FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان اشتباه نکنید!
نوک ربطی به این چیزا نداره که بازی هنگ کنه و...! چون حجم بازی درسته و کامل هست! تنها مشکلی که پیش میاد بن شدنه که اینطور که مشخصه مایکروسافت دیگه کسی رو بن نمیکنه!
از لحاظ هنگ کردن خیالتون راحت که همین الان خیلیا3دارن بازی میکنن و چیزی نشده

---------- نوشته در 02:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:00 PM ارسال شده بود ----------

فک کنم اینی که من گرفتم نسخه بدون مشکلی باشه ؟!

legend-fifgdhfjy13g

بله اینطور که مشخصه نسخه شما بدون مشکل هست

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستان اول شرمنده بابت اسپم ، بعد اينكه هر كسى در تهران امروز فيفا ١٣ رو تهيه كرد توى پيغام خصوصى آدرس جايى كه گرفته رو به ما هم بگه ، تو كفيم !
ممنون ميشم

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
چقدر شما عجله داريد !!! اين همه مدت صبر كرديد يه چند روز ديگه هم دندون رو جيگر بزاريد بعد با خيال راحت دانلود كن و تا يك سال لذت ببر

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
دوستان اول شرمنده بابت اسپم ، بعد اينكه هر كسى در تهران امروز فيفا ١٣ رو تهيه كرد توى پيغام خصوصى آدرس جايى كه گرفته رو به ما هم بگه ، تو كفيم !
ممنون ميشم
من که میرم انقلاب ببینم اومده یا نه کسی امروز انقلاب رو دیده؟

---------- نوشته در 04:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:31 PM ارسال شده بود ----------

چقدر شما عجله داريد !!! اين همه مدت صبر كرديد يه چند روز ديگه هم دندون رو جيگر بزاريد بعد با خيال راحت دانلود كن و تا يك سال لذت ببر
یه سال صبر کردیم دیگه این دو سه روز خیلی سخته

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد

عزیز این ذات بشره کاریش نمیشه کرد.اون موقع که صبر کردیم واسه این بود که بازی هنوز نیومده بود.الان وقتی می دونیم اومده دیگه نمیشه دندون رو جیگر گذاشت:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
داداش اینجا مثل اینکه خیلی بی در و پیکره!
پست دادم بدون هیچ گونه موردی و فقط علت lt3 نکردن دستگاه رو گفتم و گفتم هرکی فهمید اجرا میشه بهم خبر بده که پستم که بدون هیچ دلیلی و نمیدونم توسط کی پستم حذف شد!
در هر حال هر یک از دوستان اگه فهمید بازی رو lt2 و با داشبورد 14602 اجرا میشه بی زحمت بهم خبر بده،بی نهایت ممنونش میشم....:X
چون پست بیهوده شما از طرف ناظم ها پاک شده فروم شد بی در و پیکر؟!
این سوالات جای مخصوص خودش رو داره و از بقیه بچه ها هم خواهش می‌کنم، سوالات در مورد دیسک و فریمور و... رو اینجا ادامه ندن!
http://forum.bazicenter.com/thread61529/

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
آقا این نسخه ها از بازی که لیک شده زبونش انگلسیه دیگه؟؟؟؟؟یا زبونش برای کشور های دیگر هست مثل آلمانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ضد حال نشه

mahdi.h.c

کاربر سایت
Aug 4, 2012
89
نام
نوک زبونمه ها ...
آقا این نسخه ها از بازی که لیک شده زبونش انگلسیه دیگه؟؟؟؟؟یا زبونش برای کشور های دیگر هست مثل آلمانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ضد حال نشه

من نمیدونم ولی چند صفحه پیش یکی گفته بود همه ی زبون ها رو داره !
0wlneugkm6ikqmk5e24z.png

راستی یه سوال :
من که نمیخوام به لایو وصل شم ، چه نوک باشه چه نباشه ، فرقی نداره ؟
مشکلی پیش نمیاد ؟
جــــــــــواب بدیـــــــــد لطفـــا :> !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر