FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
منم امروز بعد از دردسر فراوان تو رایت بازی بالاخره دمو بازی کردم.
اولش یکم دلمو زد اما بعد تازه فهمیدم EA چه کار کرده . بازی واقعا روان و واقعی شده و دیگه الکی نمیتونی دریبل بزنی و بعد شوت و گل.
نکات مثبت و منفی که تو این چند بازی که کردم دیدم:
1-اکثرا همه بازیکنان عکس واقعی خودشونو داشتن به جز یکی دوتا که عکس نداشتن.
2-عوض شدن رنگ قدرت بازیکنان مثلا قبلا اگه تو فیفا 12 یه بازیکن سرعتش 91 بود با رنگ سبز روشن نشون داده میشد اما الان با رنگ سبز تیره نشون داده میشه و کمتر از 90 با رنگ سبز روشن. که باید درستش میکردن که کردن.
3-علاوه بر بازیکنان اصلی تیم همه بازیکنان واقعی آکادمی تیم هم حضور داشتن که این واقعا از مثبت ترین نکات بود که تو 12 نبود و خیلی آزارم میداد.امیدوارم تو نسخه اصلی هم باشن.
4-انیمیشن های ورود بازیکنان به زمین و تعویض ها و ..... عوض شده و پیشرفت کرده . مخصوصا عکاس ها و فیلمبردارها و نیروهای امنیتی و افراد کنار زمین مثل نسخه های قبل ساکن و ماکت نیستن و حرکت میکنن . مثلا موقع تعویض داور چهارم کنار زمین میبینی که تابلوی تعویض بالا گرفته و روی تابلو شماره بازیکنی باید از زمین بیرون بیاد و بازیکنی که باید بره داخل زمین بطور صحیح نوشته شده. حتی موقع ورود به زمین از داخل خود تونل بازیکنارو نشون میده که تونل هم بهتر شده و جزئیات بهش اضافه شده . انیمیشن ها با صبر و آهسته نشون داده میشه . موقع ورود بازیکنان به زمین نیروهای امنیتی پلیس در دو طرف ایستادن و در جریان بازی هم جلوی تماشاگرا راه میرنو کاملا مواظب رفتارهاشون هستن. فیلمبردارها همراه با ورود بازیکنان حرکت میکنن و فیلمبرداری میکنن که این واقعا جالبه. داور در هنگام شروع بازی در حضور کاپیتان های دو تیم سکه میندازه و توپ و زمینو مشخص میکنه و بازیکنا باهم و با داور دست میدن و بازی شروع میشه.
5-پاس های زمینی-هوایی و توی عمق خیلی طبیعی تر و روان تر شده.
6-تیکی تاکا به طور کامل برطرف شده و تو هر بازی 4 تا گل نمیخوری الکی. باگهای نسخه قبل به خصوص در Impact Engine به طور کامل برطرف شده و کامل شدن.
7-کنترل بازیکنان روی توپ بهتر شده .
8- فیس آدام جانسون بعد مدتها و بازیکنای دیگه ساخته شدن.
9- دروازبانی خیلی بهتر شده و حرکات و واکنش های دروازبان طبیعی تر شده .
10-سانترها فوق العاده بهتر شده و طبیعی تر شده و میتونی با سانترهای زیبا و روان موقعیتهای خوبی باهاش بسازی و گل بزنی.
11- در اواسط بازی بازیکنانی که برای بازی آماده هستن و بازیکنانی که بد بازی میکنن و باید تعویض بشن اسم و عکسون بالای تصویر میاد.
12-رو فرم بودن بازیکنان در هر بازی با فلش سبز و مثبت و روی فرم نبودنشون با فلش قرمز و منفی مشخص شده.
13-اضافه شدن تمرینات متنوع و عالی قبل از شروع بازی و در هنگام لود بازی خیلی جالبه که در صورت درست انجام دادن بهت امتیاز میده . تمرینات با وسایل تمرینی مختلفی انجام میشه و با واقعیت مو نمیزنه و فیفا پیشرفت فوق العاده ای تو زمینه تمرینات داشته.
14-در جریان بازی میبینی که بازیکنان ذخیره کنار زمین با کاوری که پوشیدن در حال گرم کردن هستن .
15-دفاع کردن و حمله کردن و پاسکاری ها و شوت ها و در کل هوش مصنوعی بازیکنان خیلی عالی تر شده و دیگه رو اعصاب نیست.
16-داوری پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و دیگه مثل قبل رو اعصاب نیست.مثلا یه خطا نزدیک نقطه کرنر روی من کردن وقتی خواستم توپو روی دروازه ارسال کنم دیواره دفاعی حریف که 2 نفره بود یکم جلو اومد داور سوت زد اومد به دفاع حریف به خاطر جلو اومدن کارت زرد داد.
نکات منفی خاصی ندیدم جز اینکه به نظرم توپ یه کم بیش از حد موقع حرکت و تغییر مسیر و استپ کردن از پای بازیکن فاصله میگرفت که این با توجه به توانایی های بازیکنان مختلف طبیعیه و نمیشه بگیم نکته منفیه . در کل به چیزای جزئی هم در این نسخه توجه خاصی شده .
در این وقت کم که بازی کردم همین نکته هارو دیدم حالا بعدا که چیزای بیشتری دیدم بازم مطلب میزارم

آخرین ویرایش:

aminzardak

کاربر سایت
Jul 18, 2011
60
این فیفا حرف نداره عالـــــــــــــــــــــی
دوستان من دموی این بازیو ریختم تو فلش بعدشم کپی کردم تو هارد و دارم بازی میکنم اینجوری خیلی بهتره .
شما اینکارو بکنین ضرر نداره.
مسیر قرار دادن فایل در فلش :

Content\0000000000000000\454189A4\00080000

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
منم امروز بعد از دردسر فراوان تو رایت بازی بالاخره دمو بازی کردم.

اولش یکم دلمو زد اما بعد تازه فهمیدم EA چه کار کرده.من جمعا 3 دست بازی کردم که در هر 3 تا باختم :d
درجه سختی رو لجندری قرار دادم و با تیم مورد علاقم منچسترسیتی بازی کردم . بازی اول با آرسنال 3-1 باختم . بازی دوم با دورتموند 1-0 باختم و در بازی سوم با میلان هم 1-0 باختم.
البته از همه بازیکنان جوان هم استفاده کردم تو ترکیب تیم.
نکات مثبت و منفی که تو این چند بازی که کردم دیدم:
1-اکثرا همه بازیکنان عکس واقعی خودشونو داشتن به جز یکی دوتا.
2-عوض شدن رنگ قدرت بازیکنان مثلا قبلا اگه تو فیفا 12 یه بازیکن سرعتش 91 بود با رنگ سبز روشن نشون داده میشد اما الان با رنگ سبز تیره نشون داده میشه و کمتر از 90 با رنگ سبز روشن. که باید درستش میکردن که کردن.
3-علاوه بر بازیکنان اصلی تیم همه بازیکنان واقعی آکادمی تیم هم حضور داشتن که این واقعا از مثبت ترین نکات بود که تو 12 نبودش آزارم میداد.امیدوارم تو نسخه اصلی هم باشن.
4-انیمیشن های ورود بازیکنان به زمین و تعویض ها و ...... عوض شده مثلا موقع تعویض داور چهارم کنار زمین میبینی که تابلوی تعویض بالا گرفته. حتی موقع ورود به زمین از داخل خود تونل بازیکنارو نشون میده که تونل هم بهتر شده و جزئیات بهش اضافه شده . انیمیشن ها با صبر و آهسته نشون داده میشه . موقع ورود بازیکنان به زمین نیروهای امنیتی پلیس در دو طرف ایستادن و عکاس ها و فیلمبردارها مثل نسخه های قبل ساکن و ماکت نیستن و همراه با ورود بازیکنان حرکت میکنن و فیلمبرداری میکنن که این واقعا جالبه. داور در هنگام شروع بازی در حضور کاپیتان های دو تیم سکه میندازه و توپ و زمینو مشخص میکنه و بازیکنا باهم و با داور دست میدن و بازی شروع میشه.
5-پاس های زمینی-هوایی و توی عمق خیلی طبیعی تر و روان تر شده.
6-تیکی تاکا به طور کامل برطرف شده و تو هر بازی 4 تا گل نمیخوری الکی. باگهای نسخه قبل به خصوص در Impact Engine به طور کامل برطرف شده و کامل شدن.
7-کنترل بازیکنان روی توپ بهتر شده .
8- فیس آدام جانسون بعد مدتها و بازیکنای دیگه ساخته شدن.
9- دروازبانی خیلی بهتر و طبیعی تر شده .
10-سانترها فوق العاده بهتر شده و پیشرفت قابل توجهی کرده و طبیعی تر شده و امکانات ساختن موقعیت باهاش بیشتر شده.
11- در اواسط بازی بازیکنانی که آماده هستن برای بازی اسم و عکسون بالای تصویر میاد و بازیکنانی هم که بعد بازی میکنن و باید تعویض بشن هم میاد.
12-رو فرم بودن بازیکنان در هر بازی با فلش سبز و مثبت و روی فرم نبودنشون با فلش قرمز و منفی مشخص شده.
13-اضافه شدن تمرینات متنوع و عالی قبا شروع بازی و در هنگام لود بازی که خیلی جالبه در صورت درست انجام دادن بهت امتیازی میده . تمریناتی که با وسایل تمرینی مختلفی انجام میشه و با واقعیت مو نمیزنه و پیشرفت فوق العاده ای بوده.
14-در جریان بازی میبینی که بازیکنان ذخیره کنار زمین با کاوری که پوشیدن در حال گرم کردن هستن .
15-دفاع کردن و حمله کردن و پاسکاری ها و شوت ها و در کل هوش مصنوعی حریف خیلی عالی تر شده و دیگه رو اعصاب نیست.
نکات منفی خاصی ندیدم جز اینکه به نظرم توپ یه کم بیش از حد موقع حرکت و تغییر مسیر و استپ کردن از پای بازیکن فاصله میگرفت که این با توجه به توانایی های بازیکنان مختلف طبیعیه و نمیشه بگیم نکته منفیه . یکی هم اینکه بازی یکم آسان تر شده و راحت تر میتونی به دروازه حریف نزدیک بشی و پاسکاری کنی اما گل زدن آسون نیست. بقیه چیزا عالی بود. به چیزای جزئی در این نسخه توجه خاصی شده .
در این وقت کم که بازی کردم همین نکته هارو دیدم حالا بعدا که چیزای بیشتری دیدم بازم مطلب میزارم
کم کم دارم کف میکنم
با اون گرم کردن و حواشی کنار زمین خیلی کلن حال کردم دست درد نکنه که خبر دادی
از دیشب تا حالا از یک لینک دو پارتی که دانلود کردم پارت دومش حالمو گرفته.یعنی یکبار استپ کنی فایلش خراب میشه دیشب از ساعت 12 شب تا 6.30صبح خوابو از چشمامون پروندیم که یه دست بازی کنیم موقع اکسترکت ارور داد بعد جالبش اینه که دوباره که زدم گفتم ایندفعه میرم میخوابم و بعد دانلود که تمام شد بازی میکنم
از خواب که بلند شدم دیدم رو 50 استپ کرده در اون لحظه داشتم این حالتم بود)x/:) خلاصه گفتم بزنم ادامه دانلود شاید ارور نداد ولی بازم ارور داد
دوباره از ساعت 5 عصر گذاشتم تا الان که 93 درصد رفته

13712000

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,787
نام
محمد
دوستان من توی extract کردن مشکل دارم . part 8 رو ارور میده .
لطفا کمک کنید
ممنون
چرا حجم part8 فقط 5 مگابایت هست ؟ اینجوری که حجم بازی میشه 1.45 گیگابایت نه 1.6 گیگابایت ؟

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
این فیفا حرف نداره عالـــــــــــــــــــــی
دوستان من دموی این بازیو ریختم تو فلش بعدشم کپی کردم تو هارد و دارم بازی میکنم اینجوری خیلی بهتره .
شما اینکارو بکنین ضرر نداره.
مسیر قرار دادن فایل در فلش :

Content\0000000000000000\454189A4\00080000

از برنامه Horizon هم میشه استفاده کرد و خیلی راحت تره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر