LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

amirsoofi

کاربر سایت
May 4, 2011
56
سوال در مورد خرید بازی برنرمکس

سلام
از اعضای انجمن کسانی که در تهران هستن جایی رو برای خرید حضوری بازیهای برنرمکس سراغ دارند؟

ممنون

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
کسی هست درباره pes2013 بتونه منو راهنمایی کنه که چطور باید اجراش کنم؟
اولین بار ازم خواست تا آپدیت کنم کنسولمو yes که کردم اپدیت شد حالا که میزنم بره تو بازی یه ارور میده که the disk is unreadable

LT+3.0 داشتین ؟ یا ؟

Nasle88

کاربر سایت
May 27, 2009
97
نام
کمال
آقایون کسی هست درباره pes2013 بتونه منو راهنمایی کنه:x
من lt3 دارم میخوام pes13 بگیرم اگه برنر مکس نگیرم از طریق آهنگ اجرا کردن و بازی روی هارد نصب کردن که چندوقت پیش دوستان تاپیک زده بودن براش میشه جواب گرفت یانه؟ که ما6تومن هزینه نکنیم؟:d
سریع فقط جواب بدین برم بگیرم
راستی فیفا 13 xgd3 هست یانه؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
آقایون کسی هست درباره pes2013 بتونه منو راهنمایی کنه:x
من lt3 دارم میخوام pes13 بگیرم اگه برنر مکس نگیرم از طریق آهنگ اجرا کردن و بازی روی هارد نصب کردن که چندوقت پیش دوستان تاپیک زده بودن براش میشه جواب گرفت یانه؟ که ما6تومن هزینه نکنیم؟:d
سریع فقط جواب بدین برم بگیرم
راستی فیفا 13 xgd3 هست یانه؟

لایو نرو هر کاری میخای باهاش انجام بده ولی لایو میخایین برین باید برنرمکس بخرین .
بعد حتما XGD3 هستش رفیق .

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
می خواستم ببینم xgd3 با xgd2 تو این زمینه فرق داره یا نه؟
مثلا قبلا که فیفا لیک می شد می خریدم بعد که بازی عرضه می شد و وارد دیتا بیس abgx می شد خودم fix می کردم و باش می رفتم لایو.حالا برای xgd3 هم همین طوره یا اگه لیک شده باشه و برنر مکس باشه دیگه نیازی به fix نیست؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
میدونم میشه دوست عزیز.
فقط میخواستم بدونم ازاین طریقی که ماگفتیم بازم ازتو بازی میپره بیرون یانه یعنی کسی تست کرده میدونه یانه
مرسی:x

خب به نظر خودتون کسی که هزینه گلد و پویینت کرده ، پروفایل درست کرده و کلی بازی با اون پروفایلش داره ریسک میکنه ؟ ارزش نداره . کسی که لایو میره بهتره دو برابر قیمت معمولی بده و برنرمکس بگیره !
در ضمن ارزش داره برنرمکس بگیرید ، کیفیت و نرم نصب شدن و عمر کنسول و دیسک و بدون نگرانی و بدون مشکل بودن ارزش داره به نظر من !

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نسخه 97 درصد fifa 13 مشکل داره؟ چون همه جا نسخهخ برنر مکس دارن , بعد برنر مکس بازی در بخش career mode گیر میکنه؟ یا مشکل از خود نسخه بازیه قابل حل شدنه؟ شرمنده

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خب به نظر خودتون کسی که هزینه گلد و پویینت کرده ، پروفایل درست کرده و کلی بازی با اون پروفایلش داره ریسک میکنه ؟ ارزش نداره . کسی که لایو میره بهتره دو برابر قیمت معمولی بده و برنرمکس بگیره !
در ضمن ارزش داره برنرمکس بگیرید ، کیفیت و نرم نصب شدن و عمر کنسول و دیسک و بدون نگرانی و بدون مشکل بودن ارزش داره به نظر من !

دقیقا تایید میشه امید جان . چون کنسولشون بهتر میمونه .

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
سلام خدمت دوستان عزيز گيم باز
براي LT2 بازي جديد چيزي اومده فعلا نميتونم LT3 نصب كنم الانم هرچي مياد LT3 ميخاد
اساتيد يه ليستي يا سايتي كه بازيهاي LT2 رو مشخص كرده، معرفي و ما رو راهنمايي فرماييد آخرين بازي كه انجام دادم BATMAN ARKHAM CITY بودش، ببخشيد اگه درخواستمو توي تاپيك به اشتباه مطرح كردم
باتشكر
بچه ها كسي نميتونه راهنمايي كنه من چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
سلام

من بازی fifa 13 نسخه نوک رو دانلود کردم
به صورت برنر مکس رایت کردم 100 % رایت شد
ولی وریفای نکردم

توی همون اول بازی که عکس مسی و لوگوی FIFA 13 هست میگه Disk is Unreadabe

اشکال از رایته یا از ایمیج ؟