تنظیمات برای cpu که با کامپیوتر بازی کنی و فوتبال واقعی داشنه باشیم چیه؟ الان همشون رو 50 تنظیمه رو چند بگذارم خوب بشه مثلاً در صد پاس اشتباه بیشتر بشه و اونها بتونن شوت بیشتری بزنن ممنون
آقا میخوایم بازی کنیما جواببدین لطفاً

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آقا میخوایم بازی کنیما جواببدین لطفاً
تنظیمات دیفالت بازی فوق العاده بالانس شده و طبیعی ـه!
دوستان من همیشه تو فیفا 12 روی لجندری راحت بازیامو با گل های زیاد میبردم اما تو فیفا 13 اصلا نمیتونم خوب کار کنم.
من منچسترسیتی ور میدارم اما بیشتر وقت ها میبازم. حتی از تیم های دسته 1 و2 .نمیدونم چی شده که اینجوری شده . هم گل زدن سخت شده و هم حفظ توپ و مخصوصا دفاع کردن دیگه خیلی سخت شده همش گل میزنن.
من دمو فیفا 13 راحت تر بازی میکردم و دفاع میکردم و حمله میکردم گل میزدم اما الان خیلی سخت شده.
به نظرتون بازی سخت شده یا من بازیم افت کرده؟؟؟:(
بازیت افت کرده:D
من با بارسا جلو رئال خیلی سخت می‌برم و بعضا می‌بازم ولی مثلا تو CM با گرانادا بازی داشتم 0-4 بردم:D
به نظرتون بهترین تاکتیک توی custom tactics چیه .من هنوز نتونستم تاکتیک خوبیو پیدا کنم کسی هست یه تاکتیک موفق بهم معرفی کنه؟؟؟
نگاه کن ببین منچستر سیتی تو واقعیت چحوری بازی می‌کنه!
من با بارسا که می‌رم دقیقا مثل خودشون تو واقعیت بازی می‌کنم! تاکتیک و... رو سعی می‌کنم عین واقعیت بذارم!
Custom T هم تغییر ندادم!!!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
چک تو این نسخه فوق العاده شده هر بازی بهترین بازیکن میشه :> . نور پردازی تو روز هم فوق العاده عالیه به خصوص ساعت 4 یا 4:30 ...
کاسیاسش که دیگه اشک آدمو در میاره:D:|
من با چلسی بازی کردم دهنم سرویــــــس شد تا دفاع رو رد کنم برسم به دروازه بعد که با بدبختی رسیدم، چک نمی‌ذاشت گل بزنم:D:|

---------- نوشته در 09:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:13 PM ارسال شده بود ----------

چرا تو این نسخه این قدر من کرنر گل می خورم؟:D
اصلا این ژکو که میاد برای کرنر من باید دسته رو ول کنم تا گلش رو بزنه :D
دروازه بان رو به هیچ وجه بیرون نکش و برای هد زدن هم حتما آخرین لحظه دکمه رو بزن!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
من توی کریر مد من یونایتدم.توی بازی های لیگ هی می بازم اما توی کاپ ها میبرم. عجب گیری کردیم.الان بعد از سال ها یه درجه سخت کردم بازی رو که یکم پیشرفت کنم که پیشرفتم کردم ولی دقیقه ی نود میام گل میخورم.یا بالعکس.:|

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
امروز نیوکاسل تو الدترافورد دهن ما رو سرویس کرد :D
10 تا شوت داشتم 7 تا تو چارچوب اما دروزاه بانش واکاشی زوما شده بود. از اون ور هم میومدند کرنر گل می کردند :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر