FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
حالا یه سوال اون فلش سبز دقیقا مربوط به وضعیت جسمی و روحیه حساب میشه یا نه روی اورال بازیکن تاثیر میزار

حالا دو سوال دیگه اون فلش رو اورال بازیکن که تاثیر نداره ؟ و اون شماره که توی فلش هست جه معنی میده اخه الان یه تریلر دان کردم دیدم تو فلش ها 1 یا تو نوشته چه قرمز و چه سبز

مطمئن نیستم اینی که میگم درست باشه اما بازی یه قابلیت داره به نام Match Day (یا یه همچین چیزی) .. این قابلیت باعث میشه اوورال بازیکن ها طبق بازی قبلشون توی واقعیت تغییر کنه .. مثلا گوتزه هفته پیش بد بازی کرده (در واقعیت) این باعث میشه توی فیفا مثلا اورالش 2 تا بیاد پایین که با رنگ قرمز نشون میده ...

البته بازم مطمئن نیستم اگه کسی از دوستان میدونه بیشتر چیزی در مورد این بگه .. :D ..

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
فوق العاده زیاد پیشرفت کرده.مطمئنم عاشقش میشی

---------- نوشته در 11:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 AM ارسال شده بود ----------

بله دقیقا این موضوع در فیفا 13 اعمال شده به طوری که باید به شدت EA رو تحسین کرد. وقتی میخوای تیم انتخاب کنی وضعیت تیم رو نوشته مثلا نوشته منچستر سیتی الان توی لیگ چهارمه دو تا بازی آخرش رو باخته ،فلان بازیکنانش گلزنی کردند و ... بعدش با فلش قرمز و سبز رنگ میزان پیشرفت و پسرفت رو نسبت به هفته قبل تعیین میکنه و این موضوع هر هفته آبدیت میشه.وقتی وارد بخش ترکیب میشی کنار هر بازیکن بازم فلش قرمز و سبز وجود داره که میزان پیشرفت و پسرفت رو نشون میده.مثلا چون Tevez هفته قبل واسه منچستر سیتی گلزنی کرد اورالش از 86 به 89 افزایش یافت و یک فلش سبز رنگ و با علامت +3 کنارش درج شد.وووووووووووووووای دارم دیونه میشم خداo:-) منتظر نمرات طلایی گیم اسپات و IGN باشید
داداش این میزان روحیه افزایش اورال فقط مربوط به انلاین بودنه دیگه؟ درسته! مثلا منیکه نمیتونم انلاین بازی کنم و همیشه افلاینم اورالام هیچ تغییری نمیکنه؟ درسته؟ یعنی اون فلش قرمزا سبزا نیست دیگه؟

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
فقط یک ایراد می خوام بگیرم که بعید میدونستم تو fifa 13 بر طرف نشه اون هم وضعیت تماشا چیان هست که به نظر من باید توی این نسخه پیشرفت میکرد ولی هنوز هم مثل نسخه قبلی حرکات تکراری و تماشاچی تکراری زیاد به چشم میخوره مثلا 10 یا 20 تا تماشاچی در یک نقطه شکل هم وحرکتهای دقیقا مثل هم رو انجام میدن که یکم تو ذوق میزنه البته بازی مهم هست ولی اگر اینطور نبود و درستش میکردن به شخصه حس واقعی تری از یه فوتبال واقعی به ادم دست میداد

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
فقط یک ایراد می خوام بگیرم که بعید میدونستم تو fifa 13 بر طرف نشه اون هم وضعیت تماشا چیان هست که به نظر من باید توی این نسخه پیشرفت میکرد ولی هنوز هم مثل نسخه قبلی حرکات تکراری و تماشاچی تکراری زیاد به چشم میخوره مثلا 10 یا 20 تا تماشاچی در یک نقطه شکل هم وحرکتهای دقیقا مثل هم رو انجام میدن که یکم تو ذوق میزنه البته بازی مهم هست ولی اگر اینطور نبود و درستش میکردن به شخصه حس واقعی تری از یه فوتبال واقعی به ادم دست میداد
روتر گفته بود اینو حالا حالا ها قصد ندارن تغییر بدن.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
تماشاچیای قابل تحمل از ویژگی های رسمی ـه Fifa ـه نسل بعد خواهد بود.
فیفا 13 رو براش نه برنامه ای داشتن توی این زمینه، نه قولی داده بودن.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
چشمم به جمال این شاهکار هم روشن شد
باید بگم واقعا عالی بالانس شده گرافیک خیلی بهتر شده این انسانهای کنار زمین که حرکت میکنن خیلی خوب شده قبلا تو ذوق بود
فیزیک عالی شده این استوپ اول رو خیلی جالب درست کردن هوش مصنوعی هم خیلی بهتر شده و اعصاب خورد کن نیست
تیم خودم که توش نبود ولی یه چند تا بازی با دورتموند انجام دادم خیلی باهاش حال کردم

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
دوستانی که تهرانن!!دمو رو از کجا میشه خرید؟من هر جا میزنگم میگن لینکای 360 خراب بوده فقط واسه pc آوردن! کسایی که میدونن تو تهران کجا میشه گرفت بگن علی الخصوص غرب تهران! بعدم فیفا هر سال 3 یا 4 روز زودتر لیک میشه نه دیگه 2 هفته! خدا وکیلی هر کی میدونه بگه من بد جور حوصلم سر رفته..

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
دوستان نحوه استپ بازیکن ها که تو بازی دمو هست تو نسخه اصلی اصلاح شده و دیگه اینقدر توپ از پای بازیکنها فاصله نمی گیره تو ویدیو صفحه قبل که از نسخه اصلی بازی هست کاملا مشخصه

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
یه مقدار از خوبیاشم بگم .یه نکته خیلی مثبت که واقعا جای تشکر داره اینه که توی 12 مسی (کلا بازیکنای قد کوتاه و بی استعداد رو سر جان تری و پیکه هد میزدن)توی 13 دیگه اینطور نیست مگر اینکه یه پاس فوق العاده بدی که دفاع از بازی خارج بشه.افرین ea
استپ یه چیزی تو مایه های ایمپک سال اوله یه جاهایی رو مغز و اعصابه ولی اینم خیلی کمک کرده به بازی دیگه بازیکنا یه دفعه نمیچرخن انگار که توپ چسبیده باشه پاشون در کل قابلیته خوبیه به دفاع فرصت میده بتونن توپ بگیرن
یه مطلب جالبتر اینکه من با اطرافیانم بازی میکنم همیشه مالکیت توپم 60 به 40 بود اما حفظ توپ وسط زمین توی 13 خیلی سخت شده(وسط زمین نه تو خط دفاعی)
و در اخر نکته ای که باید بگم برای من خوشایندترینش بود انقدر خوب که یه سری ضعفارو از یادم برد(مثل وزن کم توپ و .....) اینه که دیگه شما میتونید با یه تیم ضعیف تر با یه بازیه منطقی نتیجه بگیرید (این بهترین و زیباترین کاری بود که میشد انجام بدن مطمعنم امسال توی لایو دیگه از 100 نفر 95 تاشون مادرید رو بر نمیدارن و واقعا میتونن با تیم محبوبشون بازی کنن)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان نحوه استپ بازیکن ها که تو بازی دمو هست تو نسخه اصلی اصلاح شده و دیگه اینقدر توپ از پای بازیکنها فاصله نمی گیره تو ویدیو صفحه قبل که از نسخه اصلی بازی هست کاملا مشخصه
خیر تغییری نکرده! فقط بعضی بازیکنا که کنترل توپشون بالاس راحت استپ میکنن!
ولی مثلا گیبز کلا 3-4 متر میندازه جلو توپ رو!
البته اگه سعی کنید یکم با دقت بازی کنید یا مثلا قشنگ توپ رو با LB استپ کنید بعد برید جلو دیگه مشکلی ندارید!

این قضیه matchday عجیب شده! زده من سیتی 2 تا باخت داشته یا مثلا یوونتوس 3 تا باخت! در حالی که این 2 تیم خیلی وقته باخت نداشتن! من هنوز منظور از اون برد و باختا رو نفهمیدم!

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
سلام دوستان
من یک سوال داشتم البته کسی اشاره نکرد پس حدس میزنم که شایعه بوده! این تیمی که گفتن سوپرایزه تو دمو حضور داشت؟یا نه همون 5تیمی که از قبل اعلام کرده بودن تو دمو بود(ارسنال-دورتمند-منسیتی-یونتوس-میلان)
اینم اورالایه تیمایه بایرن رئال بارسا چلسی ومنچستر تو نسخه اصلی بازی تو اسپویلر میزارم
بایرن مونیخ
Goalkeepers
Manuel Neuer – 87 Tom Stark – 76 Maximilian Riedmuller – 63 Lukas Raeder – 60
Defenders Phillip Lahm – 87 Jerome Boateng – 79 Dante – 81 David Alaba – 77 Holgar Badstuber – 83 Rafinha – 76 Daniel Van Buyten – 78 Diego Contento – 71
Midfielders Luiz Gustavo – 81 Toni Kroos – 84 Arjen Robben – 87 Franck Robery – 90 Anatoliy Tymoschuk – 79 Emre Can – 65 Bastian Schweinsteiger – 87 Xherdan Shaqiri – 78 Javi Martinez – 85 Mitchell Welser – 66
StrikersMario Mandzukic – 82 Thomas Muller – 84 Claudio Pizarro – 82 Mario Gomez – 85 Patrick Weihrauch – 61
منچستر یونایتد
Goalkeepers :
De Gea – 80
Lindegaard – 78
Defenders :
Rafael – 77
Evans – 77
Vidic – 89
Carrick – 81
Evra – 83
Jones – 78
Ferdinand – 84
Midfielders :
Anderson – 77
Nani – 85
Giggs – 82
Cleverly – 78
Valencia – 84
Young – 82
Kagawa – 83
Scholes – 81
Forwards :
Van Persie – 88
Rooney – 89
Welbeck – 79
Hernandez – 82

رئال مادرید
Goalkeepers :
Casillas – 89
Adan – 73
Defenders : Arbeloa – 80 Varane – 76 Albiol – 81 Ramos – 87 Coentrao – 81 Marceloa – 83 Pepe – 85 Carvalho – 80
Midfielders :
Ronaldo -92 Diarra – 80 Alonso – 87 Di Maria – 86 Kaka – 84 Ozil – 87 luka modric–86 Khedira – 83
Forwards :
Higuain – 86 Benzema – 87 Callejon – 79 Morata – 70
بارسلونا
Goalkeepers : Valdes – 85 Pinto – 72 Oier – 65
Defenders :
Dani Alves – 84 Puyol – 86 Pique – 86 Mascherano – 86 Abidal – 78 Montoya – 74 Fontas – 73 Bartra – 72 Muniesa – 68
Midfielders : Fabregas – 87 Cuenca – 75 Dos Santos – 73 Roberto – 72 Busquets – 85 Song – 83 Iniesta – 90 Tello – 76 Xavi – 91 Pedro – 84 Adriano – 77 Thiago – 80
Forwards :
Messi – 94 Sanchez – 85
چلسی
Goalkeepers : Cech – 84 Turnbull – 72 Hilario – 72
Defenders : Azpilicueta – 77 Ivanovic – 82 Cahill – 79 Terry – 84 Luiz – 79 Cole – 84 Bertrand – 71 Ferreira – 73 Chalobah – 58
Midfielders : Mikel – 80 Lampard – 83 Essien – 82 Ramires – 81 Romeu – 72 Oscar – 80 Malouda – 82 Marin – 78 Piazon- 61 Mata – 86 Hazard – 87
Forwards Torres – 84 Sturridge – 78ا

سلام نوید جان اینا مال دو ماه پیش یعنی از نسخه اصلی نیست کلا تغییر میکنه شما ببین اسین هنوز تو چلسی در صورتی که نقل وانتقالات فیفا بروزه

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB

فک نکنم... چون EA امسال رو First Touch خیلی نمایش داده ! میتونن دستی ببرن نه اینکه کلا برش دارن ! خیلی جذابش کرده ... بعضی وقتا همین حرکت باعث فریب حریف هم میشه :D

ولی حال کردم با آپدیت :D دیابی شد 82 ! فن پپسی و شیلنگ هم رفتن از آرسنال :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر