FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
حذف که عمرآ نمیکنن! فوقش مثل 12 2تاش هست! مثلآ شاید رو Default , میزارن رو legacy!

من که دستم عادت کرده! زدم legacy نمیتونستم بازی کنم!
تکنیکال خیلیییییییییی بهتره! همه کار میتونی بکنی!!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,131
نام
حسین
اگه فیفا تو همه بخش ها امتیاز 9 - 9.5 بگیره تو بخش طراحی استایل بازیکنا و لباسها من بهش امتیاز بین 5 - 6 میدم.بخش طراحی فوق العاده ضعیفه
و خیلی کارتونیه برعکس pes . اصلا انگار ناقصن : دی بازیکنای لاغر مثل نانی خیلی مضحک ساختن - تناسب اندام زیر صفر
تک تک کلمات این دوستمون تائید میشه.فیفا در طراحی استایل بازیکنها افتضاح به تمام معنا هست.و این مشکلی بوده که از قدیم من با فیفا داشتم.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
تک تک کلمات این دوستمون تائید میشه.فیفا در طراحی استایل بازیکنها افتضاح به تمام معنا هست.و این مشکلی بوده که از قدیم من با فیفا داشتم.
از شما پرو بازهای سابق که تازه فیفا باز شدید بیشتر از این هم انتظار نمیره:d

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
توی این بخش واقعا اذیت میشم ! ولی مهمترین بخش یک بازی گیم پلی که متاسفانه pes قابل بازی کردن نیست : دی
البته سو تفاهم نشه من کاری به انیمیشنهای ورود بازیکنا به زمین ندارم- فقط طراحی استایل بازیکنا و اون نوع خاص گرافیک فیفا مد نظرمه
مثلا شما توی ادیت مود یه بازیکن رو انتخاب کنید و نمای کلی رو ببینید انصافا بی سلیقگیه تمامه !
برای درک بیشتر استایل په په بازیکن رئال رو نگاه کنید مثل شاسگولاست : دی
با تمام احترامی که برای فیفا قائل هستم ولی واقعا تک تک حرفای شما دوست گرامی درسته البته جالب ترش اینه که در هنگام گیم پلی بازی و حتی صحنه های آهسته اصلا این مشکلات به چشم نمیان و انیمشن های فیفا در هنگام گیم پلی بی نظیره . از همه عجیب ترش این هستش که چرا این تیم فیفا که هر سال مشکلات بازی رو کمتر و کمتر میکنه به این قسمت دست بازیکن ها اهمیت نمیده . به هر حال هیچ بازی بی اشکال نیست از همه این موضع ها بگذریم واقعا فیفا در این نسل عالی کار کرد و پادشاه بی چون و چرای بازی فوتبال در این نسل هستش ...........

---------- نوشته در 08:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:12 PM ارسال شده بود ----------

خیلی خوشحالم که تو فیفا 13 این سیستم دفاعی مسخره، مزخرف و به درد نخور تاکتیکال دیفندینگ رو کلا حذف کردن.
پارسالم که این سیستم معرفی شد گفتم... سارندگان فبفا می‌بینن که PES هیچ رقمه نمی‌تونه رقابت کنه، خوذشون گند می‌زنن به بازی!
دوست عزیز این سیستم تاکتیکال دیفندینگ به هیچ وجه حذف نشده و امسال هم به صورت کامل تر این سیستم رو میبینیم . تاکتیکال دیفندینگ سیستم دفاعی بود که من مدت ها بود آرزوش رو داشتم و واقعا بازی رو واقعی تر و زیباتر میکنه . اگه هم شما با این نوع سیستم مشکل دارین میتونین در قسمت تنظیمات برین و سیستم دفاعی بازی رو به حالت قبل برگردونین . پاینده و پیروز باشین

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
عزیز منبعی هم داری؟!
این سیستم به واقعی شدن بازی فوق العاده کمک کرده و بعید می‌دونم حذف بشه.
اگر هم حذف کنن لگاسی رو حذف می‌کنن چون با IE زیاد همخونی نداره و باعث به وجود اومدن باگ می‌شه!!!
بعد هم این که گند زدن به بازی نیست:|
Legacy Defending هم برای کسانی که از Tactical Defending خوششون نمیاد قرار داده شده دیگه!!!

دوست عزیز این سیستم تاکتیکال دیفندینگ به هیچ وجه حذف نشده و امسال هم به صورت کامل تر این سیستم رو میبینیم . تاکتیکال دیفندینگ سیستم دفاعی بود که من مدت ها بود آرزوش رو داشتم و واقعا بازی رو واقعی تر و زیباتر میکنه . اگه هم شما با این نوع سیستم مشکل دارین میتونین در قسمت تنظیمات برین و سیستم دفاعی بازی رو به حالت قبل برگردونین . پاینده و پیروز باشین

دوستان عریر... برادران ارجمند! بنده حقیر هم بعد از عمری فیفا بازی کردن اطلاع دارم میشه بین دو حالت دفاع کردن، انتخاب کرد!!!
تا اونجایی هم که اطلاع دارم سیستم تاکتیکال دیفندینگ خیلی بین فیفا بازها محبوب نیست!
در هر صورت اصراری هم ندارم ثابت کنم که چقدر این حرف درسته... نظر خودمو گفتم.
اینم منبع حرفی که زدم (البته اگه به عنوان منبع قبول داشته باشین!!!!):
مجله بازی رایانه، شماره 52، 91/04، صفحه 75، پاراگراف اول.

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی

راست میگی تنها نقطه قوت pes نسبت به fifa همین استایل و فیزیک بازیکناست

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,131
نام
حسین
از شما پرو بازهای سابق که تازه فیفا باز شدید بیشتر از این هم انتظار نمیره:d
معنی این جملت اینه که ما تازه فیفا باز شدیم و نمیتونیم خوب فیفا بازی کنیم و نوب هستیم.اما یه سوال دارم معراج.چرا در مورد بحث pes , fifa فقط تیکه میندازی؟چرا نمیای دوستانه بحث کنی:dمن از 2008 دیگه فیفا باز شدم.از فیفا 10 هم حرفه ایی دارم آنلاینش رو میزنم.الان تو فیفا 12 هم تو رنک جهانی من 80-670 هستم.حالا تو اگر میخوای منو نوب بدونی،اون دیگه مشکل خودته:dمن همیشه،با استایل سازی بازیکنها در فیفا مشکل داشتم.یه زمانی با احمدرضا هم زیاد بحث میکردیم.من الان دموی PES 13 رو دانلود کردم.به رفاقتمون قسم،وقتی استایل رونالدو و نانی رو دیدم فکم چسبید به زمین.به جونه معراج بی نظیر ساختن استایلشون رو.همینطور سایر بازیکنها مثل اوزیل،پیرلو،بالوتلی و ......اما از اونجایی که ضعف انیمیشن بیداد میکنه،فعلا نمیشه طرف pes رفت.در نهایت باید بگم که فیفا سالهای زیادی هست که در استایل سازی شدیدا قافیه رو PES باخته.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
اولا حذف تاکتیکال دفندینگ بیشتر شبیه جوکه و غیر ممکنه.
دوما من خودم با رنگ و لعاب فیفا خیلی بیشتر حال میکنم و برای همین انیمیشن هاشو بیشتر دوست دارم.استایل ها هم بد نیست به نظرم.مثلا رونالدو استایلش برخلاف صورتش عالیه یا ایمپکت انجین به بدن ها روح داده و بنابراین تناسب اندام داریم.فیزیک توپ و بازیکن توی فیفا خوبه و موندم چرا میگین بده؟؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
بابا بی خیال! هرکی هر کدوم رو دوست داشته باشه بازی میکنه دیگه! نه فیفا بازا(مثل خودم) با کوچیک کردن فیفا دست میکشن ازش! نه PES بازا از اون!!

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
چه درگیری شده تو تاپیک ول کنید بابا هر کی هر چی دوست داره بازی کنه خلاص
حالا اینا به کنار دموی pes2013 رو لایو اومده
از فیفا خبری نیست؟کی قراره دموش بیاد؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
معنی این جملت اینه که ما تازه فیفا باز شدیم و نمیتونیم خوب فیفا بازی کنیم و نوب هستیم.اما یه سوال دارم معراج.چرا در مورد بحث pes , fifa فقط تیکه میندازی؟چرا نمیای دوستانه بحث کنی:dمن از 2008 دیگه فیفا باز شدم.از فیفا 10 هم حرفه ایی دارم آنلاینش رو میزنم.الان تو فیفا 12 هم تو رنک جهانی من 80-670 هستم.حالا تو اگر میخوای منو نوب بدونی،اون دیگه مشکل خودته:dمن همیشه،با استایل سازی بازیکنها در فیفا مشکل داشتم.یه زمانی با احمدرضا هم زیاد بحث میکردیم.من الان دموی PES 13 رو دانلود کردم.به رفاقتمون قسم،وقتی استایل رونالدو و نانی رو دیدم فکم چسبید به زمین.به جونه معراج بی نظیر ساختن استایلشون رو.همینطور سایر بازیکنها مثل اوزیل،پیرلو،بالوتلی و ......اما از اونجایی که ضعف انیمیشن بیداد میکنه،فعلا نمیشه طرف pes رفت.در نهایت باید بگم که فیفا سالهای زیادی هست که در استایل سازی شدیدا قافیه رو PES باخته.
بلا به دور من کی گفتم تو نوبی حسین؟:d شوخی کردم بابا وگرنه با امین موافقم در مورد ایرادی که گرفت! وقتی بازیکنها میخوان بیان تو زمین اصلا اوضاع خوبی ندارن کج بنظر میان!! من البته خیلی وقته پرو بازی نکردم و تو هرحالتی فیفا رو ترجیح میدم ولی منم دوست دارم این ایراد استایل بازیکنها برطرف بشه هرچند خیلی بهتر شده نسبت به قبل ولی هنوز جای کار داره.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اولا حذف تاکتیکال دفندینگ بیشتر شبیه جوکه و غیر ممکنه.
دوما من خودم با رنگ و لعاب فیفا خیلی بیشتر حال میکنم و برای همین انیمیشن هاشو بیشتر دوست دارم.استایل ها هم بد نیست به نظرم.مثلا رونالدو استایلش برخلاف صورتش عالیه یا ایمپکت انجین به بدن ها روح داده و بنابراین تناسب اندام داریم.فیزیک توپ و بازیکن توی فیفا خوبه و موندم چرا میگین بده؟؟

وای رامین جان فیزیک توپ توی فیفا به معنای واقعیه کلمه افتضاحه توی 12 بهتر شد. بازیکنا مثل پنبه ان باید وقتی میخورن به هم حس کنی دوتا جرم 70 کیلیویی میخورن به هم نه اینکه احساس کنی الانه که گره کور بخورن.توی دموی اخر که ضربه کاشته میزنن فقط نگاه کن به استایل اگرو احساس میکنی میخواد بیاد وزنه بر داره.ایمپکت انجین کاملا روح رو کشت توی بدنا چه گلهای ناحقی که سر همین انجین رد و بدل نشد.
میخوای فیزیک توپ رو متوجه بشی توی ارنا شوت رو پر کن ببین تا پشت کوهای ریودوژانیرو میره توپ یا نه برای شرکتی که ادعای فوتبال واقعی داره زشته به خدا هر کی 1 بار توی زندگیش پاش به توپی که نزدیک 1 کیلوگرم وزن داره خورده باشه با این شوتها دل زده میشه
من همیشه توی این چندسال اولین چیزی که تستش میکنم توپه که توی 12 یه مقدار بهتر شد
من خودم توقعی ندارم که اینا کار شاقی بکنن به شخصه فقط 1 چیز میخوام اونم اینه که مثل 2.3 سال پیش بتونی با یه بازیه زیبا و منطقی با یه تیم 3 ستاره یه تیم 5 ستاررو ببری
یعنی این اخرا حالم از لایو به هم میخورد از 200 دست که بازی میکردی 180 تاشون مادرید بودن رفتیم جام دیجیتال گروهی که من توش بودم از دم مادرید بودن میومدن از در بیرون همه به هم میگفتن مادرید بردار میترکونی مادرید بردار با رونالدو بدو رو خط فلان کن اه اه گند زدن رفت
فقط کافیه 2.3 تا مورد کوچیک و اضافه کنن تا ازین حالت در بیاد
من خودم فوتبال بازی کردم این دریبلایی که با انالوگ میزنی توی فیفا مال فیفا استریته نه فوتبال چمنی شما نهایتش مسی هم که باشی رونالدو هم که باشی یه بار دوبار نه اینکه 15 دقیقه کنار زمین بچرخی دور خودت تا هم یکی بخوره بهت پنالتی
همین و دست کنن ما راضی میشیم نه فیس میخوایم نه استایل نه فیزیک توپ

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
وای رامین جان فیزیک توپ توی فیفا به معنای واقعیه کلمه افتضاحه توی 12 بهتر شد. بازیکنا مثل پنبه ان باید وقتی میخورن به هم حس کنی دوتا جرم 70 کیلیویی میخورن به هم نه اینکه احساس کنی الانه که گره کور بخورن.توی دموی اخر که ضربه کاشته میزنن فقط نگاه کن به استایل اگرو احساس میکنی میخواد بیاد وزنه بر داره.ایمپکت انجین کاملا روح رو کشت توی بدنا چه گلهای ناحقی که سر همین انجین رد و بدل نشد.
میخوای فیزیک توپ رو متوجه بشی توی ارنا شوت رو پر کن ببین تا پشت کوهای ریودوژانیرو میره توپ یا نه برای شرکتی که ادعای فوتبال واقعی داره زشته به خدا هر کی 1 بار توی زندگیش پاش به توپی که نزدیک 1 کیلوگرم وزن داره خورده باشه با این شوتها دل زده میشه
من همیشه توی این چندسال اولین چیزی که تستش میکنم توپه که توی 12 یه مقدار بهتر شد
من خودم توقعی ندارم که اینا کار شاقی بکنن به شخصه فقط 1 چیز میخوام اونم اینه که مثل 2.3 سال پیش بتونی با یه بازیه زیبا و منطقی با یه تیم 3 ستاره یه تیم 5 ستاررو ببری
یعنی این اخرا حالم از لایو به هم میخورد از 200 دست که بازی میکردی 180 تاشون مادرید بودن رفتیم جام دیجیتال گروهی که من توش بودم از دم مادرید بودن میومدن از در بیرون همه به هم میگفتن مادرید بردار میترکونی مادرید بردار با رونالدو بدو رو خط فلان کن اه اه گند زدن رفت
فقط کافیه 2.3 تا مورد کوچیک و اضافه کنن تا ازین حالت در بیاد
من خودم فوتبال بازی کردم این دریبلایی که با انالوگ میزنی توی فیفا مال فیفا استریته نه فوتبال چمنی شما نهایتش مسی هم که باشی رونالدو هم که باشی یه بار دوبار نه اینکه 15 دقیقه کنار زمین بچرخی دور خودت تا هم یکی بخوره بهت پنالتی
همین و دست کنن ما راضی میشیم نه فیس میخوایم نه استایل نه فیزیک توپ
خب منم نسبت به فیفا 11 مقایسه کردم:dتوی 11 مثل بادکنک بود ولی توی 12 بهتر شد و برای همین راضی ام.
اگه یورو رو بازی کنی میبینی ایمپکت انجین پیشرفت خوبی داشته و دیگه باگی من ندیدم.البته بعضی وقت ها یه سری شاهکار ها هم خلق میکرد:d
درمورد استایل آگرو باهات موافقم و به نظرم خیلی ضایع ـست:d
کلا ایمپکت انجین پیشرفت میکنه و میتونیم بعضی مشکلات مثل گره خوردن بازی و هرکول شدن بازیکنان رو فراموش کنیم مثل بازی یورو.
اینم که خیلی ها تیمی میشن که طرفدارش نیستن خیلی آدم لجش میگیره.من خودم طرفدار مادریدم و هیچ وقت هم به خاطر تعصب بارسا نشدم ولی اینکه یکی میاد به خاطر رونالدو رئال میشه لجم میگیره.خودم شده بعضی وقت ها دورتموند میشم و با کار تیمی بازی رو میبرم.
قراره این نسخه از همه نظر بهبود پیدا کنه و خیالت راحت.
دریبل ها هم بعضی هاش آره ولی رونالدو و مسی دریبل های زیادی میزنن.
پنالتی هم شدید جای کار داره.یه سری پنالتی ها که چشم بسته میشه فهمید رو نمیگیره و یه سری هم که نیست میگیره.
==
بچها دموی این بازی عزیز
yahoo_9.gif
کی میاد
yahoo_1.gif

دوستان این دو بازی رو با هم مقایسه نکنید ..
yahoo_4.gif

فرق این 2 از زمین تو اسمونه مثل اینکه کالاف دیتوی مدرن وار رو با بازی بابا اسفنجی مقایسه کنید...
yahoo_21.gif
توی گیمزکام اعلام میشه و فکر کنم طرف های 15 شهریور بیاد

آخرین ویرایش:

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بچها دموی این بازی عزیز:"> کی میاد:)

دوستان این دو بازی رو با هم مقایسه نکنید .. :d

فرق این 2 از زمین تو اسمونه مثل اینکه کالاف دیتوی مدرن وار رو با بازی بابا اسفنجی مقایسه کنید...:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر