FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان به نظرم نسخه ی wii u و xbox با هم فرق دارن و الکی مقایسه نکنید.مثل ماجرایی که برای فیفا 11 کامپیوتر اتفاق افتاد و مثل فیفا 10 xbox بود.این هم احتمالا مثل فیفا 11 طراحی شده چون وقتی ضربه آزاد میزنه از قابلیت جدید ضربه آزاد زنی چیزی نمیبینیم.

اون که فکر کنم استودیویی که برای کنسولا میساخت برای پی سی نمیساخت برای همین اینجوری بود ولی اینا همشون مال یکیه.

اینم ویدئوی جدید که تیم ارسنال رو از لحاظ قدرت تجزیه میکنه قویترینا کازورلا و سانگ هستن با 85:(.ویدئو از نسخه ی ps3 هست.من که توی منوی تیم منیجمنت تغییری نمیبینم رنگبندی هم همونه:(.ea قصد تغییر دادن منوها رو نداره؟
Arsenal in FIFA 13! (Podolski, Cazorla, Giroud) - YouTube

راستی ویدئو تا اونجایی که من دیدم چیزه جالبی نداره فقط قدرتا رو نشون میده خواستین بگیرین کیفیت پایین هم جواب میده.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اون که فکر کنم استودیویی که برای کنسولا میساخت برای پی سی نمیساخت برای همین اینجوری بود ولی اینا همشون مال یکیه.

اینم ویدئوی جدید که تیم ارسنال رو از لحاظ قدرت تجزیه میکنه قویترینا کازورلا و سانگ هستن با 85:(.ویدئو از نسخه ی ps3 هست.من که توی منوی تیم منیجمنت تغییری نمیبینم رنگبندی هم همونه:(.ea قصد تغییر دادن منوها رو نداره؟

راستی ویدئو تا اونجایی که من دیدم چیزه جالبی نداره فقط قدرتا رو نشون میده خواستین بگیرین کیفیت پایین هم جواب میده.
منبعی ندارم ولی با این تریلر ها که دیدم فرق میکنه.
==
مال فیفا 12 ـه این ویدئو.دقت کنی فقط رفته ترنسفرهارو انجام داده.وگرنه تغییری نداشته.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین

دوست گرامی این گیم پلی فیفا 12 هستش و شما مثل این که پست من رو نخوندی قسمت تیم منجمنت در فیفا 13 عوض شده فقط در نسخه کنسول جدیدنیتندو تیم منجمنت در دسته نشون داده میشه و نسخه های دیگه طبیعتا در تلوزیون ولی تیم منجمنت در تمامی نسخه ها عوض شده درضمن تمامی نسخه ها یکی هستن و هیچ تفاوتی با هم ندارن . پاینده و پیروز باشین

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
منبعی ندارم ولی با این تریلر ها که دیدم فرق میکنه.
==
مال فیفا 12 ـه این ویدئو.دقت کنی فقط رفته ترنسفرهارو انجام داده.وگرنه تغییری نداشته.

مطمئنید ماله12 هست؟چون نوشته13.میگم منوها اصلا تغییری نکردن:).

---------- نوشته در 01:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:41 AM ارسال شده بود ----------

دوست گرامی این گیم پلی فیفا 12 هستش و شما مثل این که پست من رو نخوندی قسمت تیم منجمنت در فیفا 13 عوض شده فقط در نسخه کنسول جدیدنیتندو تیم منجمنت در دسته نشون داده میشه و نسخه های دیگه طبیعتا در تلوزیون ولی تیم منجمنت در تمامی نسخه ها عوض شده درضمن تمامی نسخه ها یکی هستن و هیچ تفاوتی با هم ندارن . پاینده و پیروز باشین
بلی پست شما رو خوندم ولی دیدم نوشته13 بعد همون منوها هستن گفتن تغییری نکرده.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
مطمئنید ماله12 هست؟چون نوشته13.میگم منوها اصلا تغییری نکردن:).

---------- نوشته در 01:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:41 AM ارسال شده بود ----------

بلی پست شما رو خوندم ولی دیدم نوشته13 بعد همون منوها هستن گفتن تغییری نکرده.
من کامل از YouTube ندیدم بعید میدونم فیفا 13 باشه قشنگ دانلودش میکنم تا مطمئن بشم بعد شرمنده شما و بقیه نشم . شایدم دارم اشتباه میکنم من با لگ ازYouTube دیدم دانلودش میکنم تا قشنگ ببینم 12 هستش یا نه .................. پاینده باشی

---------- نوشته در 02:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:14 AM ارسال شده بود ----------

آقا گیم پلی رو دیدم و درست گفته بودم گیم پلی فیفا 12 هستش درضمن این صدمین بار برید عکس های نسخه جدید کنسول نینتندو رو ببینید تیم منجمنت به طور کامل تغییر کرده ...............

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
طبیعیه این چیز ها.یه سری آدم میان از فیفا 12 آپلود میکنن و اسمش رو میزارن فیفا 13.تازه این اتفاقات با شروع گیمزکام جند برار میشه.
==
خب پستی بعد از من داده نشده بود و همین پست ر ویرایش میکنم:d
یه ویدئو دیدم که نشون میده انیمیشن های بازی پیشرفت خوبی داشتن.(البته اسکن کردنشون رو نشون میده).همچنین فکر کنم حرکت گل هم تغییراتی داشته.
مثلا توی این ویدئو انیمیشن گلی که ولبک به سوئد زد یا حرکت گل معروف بالوتلی رو میبینیم که داره اسکن میشه.
اینم لینکش:http://www.youtube.com/watch?v=IYzxXZY-aAQ&feature=youtu.be

آخرین ویرایش:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
گیمز کام داره شروع میشه و باید نمایشه این غول رو دید.فیفا 13 وارد میشود.لینک پخش کنفرانس ea رو در پست اول قرار میدم.ما که اینترنت پر سرعت نداریم دوستان ببینن برا ما هم تعریف کنن

ارسال شده از GT-S5670 با استفاده از تپاتالک 2

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
طبیعیه این چیز ها.یه سری آدم میان از فیفا 12 آپلود میکنن و اسمش رو میزارن فیفا 13.تازه این اتفاقات با شروع گیمزکام جند برار میشه.
==
خب پستی بعد از من داده نشده بود و همین پست ر ویرایش میکنم:d
یه ویدئو دیدم که نشون میده انیمیشن های بازی پیشرفت خوبی داشتن.(البته اسکن کردنشون رو نشون میده).همچنین فکر کنم حرکت گل هم تغییراتی داشته.
مثلا توی این ویدئو انیمیشن گلی که ولبک به سوئد زد یا حرکت گل معروف بالوتلی رو میبینیم که داره اسکن میشه.
اینم لینکش:FIFA 13 | Balotelli celebration... in the game? - YouTube
لینک دانلود
این حرکت بالوتلی خیلی باحال بود!
بعد از گل زدن می‌تونیم با ایشون فیگور بگیریم:D

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
به به بنظر میاد کلی انیمیشن جدید به بازی اضافه شده که خب همینها میتونه از نظر ظاهری بازی رو تازه نگه داره .
اینم یه تریلر بود که راجع به چلنجهای تمرینیه بازیه خیلی خوبه :D نمیدونم کسی قبلا گذاشته یا نه ولی اگه ندیدین ببینید
FIFA 13 | Skill Games - YouTube

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
پست اول به کلی ویرایش یافت.لینک گیمز کام هم اضافه شد.
دوستان میخوام قسمتی به پست اول اضافه کنم که شامل تمام تریلر هایی که برای بازی اومده میشه.اگر کسی میتونه تمام تریلر هارو جمع آوری و لینک های اون هارو برای من p.m کنه ضمن ذکر نام او لینک هارو اضافه میکنم.فقط بدونه شیلتر و از سایتی معتبر و با چند کیفیت باشه
متشکر

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
مثل اینکه دارن کم کم به بازی سر و سامون میدم ولی یه چیزی که تو فیفا 12 دور از واقعیت بود دروازبانیش بود . دروازبان ها رو دور از واقعیت درست کرده بودن به طور مثال کاسیاس ، درسته که بهترین دروازبان جهانه ولی نه دیگه تا این حد ، در کل میشه گفت تو بازی نقش غول رو بازی میکنه گاهی اوقات که جو گیر میشه با هیچ راه نمیشه گل زد به جز گل خالی .این چیزایی که میگم همش برام اتفاق افتاده مثلا چند روز پیش که بازی میکردم شوت سر کش تو 6 قدم زدم که تقریبا گوشه هم بود ولی خیلی راحت با یه شیرجه توپ رو مهار کرد . فقط خدا کنه تو این بخش یه خورده به واقعیت نزدیک ترش کنن

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
مثل اینکه دارن کم کم به بازی سر و سامون میدم ولی یه چیزی که تو فیفا 12 دور از واقعیت بود دروازبانیش بود . دروازبان ها رو دور از واقعیت درست کرده بودن به طور مثال کاسیاس ، درسته که بهترین دروازبان جهانه ولی نه دیگه تا این حد ، در کل میشه گفت تو بازی نقش غول رو بازی میکنه گاهی اوقات که جو گیر میشه با هیچ راه نمیشه گل زد به جز گل خالی .این چیزایی که میگم همش برام اتفاق افتاده مثلا چند روز پیش که بازی میکردم شوت سر کش تو 6 قدم زدم که تقریبا گوشه هم بود ولی خیلی راحت با یه شیرجه توپ رو مهار کرد . فقط خدا کنه تو این بخش یه خورده به واقعیت نزدیک ترش کنن

اقا خیلی هم غول نیستن! من با اینکه قدرت دروازه بان ها رو زیاد کردم! راحت گل میزنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر