FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من با RT تا یک گوشه میرم و سانتر میکنم. بعدش RT رو ول میکنم و LT رو میگیرم و با B شوت میکنم ولی خیلی شانسی گل میشه. راهش همینه یا من یه جایی رو اشتباه میکنم؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان وقتی یک گل میزنیم یا خطایی میکنیم یا تعویض میکنیم که از نزدیک دوربین نشون میده Replay مثلا گلمون رو چمن ها برجسته نیستن. این مشکل از چیه؟ چرا اینطوریه؟ از کنسول منه یا بازی؟

کسی نیست یعنی؟ این همه بازی میکنید جواب این چیزی نیست که.

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
نوشته شده توسط The Eagle;2252023[/COLOR:
دوستان وقتی یک گل میزنیم یا خطایی میکنیم یا تعویض میکنیم که از نزدیک دوربین نشون میده Replay مثلا گلمون رو چمن ها برجسته نیستن. این مشکل از چیه؟ چرا اینطوریه؟ از کنسول منه یا بازی؟

کسی نیست یعنی؟ این همه بازی میکنید جواب این چیزی نیست که.
منظورتونو درست متوجه نمیشم.اگر منظورتون چمن ها زیاد جالب نیست شاید با HDMI مشکل حل شه

Last edited by a moderator:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
منظورتونو درست متوجه نمیشم.اگر منظورتون چمن ها زیاد جالب نیست شاید با HDMI مشکل حل شه

منظورم این هستش که از یه نمای نزدیک به چمن ها که نگاه میکنیم چمن ها برجسته نیستش مثله تریلر ها و.... و باید خیلی زوم کنی تا برجسته دیده شه.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
دوستان اینجا بازیه فیفا 13 برنرمکس نمیفروشن . فقط خودم دانلود میکنم و فقط هم بلدم به صورت 97% رایت کنم . مشکلم اینه که شما دارید میگید که فقط با برنرمکس بازی گیر نمیکنه . من هم چیزی از رایت کردن بازی به صورت برنرمکس نمیدونم . لطفا اگر میشه ساده ترین راه برای رایت به صورت برنرمکس رو برام توضیح بدید .

خطاب به شما و هم بقیه که با تمام پاک کردن پستها هنوز هم به جای سوال درمورد خود بازی، درمورد رایت و داونلود اون صحبت میکنید، اگر مشکل سوادی ندارید، یه نگاهی به عنوان تاپیک بندازید و بعد با توجه به اون پست بدید.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
من با RT تا یک گوشه میرم و سانتر میکنم. بعدش RT رو ول میکنم و LT رو میگیرم و با B شوت میکنم ولی خیلی شانسی گل میشه. راهش همینه یا من یه جایی رو اشتباه میکنم؟
راهش همینه!
اگه تیمت سر زن داشته باشه و کسی که سانتر میکنه خوب سانتر کنه احتمال گل زدن بیشتره!
البته میتونی سانتر رو به صورت اتوماتیک بکنی که اونجوری یه ویژگی هایی داره یه معایبی!ولی اونجوری سر بیشتر میشه گل زد!اما در مواقعی که مثلا با سانتر میخوای یه بازی کنی که تو موقعیت خوبی هست توپ بهش برسه یکم بد سانتر میکنه!

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
من الآن میخوام برم 97% رو بخرم ...
میخواستم بدونم اگه بریزم رو هارد و با آهنگ بازی کنم مشکلی پیش نمیاد ؟
اگه میشه سریع جواب بدید ...

تو کریر مود اگر بری بعد یه مدت ارور میده و کنسولت ریست میشه.این مشکل در بازی غیر کریر هم ممکنه پیش بیاد ولی خیلی کم.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من 97% گرفتم و بدون مشکل، 5-4 ساعت کریر مد رو رفتم و هیچ اتفاقی نیوفتاد!
بازی دوستانه هم تقریبا 8 ساعت بازی کردم و مشکلی پیش نیومد!
========
اون چیزی که گفتم ربطی به لیست بازیکن ها برای CL نداشت:D
نوشته بود بازیکن های زیر (تقریبا کل تیمم بودن:|:D) به خاطر بازی های ملی از 10/5 تا 10/10 مورد دسترسی نیستند!
کف کردم رسما:D

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
من نمیدونم شما دکمه هارو چطور تنظیم کردین شایدم همون حالت اورجینال بازی میکنید.
من دکمه هارو جاشون تغییر میدم(اخه از بچگی pes بازی میکردم رو اون حالت عادت داشتم از فیفا 07 دکمه هارو بر اساس بازی pes میچینم)
اگر شما از دکمه هایه ارجینال استفاده میکنی rt باید سرعت باشه lt استپ b شوته .من تا به حال از این روش برایه سانترایه سرعتی استفاده نمیکنم من اتفاقا دستم از رویه همه دکمه ها بر میدارم بعد b (سانتر) بنا به مسافتی که نوک حمله قرار داره قدرت سانتر تنظیم میکنم همیشه هم قبله سانتر بازیکن به سمت داخل متمایل میکنم که سانترش یخورده عقب مهاجمم بفرسته بعد بلافاصله ls بازیکن تنظیم میکنم x هد میزنم شانس داشته باشم توگل نداشته باشم دروازبان میگیره من همیشه انطوری سانتر میکنم.
اما ضربات کرنر فرق میکنه تقریبا همین کاری که شما میگید میکنم اما با دکمه هایه متفاوت تو ضربات کرنر این روش خیلی جواب میده اما تو جریان بازی روش خودم فکر کنم بهتره چون وقت نمیشه همه این کارارو انجام داد اخه من همیشه ضد حمله میزنم باید سریع باشم

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام!

ببخشید که پستم اسپمه اما نمیدونسم کجا غیر ازینجا باید مطرحش کنم. این چیز پی انو نمیتونم شیر کنم بنابراین نمیتونم آنلاین پسو بخرم.
یه نفر لطف میکنه یوزر پس اکانتمو بش بدم برام بخره؟

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
آقا یه سوال! تو fifa 12 تو قسمت player اورالت حتی اگه 50 هم بود فیکس تیم میشدی! اونم تیمای بزرگ! و فقط با مصدومیت و محرومیت تعویض میشد که این خیلی بد بود. این مشکل حل شده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر