FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
جان من فقط برین قیافه کلاوس یان هانتلار رو ببینین، از خنده منفجر میشین!=))
پ.ن: تو بازی نه، عکسی که تو ترکیب اون بالا واسش گذاشتن:D
=))
یه چیزی تو مایه های عکس فرانک ریبری تو 12. یعنی من هر دفعه عکسشو میدیدم از خنده میز رو گاز میزدم. :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
دروگبا قراردادش با اون باشگاه چینی بهم خورد و فعلا تو هیچ تیمی نیست.برای همین جز بازیکن آزاد یا free agent حساب میشه.بنابراین ممکنه هر تیمی تو کریر مود بخردش.

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
شما بازي رو نصب بكنبعد يه اهنگ پلي كن برو تو منو اهنگ رو قطع كن مشكلت حله . برا منم همينطوري بود نصب كردم حل شد :d
آقا من در این مورد(همین که بازیو بریزی تو هارد بعد آهنگ بزاری،درست میشه)از یه نفر که کار بلد بود پرسیدم گفت که این کار واسه دستگاه ضرر داره!!
میگه به سیلندر هایه هاردت آسیب میرسونه!؟منم یکم ترسیدم!!!
میخواستم بدونم مشکلی داره یا نه؟!!

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
آقا من در این مورد(همین که بازیو بریزی تو هارد بعد آهنگ بزاری،درست میشه)از یه نفر که کار بلد بود پرسیدم گفت که این کار واسه دستگاه ضرر داره!!
میگه به سیلندر هایه هاردت آسیب میرسونه!؟منم یکم ترسیدم!!!
میخواستم بدونم مشکلی داره یا نه؟!!

مگه میخوای موشک هوا کنی که حرف از سیلندر میزنی.سیلندر کیلو چنده!دوستان به سوالات بالا که پرسیدم هم جواب بدید

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دروگبا قراردادش با اون باشگاه چینی بهم خورد و فعلا تو هیچ تیمی نیست.برای همین جز بازیکن آزاد یا free agent حساب میشه.بنابراین ممکنه هر تیمی تو کریر مود بخردش.

والا من هیچ جایی ندیدیم دروگبا قردادش با باشگاه چینی شانگهای شنهوآ فسخ شده باشه شما چطور میگی الان بازیکن آزاده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
بچه ها راستی مربی کنار زمین ایستاده میشه دیدش؟!:d:x
اصلا رو نیمکته ذخیره کار کردن؟!
تو فیفا 12 که هر چی که بیرونه زمین قرار داشت اصلا حرکتی نداشت!!!...درست کردن اینارو؟

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
بچه ها راستی مربی کنار زمین ایستاده میشه دیدش؟!:d:x
اصلا رو نیمکته ذخیره کار کردن؟!
تو فیفا 12 که هر چی که بیرونه زمین قرار داشت اصلا حرکتی نداشت!!!...درست کردن اینارو؟

اره ... خیلی با حاله علاوه بر این بازیکن ها هم اوخر نیمه اول و اواسط نیکه دوم میان گرم میکنن کلا همه چی خوبه..

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
اره ... خیلی با حاله علاوه بر این بازیکن ها هم اوخر نیمه اول و اواسط نیکه دوم میان گرم میکنن کلا همه چی خوبه..

آخ آخ آخ !!!
با این حرفت دیونه ترم کردی!!!!~x(:d
هنوز بازی بدستم نرسیده!!!!!!:x
اینطور که پیداست خدا رو شکر همه از بازی راضین!!!:x>:d<
EA امسال دیگه ترکوند!=d>
\:d/

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
بعضیها دیگه واقعآ شور این قضیه والدز رو در اوردن!!!
سر هر چی که بگین شرط میبندم والدز دروازبانیش از پیتر چک و جو هارت و رینا و... ضعیتره و بازی با پاش و پاسهاشه 85جش کرده،این از این...
چلسی هم که به حد کافی قویه!(یادتون نره دیگه دروگبا رو ندارین!)

به جای این بحث والدز یکی بگه این بازی رو از دانلودها dl بکنیم یا نه ممکنه نسخه اصلی نباشه!؟
و اینکه بعد از دانلود چطوری برای lt2 رایتش بکنم؟

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
یگه به سیلندر هایه هاردت آسیب میرسونه!؟منم یکم ترسیدم!!!
داداش احتمالا از سر باطری هاش باشه:dشما موتور رو بیار پایین،روغن هم چک کن درست می شه:dسیلندر چی چیه؟:d

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خوب آنلاین پس ما هم ریدیف شد حریف میطلبیم:D
الان لیدربرد خیلی خندس فقط 1 نفر هست که تو دسته یک هست! :D
راستی لایو سیزن چی شده؟ پیداش نکردم

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
تو کریر مود جدول رو براتون می خونه
داشتم cl بازی می کردم تنظیم کرده بود نتیجه همزمان رئال رو بگه.خیلی جالب بود که فقط نتیجه رو نمی گفت صدا یکی دیگه بود می گفت مثلا پنالتی شده بعدش هم مارتین ازش تشکر می کرد

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر