FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120
9/5 ................چون گیم اسپات به فیفا 10و11و12 رتبه 9 رو داده بود خداییش فیفا 13 نیم نمره پیشرفت داشته ولی 10 حقش نیست اصرار نکنین چونه هم نزنین به خدا بیشتر ازین برا ما نمی صرفه:d

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
يه مشكلي پيش اومده من كه بارسا رو ميگريم وقتي تيم حريف از دروازه ميخواد شروع مجدد داشته باشه به طور اتفاقي هر بار يكي از دفاع هام كه دفاع راست و چپ باشن ميرن تا ١٨ قدم تك تنها . يه بار الوز ميره يه بار البا . براي شما هم اينطوريه ؟

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
يه مشكلي پيش اومده من كه بارسا رو ميگريم وقتي تيم حريف از دروازه ميخواد شروع مجدد داشته باشه به طور اتفاقي هر بار يكي از دفاع هام كه دفاع راست و چپ باشن ميرن تا ١٨ قدم تك تنها . يه بار الوز ميره يه بار البا . براي شما هم اينطوريه ؟

بله برای منم اتفاق افتاده>

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا یک سوال من نمیدونم این قسمت کینکتو کجای بازی استفاده کنم البته میدونم که از طریق صدا هست اما کجا باید بگم که تعویض کنه اصلا میخواهم فورمیشن را عوض کنم بگم چی ؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستانی که کریز مود رو شروع کردند جواب بدن

من شنیده بودم در حین بازی مربی رو نشون میده مثل فیفا جام جهانی اما واسه من چرا نشون نمیده؟من دو سه ساعتی هست کریر مود رو شروع کردم و چنین چیزی ندیدم

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
دوستانی که کریز مود رو شروع کردند جواب بدن

من شنیده بودم در حین بازی مربی رو نشون میده مثل فیفا جام جهانی اما واسه من چرا نشون نمیده؟من دو سه ساعتی هست کریر مود رو شروع کردم و چنین چیزی ندیدم

کنار زمین نشونش می ده از دور که بالا پایین می پره نه مثل جام جهانی که بخواد صورتش رو نشون بده.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
کنار زمین نشونش می ده از دور که بالا پایین می پره نه مثل جام جهانی که بخواد صورتش رو نشون بده.

آها! ولی اونی که کنار زمینه که اصلا نمیشه بهش توجه کرد وگرنه بازی از دستمون خارج میشه:d

ضمنا بچه ها من بخش کریر مود که به صورت بازیکن هستی رو هم جداگانه شروع کردم یه بازیکن ساختم رفتم توی تیم منچستر یونایتد بعد سریع منو ترانسفر کردن به یک تیم دسته سومی انگلیس به صورت قرضی. یه سوال داشتم:
خواستم بدونم توی این بخش، مربی تیم همیشه ما رو فیکس میذاره و تعویض نمی کنه؟6 بازی پشت سر هم فیکس بودم و حتی یک دقیقه هم تعویضم نکرد.آخه اینطوری خیلی کسل کنندست

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دوستان من تا حالا دو نسخه از فیفا 13 رو گرفتم هر دو بعد از چند دقیقه از بازی خارج میشن! بازی حتما باید برنر مکس باشه! بعد من بازی رو آپدیت هم کردم دستگاهم هم lt3 بود ولی اتفاقی براش نیوفتاد!!!
کلا چی کنم بتون فیفا 13 رو بدون مشکل بازی کنم! (چون برنر مکس تو شهر ما گیر نمیاد یه سایت معرفی کنید که برنر مکس بفروشه و قیمت هاش هم ارزون باشه)

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خب بعد از 7 ساعت بازی کردن اومدم نظرم رو بگم:dالبته توضیح دادن براش خیلی سخته:d
اول از همه بازی واقعا اعتیادآوره و نمیتونمی رهاش بکنی:d
گیم پلی بازی فوق العاده نرم و روون شده.شوت زدن خوشبختانه خیلی سخت تر شده و مثل قبل نیست که اگه توپ پشت محوطه به کریم یا هیگی میرسید یعنی گل:dاستپ ها هم به واقعی تر شدن بازی کمک کرده و مغلوم نیست هرتوپ رو بازیکن شما به درستی استپ کنه.البته یکم قلق هم داره.
هوش مصنوعی بازی خیلی خیلی بهتر شده.من شخصا فیفا 12 رو به خاطر اینکه همه تیکی تاکا بازی میکردن زیاد آفلاین بازی نکردم ولی توی 13 هرتیمی سبک خاصی داره و مثل قبل نیست گرانادا بهتر از بارسا تیکی تاکا رو اجرا کنه.هوش دروازه بان ها و عکس العمل هاشون عالی شده.کاسیاس رو انگار روی تک تک جزئیات ـش کر کدن که اینقدر طبیعی شده:d
بخش کریر هم که حرف نداره.واثعا به تکامل خودش رسیده ولی اتنها مشکلش اینه که اتفاقات از قبل پیش بینی شده.موضوع قدرت بدنی یا لیگ قهرمانان توی کریر درست شده و حس اینکه مدیریت تیم در اختیارته رو کامل القا میکنه.
یه بخش جدیدی که برای آنلاین اضافه شده فروش گاهیه که براساس لول شما در فیفا یه سری آیتم مثل توپ,کفش,لباس های قدیمی تیم ها,حرکت گل و .... برای خرید میزاه که شما با سکه هایی که جمع میکنین(بعد از هر بازی آنلاین)میتونین اون ها رو بخرین.مثلا من 5 تا حرکت گل و لباس آرسنال در 1970 و لباس قدیمی آلمان رو خریدم.
بخش skill games برخلاف فکرم خیلی جالب در اومده و شدیدا اعیتاد آوره.
انیمیشن ها و منو و گرافیک هم پیشرفت خوبی داشتن.
در آخر هم به این اشاره کنم که از فیفا نباید دیگه توی این سنل انتظار انقلاب داشت و هرسال به نظرم نقاط ضعف حذف و قوت تقویت میشه.

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
دوستان من تا حالا دو نسخه از فیفا 13 رو گرفتم هر دو بعد از چند دقیقه از بازی خارج میشن! بازی حتما باید برنر مکس باشه! بعد من بازی رو آپدیت هم کردم دستگاهم هم lt3 بود ولی اتفاقی براش نیوفتاد!!!
کلا چی کنم بتون فیفا 13 رو بدون مشکل بازی کنم! (چون برنر مکس تو شهر ما گیر نمیاد یه سایت معرفی کنید که برنر مکس بفروشه و قیمت هاش هم ارزون باشه)
فکر کنم اگر بازی رو از رو هاردت پاک کنی اجرا شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر