FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
یعنی چی تیم های مورد علاقه خودشونو درست کنند و به فیفا 13 خودشون واردش کنند؟؟؟؟؟؟؟؟:d
میشه بی زحمت اورال کامل منچسترسیتی بذاری؟؟؟؟؟ممنون میشم؟؟
بازیکنان آکادمی منچسترسیتی مثل دمو تو ترکیب هستن یا نه؟ بالاخره اورالشونو نوشته اگه باشن؟
عزیز من یه قابلیت تو فیفا12 به بعد درست شد که خیلیا تو ایران او اون بی خبر هستن شما 1600 پوینت میدی و عضو میشی بعد که عضو شدی میتونی هر تیم یا لیگی رو به فیفا خودت اضاف کنی و جالبتر اینکه میتونی از اون لیگ تو کریر مود هم استفاده کنی مثلا من لیگ برتر ایران رو اضاف کردم تو 12 و دارم واسه 13 نیز درست میکنم و اضاف کنم در ضمن قدرت ها هم اختیاری ولی من قدرت ها رو مثل وافعی میدم مثلا میلاد میداوودی اورالش 67 و.... در ضمن بازیکنان آکادمی هم هستن

---------- نوشته در 06:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:39 PM ارسال شده بود ----------

نوید جان بواتنگ 79 /شواینی86 /گومز87/در ضمن shaqiri 80 .به همین سادگی;)

---------- نوشته در 06:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:44 PM ارسال شده بود ----------

داداش گلم اورالایه نسخه اصلی رو میدونی.
داداش برایه بایرن زحمتش میکشی خیلی گلی دمت گرم(اگر وقتش نداری گومز روبن شواین اشتایگر با بواتنگ رو هم بگی برام کافیه)
در ضمن نوید جان مژده بده دانته 81/گوستاوو80 شدهo:-)

آخرین ویرایش:

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
بزرگترين أعصاب خراب كني FIFA 12 اين بود كه حريفم تو تك به تكا تو خيلي راحت خودش دروازه بان ميشد و راحت هر نوع شوتي كه بهش ميزدم ميگرفت بهد يه سانت مي كرد با سر گل ميزد و بازي رو ميبرد اين select گرفتن و دروازه بان شدن تو 13 هم هست؟

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
مسعود شجایی هم عجب بیشرفتی داشته 73:))

---------- نوشته در 07:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:56 PM ارسال شده بود ----------

یه خبر بد برای بارسایی های عزیز تا الان لیستی که در اختیار منه ژاوی شده89/فابرگاس شده 86/بوسکتس شده 84/و دوید ویا شده 85/البته انیستا همون 90
شاید تغییراتی انجام بشه ولی بعید میدونم

Sarukhan

کاربر سایت
Sep 9, 2009
62
مسعود شجایی هم عجب بیشرفتی داشته 73:))

---------- نوشته در 07:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:56 PM ارسال شده بود ----------

یه خبر بد برای بارسایی های عزیز تا الان لیستی که در اختیار منه ژاوی شده89/فابرگاس شده 86/بوسکتس شده 84/و دوید ویا شده 85/البته انیستا همون 90
شاید تغییراتی انجام بشه ولی بعید میدونم
پویول و والدس چی ؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
اگه میشه بی زحمت اورال کامل بازیکنان منچسترسیتی بذارید ؟؟؟؟؟؟بازیکنان جدید این تیم مثل: سینکلر , رودول , ژاوی کارسیا , مایکون .....؟
ممنونت میشم اورال کامل بذاری؟؟؟؟؟؟؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
عزیز من یه قابلیت تو فیفا12 به بعد درست شد که خیلیا تو ایران او اون بی خبر هستن شما 1600 پوینت میدی
در حد یک لیگ پوینت نمیخواد! ملت ساختن من رو فیفا 12 اینداختم راحت دانلود شد

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
اگه میشه بی زحمت اورال کامل بازیکنان منچسترسیتی بذارید ؟؟؟؟؟؟بازیکنان جدید این تیم مثل: سینکلر , رودول , ژاوی کارسیا , مایکون .....؟
ممنونت میشم اورال کامل بذاری؟؟؟؟؟؟؟
جو هارت شده 84/سیلوا88/رودول77/توز86/بالوتلی85/بری80/مایکون84/سینکلر75/ژاوی گارسیا79/ بقیه هم مثل دمو
و

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
در حد یک لیگ پوینت نمیخواد! ملت ساختن من رو فیفا 12 اینداختم راحت دانلود شد
عزیز 800 تا میخواد واسه اینکه شما بخواهید تیمهای که میسازن رو دان کنی مثل لیگ برتر ایران 800 تا هم میخوای واسه اینکه خودت عضو شی

farzadbahal

کاربر سایت
Aug 23, 2012
24
نام
farzad
آقا پیمان میشه اورال اینا رو بگی ؟
نویر و لام و بادشتوبر و آلابا و مارتینز و کروس و مولر و ریبری و روبن و ماندزوکیچ و پیزارو
ممنون

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
عزیز من یه قابلیت تو فیفا12 به بعد درست شد که خیلیا تو ایران او اون بی خبر هستن شما 1600 پوینت میدی و عضو میشی بعد که عضو شدی میتونی هر تیم یا لیگی رو به فیفا خودت اضاف کنی و جالبتر اینکه میتونی از اون لیگ تو کریر مود هم استفاده کنی مثلا من لیگ برتر ایران رو اضاف کردم تو 12 و دارم واسه 13 نیز درست میکنم و اضاف کنم در ضمن قدرت ها هم اختیاری ولی من قدرت ها رو مثل وافعی میدم مثلا میلاد میداوودی اورالش 67 و.... در ضمن بازیکنان آکادمی هم هستن

---------- نوشته در 06:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:39 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 06:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:44 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن نوید جان مژده بده دانته 81/گوستاوو80 شدهo:-)
داداش قربون دستت مرسی
اگر در لیستی که در اختیارتون هست برایه روبن و مارتینز هم نوشته اگه زحمتی نیست این دوتارم بگو ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر