FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

البته بنظر من دروازبانها بطور کلی ثبات ندارن ! یه وقتایی کاسیاس عالی کار میکنه یه وقتایی میشه میرزاپور !از اونور والدز هم همینطور یهو حرکات پیتر اشمایکلی میزنه ! بنظر من که هوش مصنوعی دروازبانها اونقدر که باید خوب نیست !

از همه بدتر اینه که دروازبانها اصلا از شش قدم بیرون نمیان برای جمع کردن توپ! یا توپی که داره از بیخ پاشون میره کرنر رو جمع نمیکنن که واقعا ضایع اس:d

معراج درست میگی:dباید Y حتما نگه داری بره طرف توپ نزاره کرنر بشه:d
در مورد دروازه بان هم 1 چیزی که همیشه برای من خوب بوده اینه که چک همیشه خوب ساخته میشه:dاهل سوتی نیست:d

معراج درست میگی:dباید Y حتما نگه داری بره طرف توپ نزاره کرنر بشه:d
در مورد دروازه بان هم 1 چیزی که همیشه برای من خوب بوده اینه که چک همیشه خوب ساخته میشه:dاهل سوتی نیست:d
شما مطمئنی چک اهل سوتی نیست؟! :دی
Y رو که نگه می داری مثل احمق ها می رن سمت توپ نه به طرف مسیر حرکتش... تو پاسهای بلند هم اگه توپ دور باشه یهو سرعت توپ بیشتر می شه و می ره تو اوت...
.
جوری میان جلو انگار می خوان مرغ بگیرن:d
دقیقا!

آخرین ویرایش:
به نظر من بهترین دروازبان تو 12 جو هارت که واقعا عالی ساختنش وبا اینکه کاسیاس و چک از اون تو واقعیت بهترند ولی تو 12 اون قوی تره البته سیتی کلا تو 12 از همه قوی تر ساخته شده حالا خدا کنه تو 13 تاتنهام واسمون غول نشه

به نظر من بهترین دروازبان تو 12 جو هارت که واقعا عالی ساختنش وبا اینکه کاسیاس و چک از اون تو واقعیت بهترند ولی تو 12 اون قوی تره البته سیتی کلا تو 12 از همه قوی تر ساخته شده حالا خدا کنه تو 13 تاتنهام واسمون غول نشه

فکر نکنم تاتنهام زیاد مشکل باشه. امسال باید از چلسی و بخصوص PSG ترسید. :|

به نظر من که اصلا سیتی تیم نیست تو فیفا البته این جو هارت قدش خیلی بلنده وحشتناک برای ضربه سر روی کرنر اذیت میکنه(خدا رو شکر من از رو کرنر زیاد گل نمیزنم)!
به هر حال عشق من برزیل تو فیفا 13 دیگه فکر کنم گل بکاره !مخصوصا المپیک هم قهرمان شد تو فیفا 12 هم خیلی تیم خوبی هست(به شخصه تا به حال قوی تر از این تیم ندیدم هر کی باورش نمیشه بیاد یه سه دست بازی بزنیم تا خاکش کنم)تو این نسخه 12 یکم این نیمار قدرت بدنیش کم بود و بدرد نوک نمیخورد امیدوارم تو بعدی یکم این قدرت بدنیش رو زیاد کنند!
یکم هم این ضد فوتبالی تیم ها رو کم کنند خوب میشه(مثل رئال و منچستر سیتی و آث میلان که ضد حمله های سریعی داشتن و بعضی ها ناجوان مردانه فقط به دنبال ضد حمله بودن)این teammate contain رو هم به جای jockey به صورت پیش فرض بگذارن تا یکم بازی طبیعی تر بشه(خداییش با jockey دفاع کردن خیلی مصغره بود خودم که فقط با teammate contain دفاع میکنم)!
(((teammate contain همون دکمه شوت قشنگ(fitnes shot)رو که در هنگام دفاع بزنین دو نفر میرن توپ رو بگیرن یکی مشغولش میکنهو دیگری میره توپاش توپ رو میگیره اگه امتحان نکردین بکنین جالبه البته بگم تو دفاع 5 نفره جواب میده چون دفاعتون خالی میشه البته سرعت گرفتن توپ خیلی افزایش پیدا میکنه))

Last edited by a moderator:
پست اول به کلی ویرایش یافت.لینک گیمز کام هم اضافه شد.
دوستان میخوام قسمتی به پست اول اضافه کنم که شامل تمام تریلر هایی که برای بازی اومده میشه.اگر کسی میتونه تمام تریلر هارو جمع آوری و لینک های اون هارو برای من p.m کنه ضمن ذکر نام او لینک هارو اضافه میکنم.فقط بدونه شیلتر و از سایتی معتبر و با چند کیفیت باشه
متشکر

کسی نبود

ارسال شده از GT-S5670 با استفاده از تپاتالک 2

دروازه بانا همه چیزشون reaction ـه. یعنی ری اکشن از تمام پارامتر های خود goal keeping رو هم دیگه مهم تره. همین جو هارت مثلا با این که پارامتر های دروازه بانیش خیلی بالا نیست چند برابر تو بازی از لیورِس بهتره چون ری اکشنش بالا تره. یا مثلا من بعضی وقتا hulk رو مبزارم تو دروازه ?!؟ وقتی دروازبانم مصدومه و دروازبان دومم مال نیست به شدت جواب میده چون ری اکشنش بالای 85 ـه.

نویر به نظرتون تو 12 بهترین نیست ؟ کسی حرفی ازش نزد !
از هارت که بهرته هر چی باشه :-/

نوير تو دفع ضربات چيپ و هد خيلي خيلي ضعيف هست !! كاسياس هم كه از پشت هجده شوت بزنيد گل گل هست و خيلي راحت هد ميخوره !! تنها دروازه باني كه گل زدن بهش خيلي خيلي سخت هست تو بازي بوفون هست و جو هارت كه اين دومي ديگه خيلي الكي هست قوي بودنش !!!!

---------- نوشته در 02:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:56 PM ارسال شده بود ----------

به نظر من که اصلا سیتی تیم نیست تو فیفا البته این جو هارت قدش خیلی بلنده وحشتناک برای ضربه سر روی کرنر اذیت میکنه(خدا رو شکر من از رو کرنر زیاد گل نمیزنم)!
به هر حال عشق من برزیل تو فیفا 13 دیگه فکر کنم گل بکاره !مخصوصا المپیک هم قهرمان شد تو فیفا 12 هم خیلی تیم خوبی هست(به شخصه تا به حال قوی تر از این تیم ندیدم هر کی باورش نمیشه بیاد یه سه دست بازی بزنیم تا خاکش کنم)تو این نسخه 12 یکم این نیمار قدرت بدنیش کم بود و بدرد نوک نمیخورد امیدوارم تو بعدی یکم این قدرت بدنیش رو زیاد کنند!
یکم هم این ضد فوتبالی تیم ها رو کم کنند خوب میشه(مثل رئال و منچستر سیتی و آث میلان که ضد حمله های سریعی داشتن و بعضی ها ناجوان مردانه فقط به دنبال ضد حمله بودن)این teammate contain رو هم به جای jockey به صورت پیش فرض بگذارن تا یکم بازی طبیعی تر بشه(خداییش با jockey دفاع کردن خیلی مصغره بود خودم که فقط با teammate contain دفاع میکنم)!
(((teammate contain همون دکمه شوت قشنگ(fitnes shot)رو که در هنگام دفاع بزنین دو نفر میرن توپ رو بگیرن یکی مشغولش میکنهو دیگری میره توپاش توپ رو میگیره اگه امتحان نکردین بکنین جالبه البته بگم تو دفاع 5 نفره جواب میده چون دفاعتون خالی میشه البته سرعت گرفتن توپ خیلی افزایش پیدا میکنه))

کی برزیل قهرمان المپیک شد پس مکزیک اون وسط چیکاره بود

نوير تو دفع ضربات چيپ و هد خيلي خيلي ضعيف هست !! كاسياس هم كه از پشت هجده شوت بزنيد گل گل هست و خيلي راحت هد ميخوره !! تنها دروازه باني كه گل زدن بهش خيلي خيلي سخت هست تو بازي بوفون هست و جو هارت كه اين دومي ديگه خيلي الكي هست قوي بودنش !!!!
Buffon هم کند ـه!
راحت تک به تک رو به خاطر سرعت کمش جا می‌مونه!
یوریس و نویر خیلی خوب جواب دادن برای من!
مخصوصا که تو CM در عرض 2-3 سال اورالشون میره بالای 90:>

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or