FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
یه چند دستی دمو رو بازی کردم
اول اینکه دوستان میگفتن بازی آسون شده باید بگم اصلا این طور نیست بلکه طبیعی شده !
یعنی چی طبیعی الان میگم !:D
برای مثال تو فیفا 12 درصد خطا هوش مصنوعی 0.0% بود !!
اصلا وابدا هیچ پنالتی نمیداد هیچ خطایی نمیکرد !
توپ لو نمیداد !
ولی تو 13 به حدی طبیعی شده که احساس میکنی داری با یوسر بازی میکنی نه هوش مصنوعی !
از لحاظ گرافیکی هم دوستان همه قبلا گفتن که پیشرفت های خیلی خوبی شده ... واقعا دلچسبه !
فقط یکم اورآل بازیکنای آرسنال تو ذوق ـم زد !:|
جنیکسون خیلی بازیکن خوبی نیست ولی دیگه نباید 65 باشه !:|
یا مثلا یه چند تا بازیکن ـه دیگه مثل ژیروینیو و ... !
فیس ها هم تعریفی نداشت !
فقط یه سوال این قابلیت مچ دی باید همیشه آنلاین باشی یا هر چند یکبار آپیدیت باید بکنی؟!
چون یه تیم یه هفه خوبه سه هفته بعد حالا تکلیف اونی که نمیتونه همیشه وصل بشه لایو چیه ؟!

خیلی حیف شده که فیس هارو درست نکردن!!کاش رو فیس ها بیشتر کار میشد!!!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
البته Face ها به اندازه ای که رضایت بخش باشه و قابل قبول باشه به عمل اومده.حتی فیفا 12 هم برای بنده رضایت بخشه.

omidxray

کاربر سایت
Sep 3, 2012
127
نام
Omid
البته Face ها به اندازه ای که رضایت بخش باشه و قابل قبول باشه به عمل اومده.حتی فیفا 12 هم برای بنده رضایت بخشه.

آره برایه منم رضایت بخش بود ولی منظورم رو فیسه همه ی بازیکنا بود که باید کار میشد آخه تو 12 رو بعضی از بازیکنای تیم های درست کار نشده!!!!
حالا اینا بکنار،امیدوارم فیس رونالدو رو درست کنن چون تو 12 اصلا فیسش خودش نبود!!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خیلی حیف شده که فیس هارو درست نکردن!!کاش رو فیس ها بیشتر کار میشد!!!

فیس ها مطمئنا خیلی زیاد شدن. تو کد مربوط به دمو هنوز کلی از فیس ها وارد نشده بودن.

الان داشتم تو Creation Center چند تا از باشگاهامونو میساختم (مثل تیراختور :d) که بعدا با اونا تیم های عربستان رو له کنم. :d اورالها رو دوروبر 55-65 میدادم. یه لحظه با خودم گفتم برم ببینم EA اورالها رو برای این عربا چیا داده که دیدم اکثرا دوروبر 68-76 هستن. :| مثلا نور (اسمش یادم بود :d) رو دیدم که اورالش 74 یا 75 بود. با این اوصاف منم باید به مثلا خلعتبری بدم 76. :d (تا بالانس بشه. :d)

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
عزیز من یه قابلیت تو فیفا12 به بعد درست شد که خیلیا تو ایران او اون بی خبر هستن شما 1600 پوینت میدی و عضو میشی بعد که عضو شدی میتونی هر تیم یا لیگی رو به فیفا خودت اضاف کنی و جالبتر اینکه میتونی از اون لیگ تو کریر مود هم استفاده کنی مثلا من لیگ برتر ایران رو اضاف کردم تو 12 و دارم واسه 13 نیز درست میکنم و اضاف کنم در ضمن قدرت ها هم اختیاری ولی من قدرت ها رو مثل وافعی میدم مثلا میلاد میداوودی اورالش 67 و.... در ضمن بازیکنان آکادمی هم هستن

---------- نوشته در 06:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:39 PM ارسال شده بود ----------

نوید جان بواتنگ 79 /شواینی86 /گومز87/در ضمن shaqiri 80 .به همین سادگی;)

---------- نوشته در 06:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:44 PM ارسال شده بود ----------

نوید جان بواتنگ 79 /شواینی86 /گومز87/در ضمن shaqiri 80 .به همین سادگی;)
در ضمن نوید جان مژده بده دانته 81/گوستاوو80 شدهo:-)

رفیق اسم کاربریت تو CC چیه؟؟؟
تیمهات رو ببینیم بوک مارک کنیم
راستی من اونجا faraz_p هستم چند تا تیم ساختم خواستی ببین دانلود کن

راستی تو اورالها رو تو سرچ میزنی میاد دیگه؟؟
licensed players درسته؟؟؟
من میزنم میزنه no result چرا؟؟؟

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
اورالهای شالکه

metzelder 75
moritz 72
sergio 71
uchida 73
affelay 81
farfan 84
pukki 73
papadopolus 78
howdes 81
holtby 78
obasi 75 roman 75
jeramine 77
barnetta 79
huntelaar 85
fahrman 74 (خدایی خیلی کمه)
hildebrand 75
kolasnic 63
fuchs 77
draxler 75 (واقعا نمیدونم چی بگم)
matip 77

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
در مورد cc به بحث هایی شد....وسوسه شدم...

آقا من 2_3 ساله نرفتم لایو...سیستمم فت هست.....چجوری باید برم؟؟؟ پولیه؟؟؟؟ بن نمیشم؟؟؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود

آقا من برای online pass و match day پوینت خریدم 1600 تا.

کافیه؟
برای Match Day هنوز چیزی نگفتن ولی فکر می‌کنم رایگان باشه!
برای Online Pass هم 800 پوینت کافی بود!
بچه ها من هر چی سرچ کردم هیچ عکسی از لیگ عربستان تو fifa13 ندیدم منظورم عکس از گیم پلی؟
عکس از انتخاب تیم ها اومده ولی از گیم پلی خیر!
اخر ما نفهميديم واسه مچ دى بايد گولد داشت ؟
چیزی نگفتن ولی به نظر رایگان میاد!
آره برایه منم رضایت بخش بود ولی منظورم رو فیسه همه ی بازیکنا بود که باید کار میشد آخه تو 12 رو بعضی از بازیکنای تیم های درست کار نشده!!!!
حالا اینا بکنار،امیدوارم فیس رونالدو رو درست کنن چون تو 12 اصلا فیسش خودش نبود!!
رونالدو با تکنولوژی Way-16 ساخته شده که تمام بدن و حرکات و چهره بازیکن اسکن می‌شه و بازیکن بسیار شبیه به واقعیتش در میاد!
2-3 تا عکس از فیس جدیدش اومده بود که واقعا عالی شده و شبیه به خودش شده بود!
بچه ها قیضه این match day چیه اصلا !!؟
قابلیت جدید فیفا که می‌تونید روشن یا خاموشش کنید!
با این قابلیت می‌تونید هر هفته به Live وصل بشید تا تیمتون آپدیت بشه!
این سیستم بر اساس واقعیت هست مثلا الان که فن پرسی از آرسنال رفته، با وصل شدن به لایو در نسخه دمو، فن پرسی از این تیم می‌ره!
همچنین روی اورال (قدرت) بازیکن ها هم تاثیر داره!
مثلا بارسلونا که بازی قبلیش در واقعیت رو 4-1 برد با وصل شدن به لایو، قدرت خود تیم و روحیه و قدرت بازیکن هاش بیشتر می‌شه و در مقابل، رئال مادرید که 1-0 باخت، قدرت تیم و روحیه و قدرت بازیکن هاش افت می‌کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر