FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
خدا کنه بازیکن هایی مانند ژاوی و اینیستا و فابرگاس که تو واقعیت بهترینن رو جوری بسازن که تو بازی هم عالی باشن و بازیکن خوبی به حساب بیان نه مثل این نسخه های قبل فیفا ، واقعا الان مثلاً تو 12 ژاوی به هیچ دردی نمیخوره هیچی نداره هیچ ! فقط پاسش خوبه که اون هم هیچ وقت به چشم من تفاوتش رو احساس نمیکنم با بقیه بازیکن های تراز اول !
خدایی باید یه فکری واسه اینجور بازیکن ها کنن دیگه اینجوری که نمیشه
نه سرعت دارن نه قرت بدنی نه شوت نه سر زنی ! هیچ کاری باهاشون نمیشه کرد ! میگیرن توپو باید درجا باهاشون پاس بدی یا یکم فوقش بچرخی دور خودت ( بدون راه رفتن منظورمه ، چون سرعت ندارن سریع توپو لو میدن )

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
خدا کنه بازیکن هایی مانند ژاوی و اینیستا و فابرگاس که تو واقعیت بهترینن رو جوری بسازن که تو بازی هم عالی باشن و بازیکن خوبی به حساب بیان نه مثل این نسخه های قبل فیفا ، واقعا الان مثلاً تو 12 ژاوی به هیچ دردی نمیخوره هیچی نداره هیچ ! فقط پاسش خوبه که اون هم هیچ وقت به چشم من تفاوتش رو احساس نمیکنم با بقیه بازیکن های تراز اول !
نه سرعت دارن نه قرت بدنی نه شوت نه سر زنی ! هیچ کاری باهاشون نمیشه کرد ! میگیرن توپو باید درجا باهاشون پاس بدی یا یکم فوقش بچرخی دور خودت ( بدون راه رفتن منظورمه ، چون سرعت ندارن سریع توپو لو میدن )
این که دیگه فیفا نیست میشه pes
برادر من ژاوی کجاش سرعت داره که سرعت بدن بهش تنها نکته قابل اتکای ژاوی پاس هاش و حفظ توپش هست که اونم داره

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

خدائیش بازیکن لاک پشت تر از فابرگاس داریم :d؟که شما توقع سرعت رونالدو رو ازش تو فیفا دارین یا همین ژاوی اینا هیچکدومشون قدرت سر زنی هم ندارن فقط و فقط پاس بلدن بدن:d>:d<

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اگه میشه فیس بازیکنای لیورپول رو هم بزار

فعلا لیورپول همونایی که گذاشتم جدیدا هستن. فیس جدید دیگه ای تو این کد نبود. البته شایعه شده سوارز توی نسخه نهایی فیس خواهد داشت.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
ای کاش توی نسخه جدید یه تغییراتی رو هم توی ورزشگاه ها میدادن !

مثلا یه سری ورزشگاه ها انقدر همونطور تکراری بوده که دیگه داره خسته کننده میشه !

مثل استمفوردبریج و اولدترافورد ......

میتونن با یه تغییرات جزئی یه حال درست و حسابی به گیمر ها بدن.​

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
منظور منو متوجه نشدید من نگفتم که سرعت و قدرت و اینا رو بهشون بدن که !
من میگم اینا تو واقعیت بهترین هافبکها هستن ولی تو بازی اصلاً آدم همچین چیزی رو احساس نمیکنه !
تنها پاسشون بالا ساختن که اون هم فقط عددشون بالاست و الکی بالاست و تفاوتش با یه بازیکن دیگه مثلاً گرث بیل احساس نمیشه ! مخصوصاً اگه کنترلر Assisted باشه !
من میگم اینا بیان یه فکری به حال اینجور بازیکن ها بکنن که احساس بشه آدم داره ژاوی رو کنترل میکنه نه یه بازیکن معمولی !
مثلاً پاس هاشون و حفظ توپشون رو متمایز کنن ( که به سادگی توپ لو ندن یه ذره سخت تر باشه توپ گیری ازشون ) خیلی عالی میشه

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ای کاش توی نسخه جدید یه تغییراتی رو هم توی ورزشگاه ها میدادن !

مثلا یه سری ورزشگاه ها انقدر همونطور تکراری بوده که دیگه داره خسته کننده میشه !

مثل استمفوردبریج و اولدترافورد ......

میتونن با یه تغییرات جزئی یه حال درست و حسابی به گیمر ها بدن.​
دقیقا چیکار باید بکنن؟! یه طبقه به ورزشگاهها اضافه کنن؟ یا طراحی شون رو تخیلی کنن؟! یه وقتایی یه چیزایی میگید ادم حیرون میمونه:|

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
منظور منو متوجه نشدید من نگفتم که سرعت و قدرت و اینا رو بهشون بدن که !
من میگم اینا تو واقعیت بهترین هافبکها هستن ولی تو بازی اصلاً آدم همچین چیزی رو احساس نمیکنه !
تنها پاسشون بالا ساختن که اون هم فقط عددشون بالاست و الکی بالاست و تفاوتش با یه بازیکن دیگه مثلاً گرث بیل احساس نمیشه ! مخصوصاً اگه کنترلر Assisted باشه !
من میگم اینا بیان یه فکری به حال اینجور بازیکن ها بکنن که احساس بشه آدم داره ژاوی رو کنترل میکنه نه یه بازیکن معمولی !
مثلاً پاس هاشون و حفظ توپشون رو متمایز کنن ( که به سادگی توپ لو ندن یه ذره سخت تر باشه توپ گیری ازشون ) خیلی عالی میشه

شما یا دقت نکردی، یا با تیمای دیگه زیاد بازی نکردی !!!
اتفاقا ژاوی و اینیستا رو خیلی قوی ساختن و قدرت حفظ توپشون و پاساشون عالیه...
اگه تیمای دیگه رو ورداری، میفهمی اینا چقدر از بقیه بهترن.. البته این مشکل رو که هر بازیکنی تو فیفا سرعتش بیشتره، بهتره رو قبول دارم و باید یه فکری به حالش بکنن.

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
اگه تیمای دیگه رو ورداری، میفهمی اینا چقدر از بقیه بهترن.. البته این مشکل رو که هر بازیکنی تو فیفا سرعتش بیشتره، بهتره رو قبول دارم و باید یه فکری به حالش بکنن.
خود سازنده های بازی میگن این بازیکن ها اونطور که باید تو حفظ توپ درست عمل نمیکنند، اونوقت شما میگی نه؟؟؟؟!!

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
هر چه بازی به واقعیت نزدیک تر باشه چه از نظر گیم پلی و گرافیک بهتره من بخاطر دور از واقعیت بودن pes رو دوست ندارم

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
خب شما خودت جواب دادی دیگه :D
تفاوت انقدر کمه که من احساس نکردم ! ( یا شاید هم تفاوتی نداره :D ) من هر روز فیفا بازی میکنم هم لایو بازی میکنم هم با دوستم ! با همه تیم ها هم بازی کردم ، با دوستام Semi بازی میکنم تو لایو Assisted
و از طرفی خودت باز گفتی هرکی سرعت ( و من اضافه میکنم قدرت بدنیش ) بهتره بازیکن موثر تری میشه و امثال ژاوی اینا که همچین خصایصی ندارن خیلی ضعبف تر از اونا هستن

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
منو بخش انلاین
0a6c4002cc7b.jpg
[/IMG]
fe2a9d4c0612.jpg
[/IMG]

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
خدا کنه بخش آنلاین دوباره مثل نسخه 12 دکه گداییشون رو باز نکنن برای پوینت اضافه بخوان هی پول بکنن تو پاچه ملت...

pes درسته سرورهای جالبی نداره و در حد فیفا نیست ولی مثل یه مرد سرورها رو بدون پوینت در اختیار یوزرها میزارن...

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خدا کنه بخش آنلاین دوباره مثل نسخه 12 دکه گداییشون رو باز نکنن برای پوینت اضافه بخوان هی پول بکنن تو پاچه ملت...
pes درسته سرورهای جالبی نداره و در حد فیفا نیست ولی مثل یه مرد سرورها رو بدون پوینت در اختیار یوزرها میزارن...

امیدوار نباش. بازم پوینت میخواد.
این برای ما پول اضافه میشه برای اونایی که ارجینال میگیرن مشکلی نداره. راحت کد داخل باکس رو وارد میکنن و تموم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر