FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آخه هم tele جدا داریم هم Broadcast جدا
Tele حالت معمولی هست که سالهاست تو Fifa گذاشته شده و Broadcast هم زاویه خاصی داره و اون هم سال هاست که وجود داره!
از پارسال Tele Broadcast اضافه شده که بهتر از دو تای بالا هست و در هر ورزشگاه، زاویه و... فرق داره;)

آخرین ویرایش:

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
800 مایکروسافت پوینت میدی آنلاین پس رو میخری.یک بار هم که بزنی دیگه لازم نیست بزنی تا ابد میتونی آنلاین فیفا 13 بازی کنی!

دستت درد نکنه لطف کردی.
فقط یه سوال دیگه اینایی که تو بازی ها میگیری پوینته دیگه؟نه؟میشه جای اینکه بری کارت پوینت بخری این پوینت ها که از بازی ها میگیری خرج کنی؟نمیدونم شایدم اشتباه کنم .راهنمایی کنید؟
چون من یادمه واسه تغییر گیمرتگ یه پوینتی به عنوان هزینه خودش کم کرد.

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
دستت درد نکنه لطف کردی.
فقط یه سوال دیگه اینایی که تو بازی ها میگیری پوینته دیگه؟نه؟میشه جای اینکه بری کارت پوینت بخری این پوینت ها که از بازی ها میگیری خرج کنی؟نمیدونم شایدم اشتباه کنم .راهنمایی کنید؟
نه عزیز اون ربطی به مایکروسافت پوینت نداره.باید پول بدی بخری;)

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
دستت درد نکنه لطف کردی.
یه سری سایت هست که پوینت میفروشه میتونی از اونا تهیه کنی. اونایی که توی بازی ها میدن Game Score هست که قابل خرج کردن نیست و با Microsoft point فرق داره

Sostenitore

کاربر سایت
Sep 27, 2008
4,317
چرا این دوستمون رو انقدر به زحمت میندازید؟ هرکی میخواد اورال تیمش رو ببینه ، بره تو یوتیوب بزنه فیفا 13 بعد اسم تیمش رو بنویسه ، یک ویدئو از اورال تیمش میاد ، 90 درصد تیم های بزرگ ویدئوشون هست

abas61

کاربر سایت
Apr 3, 2011
120

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
دوباره بحث اورال!!!
1-2 روز دیگه بازی میرسه دستتون خودتون ببینید.
هر وقت لیک بشه تازه 1-2 روز بعد بازی به دستمون میرسه هنوز که لیک نشده

---------- نوشته در 01:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:27 PM ارسال شده بود ----------

دمو رو چه طوری با هوریزون بریزم تو فلش ؟ خواهشا" کمک کنید
فلشو با کنسول فرمت کن بعد وصل کن به کامپیوتر بعد دمو رو با موس بگیر بکش روی فولدره demo ول کن میریزه بعد یه پیام میده که انجام شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر