FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
سلام دوستان یه چندتا باگ دیدم عجیب داره زجرم میده برید تو قسمت تمرین ببینید اول اینکه مسی هر توپی رو با کف پا میزنه از هر جا فقط متمایل به چپ باشه یعنی گل و دوم اینکه مسی پای راستش از چپش بهتر شده اون از هرجا دوست داشتید بزنید دروازبان به سختی میگیره اگه اینجور باشه حتما به کل بازیکنای بزرگ مثل رونالدو و روبن و... سرایت میکنه خدا کنه درست شه اگه نشه واویلا:((

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
چلسی چی می گه این وسط امیر کجای :d

87556.jpg

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
به شدت منتطرم تو کریرمد مربی لهستان شم و تو جام های مختلف شرکت کنم در ضمن بچه ها وقتی مربی کشور میشی هنوز هم مربی باشگاه هستی یا نه؟
سلام..
آقا پیمان من چند روزه منتظرم برام اورال اینترمیلان رو بزاری.. امکانش هست؟

راستی لیک نشد؟ :D

سلام دوستان یه چندتا باگ دیدم عجیب داره زجرم میده برید تو قسمت تمرین ببینید اول اینکه مسی هر توپی رو با کف پا میزنه از هر جا فقط متمایل به چپ باشه یعنی گل و دوم اینکه مسی پای راستش از چپش بهتر شده اون از هرجا دوست داشتید بزنید دروازبان به سختی میگیره اگه اینجور باشه حتما به کل بازیکنای بزرگ مثل رونالدو و روبن و... سرایت میکنه خدا کنه درست شه اگه نشه واویلا:((
اگه اینجوری باشه که میگی خیلی ستمه!
ما تازه یاد گرفتیم چجوری جلوی بارسا و رئال بازی کنیم تو فیفا.. حالا مسی و رونالدو قوی تر از قبل بشن دیگه چی میشه..

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کسی میدونه لباسهای کلاسیک چجوری آزاد میشن؟
راستی خبر بد بدم که matchday پولیه چون برای پیش فروش فیفا زده اگه پیش خرید کنید 1 ماه matchday لیگ آمریکا رو مجانی میده!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
کسی میدونه لباسهای کلاسیک چجوری آزاد میشن؟
آقا من اصلآ در جریان اخبار بازی نیستم ! :D قراره لباس های کلاسیک هم توی بازی باشه ؟!! یکی از آرزوهای من برای FIFA همین بوده ! :D
احیانآ پولی که نیست ؟! :| بعد تا چه حد کلاسیکه ؟ :D یعنی مثلآ برای همین دو سال پیش هست یا دهه 90 ؟

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
راستی خبر بد بدم که matchday پولیه چون برای پیش فروش فیفا زده اگه پیش خرید کنید 1 ماه matchday لیگ آمریکا رو مجانی میده!​

دوست عزیز منبع این خبر رو لطف میکنی؟

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
بازيكنا چقدر احمقن !!!! ميدونين چرا ؟؟؟

چون هزار بار برام دروازه خالى شده همشم زدن اوت حتى يكيشون هم به زور ميشه گل كرد

استپ ها هم ميخوام بدونم كجاش طبيعيه ؟؟؟ از اونور زمين سانت ميكنم بازيكنم راحت استپ ميكنه اما بهش يه پاس راحت ميدم توپ رو گم ميكنه :d :|

دروازه بان ها هم خوبن اما خنگ هم هستن :d از فاصله ى 40 مترى يه ضربه آزادى به abbiati زدم توپ راحت رفت تو گل . تو پنالتيات هم كه ميخوره به دروازه بان ميره تو گل .

ميخوام ببينم اين گيمرهايى كه مشكلات فيفا رو گرفتن واقعا چيزى از فيفا ميدونستن .

امیدوارم فیفا رو با بازی دیگه اشتباه نگرفته باشی!! :d

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یعنی مثلآ برای همین دو سال پیش هست یا دهه 90 ؟
همین یکی 2 صفحه پیش عکساش رو گذاشتن!
نه خیلی قدیمیه لباساشون! جتی تیمای ملی رو هم گذاشتن!
فقط اگه شرتاشونرو هم کلاسیک کنن و کوتاه باشه خیلی طبیعی تر میشه

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
راستی خبر بد بدم که matchday پولیه چون برای پیش فروش فیفا زده اگه پیش خرید کنید 1 ماه matchday لیگ آمریکا رو مجانی میده!
من بازیرو از PSN پیش خرید کردم یدونه لینک دانلوده بازی بود یکی هم Trial بود . که فکر کنم کُد برای قسمت آنلاین بازی باشه . هیچ کُده دیگه-ای نداد برای Matchday مگه اینکه فقط برای Store آمریکا باشه .
لباسهای کلاسیک رو هم مطمئنم پولی نیست خیالتون راحت . با پوینتهایی که تو بخش تمرینی میگیریم بالاخره باید یک کاری بکنیم دیگه :D احتمالا با همونا میشه آزادشون کرد .
دیروز دمو رو دو نفره تو یک تیم با پسرخالم بازی کردم . فوق العاده سخت ولی لذتبخش بود حتما امتحان کنید :D ما تو 12 تو یک تیم اصلا بازی نمیکردیم چون تکنفرش هم عذاب آور بود چه برسه به دونفره . ولی این نسخه عالی شده .

آخرین ویرایش:

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
سلام..
آقا پیمان من چند روزه منتظرم برام اورال اینترمیلان رو بزاری.. امکانش هست؟

راستی لیک نشد؟ :D

اگه اینجوری باشه که میگی خیلی ستمه!
ما تازه یاد گرفتیم چجوری جلوی بارسا و رئال بازی کنیم تو فیفا.. حالا مسی و رونالدو قوی تر از قبل بشن دیگه چی میشه..
هندانوویچ83/زانتی 83/سیلوستری80/والتر سامول84/ناگوموتو78/کامبیاسو82/گارگانو79/گوارین81/پلاسیو83/اشنایدر87/میلیتو84/کاستلازی75/کاسانو85/رنوکیا79/اوبی79/کوتینهو78/آلوارز77/مودینگای77/چیوو79/ژزان74/ژوان74/استانکویچ78/جاناتان76/مارگا71/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر