FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
این نظر شمایی هست که اصلا صاحب نیست ! نظر اونایی که صاحبه و دنیا براش ارزش قائل هست به رونالدو و مسی یک اندازه رای می دن و هر دوشون با 17 رای در کنار هم قرار می گیرن ! ( بهترین بازیکن اروپا ) حالا چون شما فن بارسایی و مسی رو بیشتر دوست داری نمی تونن فاصله مسی با رونالدو رو 5 تا !!! بذارن . در بارسلونا هم همیشه به غیر از ژاوی انصاف رعایت شده و همه بازیکن ها دقیقا مثل واقعیت ساخته شدن .

p.s : در واقعیت هم ما اختلاف فاحشی ندیدیدم که کسی بخواد در فیفا با دستگاری به تعادل برسونه تیم هارو !

p.s 2 : ضمنا به هیچ عنوان طرفدار تیم رئال مادرید نیستم .

موفق باشید
واقعا!
آخه رو چه حسابی باید اختلاف رونالدو و مسی 5 تا باشه؟همه دنیا میگن باهم برابر.حالا تو یه سری آیتم ها اختلاف دارن ولی در کل برابرن
طرفدارای بارسا(که همشون 4-5 ساله شدن طرفدارش) دیگه چی میخوان؟وقتی رئال رو جلو بارسا برمیداریم خودمونو میکشیم مساوی میکنیم یا بااختلاف یه گل میبربم ولی بارسا رو که برمیداریم همه تیم هارو نفله میکنیم با اختلاف چندین گل
خداییش اورال بازیکنهای بارسا غیرمنصفانه زیاده..
حالا میان میگن ما از بچگی طرفدار بارسا بودیم.مثل فن های من سیتی و در آینده تاتنهام!!

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
تایپک فوتبال تو بخش مباحث گوناگونِ , هیچ کس که اجاره نداره بگه کسی چند ساله طرفدار تیمی شده هیچ ربطی هم به هیچ کسی نداره ...

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
جالبیش اینه که دوستمون میگه فاصله حداقل 5تاس!!یعنی برین بالاتر:) لابد والدزم با کاسیاس یکیه!! تورو خدا از این جفنگیات تو این تاپیک نگید ملت میبینن میخندنا!! حالا اگه 11 سپتامبر شد این دموی کوفتی بیاد

Sarukhan

کاربر سایت
Sep 9, 2009
62
در بارسلونا هم همیشه به غیر از ژاوی انصاف رعایت شده و همه بازیکن ها دقیقا مثل واقعیت ساخته شدن .

البته در مورد والدس هیچ وقت انصاف رعایت نشده
همیشه اورالش خیلی خیلی بیشتر از اونه که در واقعیت هست
به نظرم اورال والدس نهایتش باید 76 باشه.

LiverBarca

کاربر سایت
Jul 12, 2011
144
نام
علی
این نظر شمایی هست که اصلا صاحب نیست ! نظر اونایی که صاحبه و دنیا براش ارزش قائل هست به رونالدو و مسی یک اندازه رای می دن و هر دوشون با 17 رای در کنار هم قرار می گیرن ! ( بهترین بازیکن اروپا ) حالا چون شما فن بارسایی و مسی رو بیشتر دوست داری نمی تونن فاصله مسی با رونالدو رو 5 تا !!! بذارن . در بارسلونا هم همیشه به غیر از ژاوی انصاف رعایت شده و همه بازیکن ها دقیقا مثل واقعیت ساخته شدن .

p.s : در واقعیت هم ما اختلاف فاحشی ندیدیدم که کسی بخواد در فیفا با دستگاری به تعادل برسونه تیم هارو !

p.s 2 : ضمنا به هیچ عنوان طرفدار تیم رئال مادرید نیستم .

موفق باشید
جالبه!!!یه بار مسی و رونالدو رای هاشون مساوی شد ببین چه هوایی برتون داشته!!!
اگه به این رای ها باشه جلوی مسی نباید هیچکسو بازیکن بدونیم چون این 3 سال گذشته با اون اختلاف رای ها اول میشد!!!اونم نه بهترین بازیکن اروپا بلکه بهترین بازیکن جهان(توپ طلا!) که رونالدو فقط یه بار اونم به لطف جان تری(پنالتی فینال) بهش رسید!!!
اختلاف فاحش رو هم وقتی تیمت(هر تیمی میخواد باشه) جلوی بارسا مجبوره تغییر تاکتیک بده و به دفاع اتوبوسی روی بیاره میبینی!
واقعا!
آخه رو چه حسابی باید اختلاف رونالدو و مسی 5 تا باشه؟همه دنیا میگن باهم برابر.حالا تو یه سری آیتم ها اختلاف دارن ولی در کل برابرن
طرفدارای بارسا(که همشون 4-5 ساله شدن طرفدارش) دیگه چی میخوان؟وقتی رئال رو جلو بارسا برمیداریم خودمونو میکشیم مساوی میکنیم یا بااختلاف یه گل میبربم ولی بارسا رو که برمیداریم همه تیم هارو نفله میکنیم با اختلاف چندین گل
خداییش اورال بازیکنهای بارسا غیرمنصفانه زیاده..
حالا میان میگن ما از بچگی طرفدار بارسا بودیم.مثل فن های من سیتی و در آینده تاتنهام!!
ببخشید میشه بگید کی برابر میدونه؟نه میخوام بدونم کی برابر میدونه؟برو یه سرچ بکن میبینی که اکثر کارشناسا مسی رو بهترین بازیکن تاریخ میدونن و اونایی هم که نمیگن بهترین بازیکن تاریخه فقط ترسشون اینه که نتونه این روندو ادامه بده و به سرنوشت رونالدو برزیلی و خیلیهای دگه دچار بشه که به کور چشم بعضیها هر روز بهتر از دیروز بازی میکنه...
منکر بزرگی رونالدو نیستم و تو پست قبلی هم گفتم که باید با بازیکن سوم 4 5 تااختلاف داشته باشه ولی خداییش حتی مقایسشم با مسی خنده داره...
با بچه گیمر بحث کردن این مشکلاتو هم داره دیگه!همیشه میخواد خودشو 3 4 سال بزرگتر از اونی که هست نشون بده!!!همیشه هم فقط ادعا داره!(واسه همینم هست که اینجور فرومها نمیام!)اخه بچه جون اول بگو خودت چند سالته بعد به عمر طرفداری منی که از زمان ریوالدو و کلایورت بازیهای بارسا رو دنبال میکردم گیر بده!
راستی از دوستان کسی میدونه استیون از کی سلطان شوت فیفا هست؟قبل از فیفا 10 تو کدوم فیفا کسی به جز جرارد شوت پاور 95 یا بالا داشته؟(کلآ از کدوم فیفا بوده که استیون این برتری رو داشته و هنوزم که هوزه پابرجاست!؟)از 2005 همه ی فیفا ها رو بازی کردم ولی 07 و 08 و 09 فقط میخریدم و بلافاصله پس از نصبش پاک میکردم...2005 و 2006 هم که یادم نمونده و تا جایی که میدونم از 09 یا 10 هست که استیون پرقدرترین شوتو تو فیفا داره! رونالدو هم بهش نرسیده!

---------- نوشته در 03:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:31 AM ارسال شده بود ----------

تایپک فوتبال تو بخش مباحث گوناگونِ , هیچ کس که اجاره نداره بگه کسی چند ساله طرفدار تیمی شده هیچ ربطی هم به هیچ کسی نداره ...
اخه جالب اینجاست مطمئنم خیلی از خود اینا بچن و من اگه زن گرفته بودم هم سن اینا بچه داشتم!:d
البته قبول دارم این چند ساله طرفدارای بارسا خیلی زیاد شدن و اون موقع که من طرفدارش بودم این همه هوادار نداشت ولی خب این طبیعیه و خود رئالم اکثر طرفداراشو اون موقع که زیدان و رونالدو و کارلوس و رائول و ... رو داشتن به دست آورده!
خلاصه من اینجور فرومها نمیام و اگرم بیام پست نمیدم ولی روی این مورد نتونستم خودمو نگه دارم و مجبور شدم پست بدم!
در مورد والدز و کسیاس هم اختلافشون تو فیفا زیاده و در ضمن خود والدز هم اگه اون اشتباهات بچه گونه شو کنار بزاره یه رقیب جدی برای کاسیاسه و کم کمش بازی با پاش خیلی بهتر از کاسیاسه و هیچ وقت زیر توپ نمیزنه!(طبیعی هم هست که به همین خاطر گاهی سوتی هایی رو ازش ببینیم!)

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
در مورد اورالها بحث شد و دوستان بازم به خاطر نفرت از بارسا اسمشو وسط کشیدن که البته طبیعی هم هست!!!
اما من خودم به عنوان یه بارسایی بگم که هیچ وقت و تو هیچ فوتبالی ندیدم قدرت واقعی بازیکنای بارسا رو بدن و همیشه برای اینکه تعادل برقرار بشه و مثل واقعیت نشه بازیکنای بارسا رو ضعیفتر از اونی که هست میکنن...
فقط اینو بگم که اگه قرار باشه قدرت واقعیشونو بدن فاصله ی مسی با رونالدو حداقل 5 تا و فاصله ی رونالدو با قوی ترین بازیکن بعدی بازم حداقل 4 5 تا باید باشه...
یعنی مسی باید با بازیکن سوم حداقل 9 تا فاصله داشته باشه که میبینیم همچین خبری نیست و فقط 2 3 تا اختلاف با ستاره های دیگه داره... strengh مسی هم خیلی جالبه! 48!!!!!!!!!!!!!!! برای اینکه مدافعان بتونن جلوشو بگیرن 48 دادن وگرنه حداقلش 70 باید میدادن!دیگه هر چه قدر ضعیف باشه ازمودریچ و روبینیو و... که قویتره!
درمورد پیکه هم پیکه فقط یه مدافع معمولی و مطلق مثل خیلیها نیست و میتونید به عوان یه هافبک و حتی یه مهاجم روش حساب کنید!!!(همین قدرت هجومی و پاسهاش هم هست که اورالشو 88 میکنه که باز برای پیکه کمه چون گفتم پیکه فقط یه مدافع نیست...)
داداش من اگه اینجوری بیان به پژمان منتطری بدن 86 چرا داری بارسایی قضاوت میکنی بابا راموس که بیشتر از پیکه تو پست های مختلف بازی کرده و جواب هم داده بعدشم ما میگیم دفاع شما ببین تعداد گل های سر راموس که 5 الی 6 سانت از پیکه کوچیکتر بیشتره بعدشم راموس الان 4 سال داره به عنوان بهترین دفاع راست انتخاب میشه بعد چند سال یه امسال اومد دفاع آخر تو اسپانیا خودش با پپه شدن بهترین مدافع های یورو شما چجوری قضاوت میکنی بعدشم چرا حرف از پیکه که میشه شما میگی بازی سازیش بهتره یه آیتم هایی داره که دیگر مدافعان ندارن با این حرفت که مقایسه مسی با رونالدو که میگی مسی باید 5 تا بیشتر باشه رو داری نقض میکنی شما ببین رونالدو همه چیزش به غیر از دریبلش با بازیسازیش از مسی بهتره پس باید رونالدو یه 5 تا بیشتر باشه با این مقایسه شما
و یه نکته دیگه بهت بگم همه ی دنیا اینو میدونن که بهتر از مارادونا پیدا نمیشه اگه میبینی هم الان اسمی از اون نمیارن بخاطر مشکلاتی که با فراماسون ها داره و باعث دوپینگش هم شد شما برو یه کم مطالعه کن میبینی که خیلیا به خاطر مشکلات گوناگون اسمی از اونا نیست حتی مسی قابل قیاس با دی استفانو هم نیست داداش من اینو بهت بگم 23 سال سن دارم از 9 سالگی در مورد فوتبال تحقیق و مطالعه کردم و خیلی چیزا رو میتونم برات روشن کنم با دلیل

آخرین ویرایش:

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
والدز هم اگه اون اشتباهات بچه گونه شو کنار بزاره یه رقیب جدی برای کاسیاسه و کم کمش بازی با پاش خیلی بهتر از کاسیاسه و هیچ وقت زیر توپ نمیزنه)
همین بس..
مسی اگه ژاوی و اینیستا پشتش نباشن این مسی که الان میبینم نیس.نمونه ش تیم ملی آرژانتین.اونجا بازیکن بزرگیه ولی فوق العاده نیس..
با بچه جون بچه جون آدم بزرگتر نمیشه .میخوای تا شناسنامه رو کنیم..

آخرین ویرایش:

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
اینو میگم بحث مسخره رو تموم کنید.مسی و بارسا هر چی دارن از یوفا هست و اگر میبینی مسی بهترین بازیکن و بارسا بهترین تیم جهان میشه از صدقه سری یوفا و همون یونیسف هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مارادونا,روماریو,دی استفانو و... بهترین بازیکنان جهانن نه آقای مسی. اونایی که اینو میگن مسی بهترین بازیکن تاریخه اصلا بازیای اینارو ندیدن.اگه بهترینه پس تو تیم ملی آرژانتین با این همه ستاره چرا چیزی ازش ندیدیم.اما اینو بدونین که امسال حق رونالدو بود که توپ طلا بگیره;)
به قول پروین:((اصن مسی از نظر ما فوتبالیستای این مملکت عددی نیست که ما بیایم وقتمونو تلف کنیم:)):)):)):)):)):d))

در کل تاپیک رو از مسیر اصلی خارج نکنید و این بحث تکراری رو تموم کنید.

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
اینو میگم بحث مسخره رو تموم کنید.مسی و بارسا هر چی دارن از یوفا هست و اگر میبینی مسی بهترین بازیکن و بارسا بهترین تیم جهان میشه از صدقه سری یوفا و همون یونیسف هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مارادونا,روماریو,دی استفانو و... بهترین بازیکنان جهانن نه آقای مسی. اونایی که اینو میگن مسی بهترین بازیکن تاریخه اصلا بازیای اینارو ندیدن.اگه بهترینه پس تو تیم ملی آرژانتین با این همه ستاره چرا چیزی ازش ندیدیم.اما اینو بدونین که امسال حق رونالدو بود که توپ طلا بگیره;)
به قول پروین:((اصن مسی از نظر ما فوتبالیستای این مملکت عددی نیست که ما بیایم وقتمونو تلف کنیم:)):)):)):)):)):d))

در کل تاپیک رو از مسیر اصلی خارج نکنید و این بحث تکراری رو تموم کنید.
اون تیکه بولد شده واقعاً لول داره . نگید آقا این حرفارو ، نگید .

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
یه تاپیک بود حداقل میومیدم دوتا خبر و اطلاعات جدید میخوندیم که اونم به طرز عجیب و غریبی شد Real Vs Barca !!

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا اصلآ چلسی و رئال شاخن! بارسا هویج! خیالتون راحت شد؟فقط اینو من نتونستم حضم کنم که رونالدو به غیر از دریبل و بازی سازی همه چیش از مسی بهتره! یعنی مثل اسب دویدن و شوت همه چیزه؟اقا بیخیال همون فیفا رو بچسبین این بحث ها رو ول کنید!

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
اقا اصلآ چلسی و رئال شاخن! بارسا هویج! خیالتون راحت شد؟فقط اینو من نتونستم حضم کنم که رونالدو به غیر از دریبل و بازی سازی همه چیش از مسی بهتره! یعنی مثل اسب دویدن و شوت همه چیزه؟اقا بیخیال همون فیفا رو بچسبین این بحث ها رو ول کنید!
بابا شما یکم مطالعه داشته باش تا بدونی فوتبال یک فوتبالیست با شیش معیار قدرت بندی میشه(همون شش دانگ خدمون)که شامل دریبل .تکنیک.سرعت.قدرت.تهاجمی بودن و دفاعی بودن که من واسه شما بازیسازی رو هم اضاف کردم که هر کدوم دوباره به چند قسمت تقسیم میشه مثلا دقت زدن گل با سر واسه تهاجمی بودن حالا مسی به غیر از دریبل کدومش بهتره داداش بعدشم من منکر این نیستم که مسی از کریس ضعیف تر تازه بهتر هم هست من میگم اگه فیفا به پیکه بیشتر از راموس امتیاز میده در این صورت باید به کریس هم بیشتر از مسی نمره بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر