FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
به نظر من که اصلا سیتی تیم نیست تو فیفا البته این جو هارت قدش خیلی بلنده وحشتناک برای ضربه سر روی کرنر اذیت میکنه(خدا رو شکر من از رو کرنر زیاد گل نمیزنم)!
به هر حال عشق من برزیل تو فیفا 13 دیگه فکر کنم گل بکاره !مخصوصا المپیک هم قهرمان شد تو فیفا 12 هم خیلی تیم خوبی هست(به شخصه تا به حال قوی تر از این تیم ندیدم هر کی باورش نمیشه بیاد یه سه دست بازی بزنیم تا خاکش کنم)تو این نسخه 12 یکم این نیمار قدرت بدنیش کم بود و بدرد نوک نمیخورد امیدوارم تو بعدی یکم این قدرت بدنیش رو زیاد کنند!
یکم هم این ضد فوتبالی تیم ها رو کم کنند خوب میشه(مثل رئال و منچستر سیتی و آث میلان که ضد حمله های سریعی داشتن و بعضی ها ناجوان مردانه فقط به دنبال ضد حمله بودن)این teammate contain رو هم به جای jockey به صورت پیش فرض بگذارن تا یکم بازی طبیعی تر بشه(خداییش با jockey دفاع کردن خیلی مصغره بود خودم که فقط با teammate contain دفاع میکنم)!
(((teammate contain همون دکمه شوت قشنگ(fitnes shot)رو که در هنگام دفاع بزنین دو نفر میرن توپ رو بگیرن یکی مشغولش میکنهو دیگری میره توپاش توپ رو میگیره اگه امتحان نکردین بکنین جالبه البته بگم تو دفاع 5 نفره جواب میده چون دفاعتون خالی میشه البته سرعت گرفتن توپ خیلی افزایش پیدا میکنه))
برزیل قهرمان المپیک نشده عزیز. تیم مکزیک قهرمان شد;)

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
نوير تو دفع ضربات چيپ و هد خيلي خيلي ضعيف هست !! كاسياس هم كه از پشت هجده شوت بزنيد گل گل هست و خيلي راحت هد ميخوره !! تنها دروازه باني كه گل زدن بهش خيلي خيلي سخت هست تو بازي بوفون هست و جو هارت كه اين دومي ديگه خيلي الكي هست قوي بودنش !!!!

جو هارت که اُورالش 83 ـه که ، چی جوری بهترینه ؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اتفاقا مهمترین قابلیت دروازبان جاگیریشه! که تو تک به تکا خیلی به درد میخوره! مثلا کاسیاس خیلی سخت تک به تک گل میخوره!
البته کلا همه چیز به روحیه تیم ربط داره

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
اتفاقا مهمترین قابلیت دروازبان جاگیریشه! که تو تک به تکا خیلی به درد میخوره! مثلا کاسیاس خیلی سخت تک به تک گل میخوره!
البته کلا همه چیز به روحیه تیم ربط داره

بحث دروازه بان تمام شد.اینجا تاپیک فیفا 13 هست نه فیفا 12

ارسال شده از GT-S5670 با استفاده از تپاتالک 2

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یکی از ویژگی های مهم و برتری های بزرگ فیفا نسبت به pes همین انیمشن ها و کیفیت و هوش مصنوعی دروازه بان ها هستش . درسته که به هر حال جا برای بهتر بودن هوش مصنوعی و مشکلات هست ولی این که بعضی دوستان میان میگن تو بازی های مختلف دروازه بان ها متفاوتن و کیفیتشون کم و زیاد میشه و مشکل داره واقعا این موضوع خنده داره در فوتبال واقعی هم دروازه بان ها در بازی های مختلف روز های خوب و بد دارن و کیفیتشون به خاطر مسائل رو حی فرق میکنه و اشتباه هم میکنن مثلا والدز در همین فیفا 12 توپ ها عجیب و غریب رو میگیره و لی یک باره در بعضی مواقع سوتی میده و لوریس توپ های دو ارسالی دو جناهین رو مشکل داره و معمولا توپ های ارسالی رو مشت میکنه و ........... یکی از ویژگی های شاخص فیفا در این نسل همین دروازه بان هاش هستن که البته طبیعی هستش جا برای بهتر شده همیشه هست ولی واقعا فیفا در این زمینه در مجموع عالی کار کرده .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خب از این به بعد باید منتظر تریلرهای جور واجور باشیم و پشت هم کف کنیم تا ریلیز بشه:d نکته ای که تو تریلر جلب توجه میکرد نسل جدید ایمپکت انجین بود امیدوارم مشکلاتش برطرف شده باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر