FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
مریض نیستی آپدیت جدیدشو نصب نکردی!

---------- نوشته در 05:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:07 PM ارسال شده بود ----------

اینقدر کلاس نزار تا همین الان 13 ساعت اصلیشو بازی کردم :D

اپدیت جدید رو لینک میدی؟

zhako

کاربر سایت
Nov 26, 2011
42
بچه ها با ال تی 2 13599 میشه بازی کرد؟
میخوام دانلود کنم بازی رو حال ندارم ببرم واسه اپدیت....
اگه هم جاش اینجا نیس ببخشید

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
تاپیک رو به اف دادین:d
امروز 2-3 دست بازی کردم و یه سری هم به منوی کریر زدم.خیلی لامصب بازی اعتیاد آور شده و نمیشه ازش دل کند:d
کریر هم فوق العاده عالی شده.
هنوز نمیتونم چیزی بگم و بعدا توضیحات بهتری میدم:d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
جان عزیزتون یک لحظه دقت کنید ببینید چی میگم :D
بازی رو باید حتما Burnermax خریداری کنید تا با هیچ اروری مواجه نشید
بازی به صورت PNB یا 97% مشکل داره و اصلا روش حساب باز نکنید
اگر فریمور داشبورد 1557 نیست به محض قرار دادن ـش ازتون میخواد آپیدت کنید پس رو LT 2 جواب نمیده
بازی هم اگر واقعا برنرمکس باشه اصلا نباید اروری بده ...اونایی هم که خریدن به اسم برنرمکس ولی ارور داد مشکل داره بازی ـشون

24

کاربر سایت
Jan 1, 2009
84
نام
کسری
من طرفدار فیفام اما این سری خیلی ایراد داره...بزرگترین مشکلش داوریشه که فقط کافیه به بازیکن بخوری راحت پنالتی میده

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اقا من هر چی گشتم تو کریر چیزی واسه کشوری پیدا نکردم!!!!! اصن هستش؟؟؟؟؟؟؟
شما وقتی مربیگری رو انتخاب کنی اگر یک فصل نتایج خوب کسب کنی بهت پیشنهاد میدن که سرمربی گری یه تیم ملی رو هم قبول کن ...به صورت بالقوه نمیشه از اول تیم ملی انتخاب کرد

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
دیگه اسپم ها داره از حد خودش خارج میشه. لطفا دیگه کسی حرف از نوع دیسک و رایت و برنرمکس و این چیزا نزنه (تاپیک مخصوص داره خودش). همچنین پست هایی مثل "من دارم میرم سر کوچمون بازی رو بگیرم" یا "سفارش دادم 2 ساعت و 27 دقیقه دیگه میرسه" هم اسپمه و فقط وقت کسایی که اومدن درباره فیفا دو تا پست بخونن الکی گرفته میشه.
فقط درباره خود بازی صحبت بشه اینجا وگرنه متاسفانه مجبور میشم علاوه بر پاک کردن پستها، اخطار هم بدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر