FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اینو یکی جواب بده .ممنون

ضمنا بچه ها من بخش کریر مود که به صورت بازیکن هستی رو هم جداگانه شروع کردم یه بازیکن ساختم رفتم توی تیم منچستر یونایتد بعد سریع منو ترانسفر کردن به یک تیم دسته سومی انگلیس به صورت قرضی. یه سوال داشتم:
خواستم بدونم توی این بخش، مربی تیم همیشه ما رو فیکس میذاره و تعویض نمی کنه؟6 بازی پشت سر هم فیکس بودم و حتی یک دقیقه هم تعویضم نکرد.آخه اینطوری خیلی کسل کنندست

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان من تا حالا دو نسخه از فیفا 13 رو گرفتم هر دو بعد از چند دقیقه از بازی خارج میشن! بازی حتما باید برنر مکس باشه! بعد من بازی رو آپدیت هم کردم دستگاهم هم lt3 بود ولی اتفاقی براش نیوفتاد!!!
کلا چی کنم بتون فیفا 13 رو بدون مشکل بازی کنم! (چون برنر مکس تو شهر ما گیر نمیاد یه سایت معرفی کنید که برنر مکس بفروشه و قیمت هاش هم ارزون باشه)

شما باید برنر مکس بخری.چاره ی دیگه ای نداره.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
وقتی خوب بازی کنی تعویض نمیکنه
البته اگر میخوای تعویض کنه کنترل همه بازیکنا رو به دست بگیر(مثل بازی معمولی) این طوری نمره ـت میاد پاینن تعویض میکنه

خب بالاخره بازیکن انرژی و توان خاصی داره! ینی اگه همینطور خوب بازی کنم اصلا نباید تعویض کنه؟!! راستی راه نداره از اول فصل که یک تیم خوبی رو مثل رئال انتخاب می کنیم ما رو ترنسفر نکنند به یه باشگاه مزخرف؟

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
بچه ها هر کی بازیو کامل بازی کرده از نظر خودش یه نمره از 10 بده ببینیم اوضاع چطوره؟!:):x
من بهش 9.5 میدم:x
چون تنها مشکلی که داره داوری تو محوطه هست , هر برخوردی اونجا انجام بشه پنالتی میگیره ولی بیرون محوطه انصافا داوری خیلی خوب شده
در ضمن کی میگه چلسی رو خوب درست کردن:والا به جز مهاجما که تو هر بازی 3-4 تا گل میزنم(ادن آزارد:x) باهاشون. مدافعانش سوتی هایی میدن که نگو+پیتر چک که بعضی توپای ساده رو فقط نگاه میکنه 4-5 میخورم:dالبته شاید هنوز راه نیوفتادم(کل دیروز فقط فیفا13 بازی کردم)
در مورد سختی بازی بگم من از وقتی یادمه فیفا بازی کردم روی legendry بوده و هست و خواهد بود ولی امسال نسبت به گذشته واقعا سخت تر شده که همین باعث بهتر شدن بازی میشه

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
خب بالاخره بازیکن انرژی و توان خاصی داره! ینی اگه همینطور خوب بازی کنم اصلا نباید تعویض کنه؟!! راستی راه نداره از اول فصل که یک تیم خوبی رو مثل رئال انتخاب می کنیم ما رو ترنسفر نکنند به یه باشگاه مزخرف؟
نمیشه ... با اورآل 60 کجا میخوای بازی کنی؟
مکن یه فصل بازی کردم تو یه تیم دسته یکی انگلیسی اومدم آرسنال با اورآل 69 الان باز فرستاد منو یه تیم دیگه ...
هوش مصنوعی هم تیمی ها واقعا افتظاح ـه ... احساس میکنه آدم داره تو پارالمپیک بازی میکنه ....

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان وقتی یک گل میزنیم یا خطایی میکنیم یا تعویض میکنیم که از نزدیک دوربین نشون میده Replay مثلا گلمون رو چمن ها برجسته نیستن. این مشکل از چیه؟ چرا اینطوریه؟ از کنسول منه یا بازی؟

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
کسی player رو بازی کرده؟
اگه مثل قبلی ها مزخرفه و پاس دست نمیدند و مشنگ بازی در میارند بازی نکنم؟!!!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
کسی player رو بازی کرده؟
اگه مثل قبلی ها مزخرفه و پاس دست نمیدند و مشنگ بازی در میارند بازی نکنم؟!!!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
مثل قبل ـه ولی اورآل ها زودتر رشد میکنه ...مثلا من تو فصل با اور آل 60 شروع کردم الان 69 ام ... فصل بعد احتمالا 75 اینا بشم ....
مثلا برای هر تعداد پاس هر تعداد شوت تو چار چوب و ... یه دونه اضافه میکنه به اورآل ـت که در نهایت اگر همه رو انجام بدی میره بالای 90 هرچند خیلی طول میکشه ...
اصل فیفا به پلیر ـه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر