LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
باید از بازی ایمج بگیرید و ایمیج رو به پچ ال تی 2 تغییر بدید و دوباره رایت کنید . که توصیه نمی شه !

و هم اینکه رو جیتگ فرقی نمیکنه ، هر دو اجرا میشن !
خوب.یعنی من بازیرو بگیرم و بعد پچ lt2 کنم و دوباره رایتش کنم.بعد بازیرو بزارم.میگه آپدیت کن.بعدش من آپدیت کنم چی میشه؟

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
خوب.یعنی من بازیرو بگیرم و بعد پچ lt2 کنم و دوباره رایتش کنم.بعد بازیرو بزارم.میگه آپدیت کن.بعدش من آپدیت کنم چی میشه؟

بله بعد اپدیت داشبرد هم اونایی که برای ال تی 2 پچ کردید اجرا میشن . البته عرض کردم اصلا توصیه نمیکنم ، به نظر خودم بهتره با آپدیت به روز و نرمال پیش بریم !
چون ممکنه بعدا باعث بشه دوباره همون گیم هارو برای ال تی 3 بخریم ! مثلا اگه کسی تصمیم بگیره بره لایو !

---------- نوشته در 07:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:33 PM ارسال شده بود ----------

آقا یه سوال رنگ پشت دیسک های برنر مکس با 97 درصدی ها فرقی میکنه؟:D

خیر اصلا ربطی نداره ! هر کسی روی یه دیسک خامی که دوست داره میزنه و هر مدل و رنگی ممکن هست !

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
1.دیسک های برنر مکس هم ممکنه تو دستگاه فریز کنند؟:-/
2.دیسک های برنر اخطار The Disk is Unreadable رو هم ممکنه بدن؟:-/

آخرین ویرایش:

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
1.دیسک های برنر مکس هم ممکنه تو دستگاه فریز کنند؟:-/
2.دیسک های برنر اخطار The Disk is Unreadable رو هم ممکنه بدن؟:-/

1- خیر ! مگر در مواردی نادر که اونم کنسول خودش فریز میکنه و از بازی نیست !

2- خیر در حالت نرمان و نصب شده باشه بعد از سه چهار دقیقه که داخل بازی رفتید دیگه درایو استوپ میکنه و دیسک نمیچرخه . قبل از این مرحله باشه از گیم هست ولی بعدش باشه از طرف کنسول هست !

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
خیر در حالت نرمان و نصب شده باشه بعد از سه چهار دقیقه که داخل بازی رفتید دیگه درایو استوپ میکنه و دیسک نمیچرخه . قبل از این مرحله باشه از گیم هست ولی بعدش باشه از طرف کنسول هست !
خب من بازی رو روی هارد نصب نکردم ، وقتی تو فورزا4 خواستم یه پیست رو لود کنم یهو این اخطار رو داد و از بازی اومد بیرون، دوباره من وارد بازی شدم و همون پیست رو انتخاب کردم ولی دیگه اون اخطار رو نداد! خب این مشکل از چیه؟:D

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
خب من بازی رو روی هارد نصب نکردم ، وقتی تو فورزا4 خواستم یه پیست رو لود کنم یهو این اخطار رو داد و از بازی اومد بیرون، دوباره من وارد بازی شدم و همون پیست رو انتخاب کردم ولی دیگه اون اخطار رو نداد! خب این مشکل از چیه؟:D

بهتره نصب کنید تا ارور نگیرید و اصلا ببینید دیسک ایراد نداره و نصب کامل میشه !
مخصوصا فورزا 4 امکانش زیاده هی ارور بده اگه نصب نکنی ، اگه بخوای فورزا 4 رو بدون نصب اجرا کنی و ارور نگیری باید دیسک یک بازی با سرعت پایین روی دیسک ورباتیم اصل رایت بشه !

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
اگه من یه بازی 97 رو داشته باشم موقع نصبش رو هارد بهم ارور میده یا اینکه بازی ریخته میشه و هنگام اجرای بازی ارور میده؟:-/

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
اگه من یه بازی 97 رو داشته باشم موقع نصبش رو هارد بهم ارور میده یا اینکه بازی ریخته میشه و هنگام اجرای بازی ارور میده؟:-/
عزیز هر دو حالت ممکنه پیش بیاد !
بعضی از 97% ها نصب میشن و بعضیا نه مونده به رایت و در اومدنش !
و 97% رو اگه به هارد نصب کنی معمولا بعد از دو سه دقیقه میندازه بیرون و یا به طور ناجور کنسول رو خاموش میکنه !
اگه 97% استفاده میکنید بهتره نصب نشده اجرا و استفاده کنید .

tiesto_1313

کاربر سایت
Sep 21, 2012
1
کسی هست درباره pes2013 بتونه منو راهنمایی کنه که چطور باید اجراش کنم؟
اولین بار ازم خواست تا آپدیت کنم کنسولمو yes که کردم اپدیت شد حالا که میزنم بره تو بازی یه ارور میده که the disk is unreadable

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر